Виждам, че тази игра не е налична в магазина на пулсар, вероятно поради липсата на пс4, но аз я извъртях наполовина. Всъщност в псн България май е налична и може да се смъкне онлайн. Около 38 ГБ е и я смъквах няколко дена в САЩ, че скоростта на нета там е отчайваща. Обаче я смъква на части и можеш да почнеш играта когато се смъкне 1-3. После пак чакаш и така. Ако някой очаква нещо ново, като графика или гейминг изживяване, да не се надява много. Аз не виждам разлика от игрите на пс3. Малко по-различно е когато откриеш записано съобщение - звукът излиза от контролера и е яко. Нямах време да проверя дали контролера има някакви функции като моушън, че камерата я получих в деня преди да напусна САЩ. Тъчпада има функция, но е доста ограничена - избираш действията на дрона. Сега съм в България, но конзолата е в Брюксел и ще си я получа едва на 17.01.14. Разделих се с нея, че не посмях аз да я внеса без да я декларирам на митницата, а по-големия проблем бяха митническите формалности, свързани с това. Донесох си само кабелите, контролера и камерата, които разбира се не са съвместими с пс3. УСБ на 4-та е 3-ка. Като си получа конзолата ще проверя за функции на контролера с камерата, може пък да ме изненадат. Тогава ще си вкарам и кода за онлайн игра, който е 14-дневен и не исках да го хабя.