3 от 17 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 13 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 167

Тема: F.A.Q. за PS4, PS+ и PSN

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

По подразбиране Отг: F.A.Q. за PS4, PS+ и PSN

Цитат Написано от FABlade Виж мнението
    Въпроса ми е дали има начин да вкарам игрите от ps plus за ps4 в download list през компютъра? От PS3 конзолата си, въпреки че съм абониран за ps plus, не виждам игри за четворката. Дори не мога да видя хора от friend list-a си, ако играят на ps vita или ps4
    Значи в последния въпрос съм писал точно за тва, просто влизаш в онлайн сайта на Сони и като се логнеш и види че си с PS+, ще можеш всички игри които за PS+ на всички платформи да си ги добавиш. Относно за френдлиста. 3ката няма възможност да вижда кой хора са онлайн освен ако не са на 3ка. Можеш да разбереш че някой се е логнал последно или е логнат в момента с PS4 или PS Vita, като отидеш най-долу в френдлиста ти и тези потребители където ги дава без време кога са се логнали, са точно хора които в момента са или са били на PS4 или PS Vita. Дано това го оправят с ъпдейт скоро време. :)

Точки Опит
    2,985
    Level
    47

Имам игра от Малайзия , акаунта ми е UK , имам 3 кода , единият е за да мога да играя мулти , а другите 2 за бонуси и нито един от тях не действа. Ако може да ми кажете защо

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

Цитат Написано от petel4o0 Виж мнението
    Имам игра от Малайзия , акаунта ми е UK , имам 3 кода , единият е за да мога да играя мулти , а другите 2 за бонуси и нито един от тях не действа. Ако може да ми кажете защо
    Както съм писал в отговорите, кодовете и DLC-та, които вървят с игрите от чужди региони, са заключени и за да се ползват трябва да се направи акаунт с региона, от които е закупен играта. За да можеш да ги ползват тези кодове, трябва да си направиш допълнителен малайзийски акаунт, в които да ги вкараш.

Точки Опит
    2,985
    Level
    47

Цитат Написано от Da Broda Виж мнението
    Както съм писал в отговорите, кодовете и DLC-та, които вървят с игрите от чужди региони, са заключени и за да се ползват трябва да се направи акаунт с региона, от които е закупен играта. За да можеш да ги ползват тези кодове, трябва да си направиш допълнителен малайзийски акаунт, в които да ги вкараш.
    и да започвам играта наново ? :(

Цитат Написано от petel4o0 Виж мнението
    и да започвам играта наново ? :(
    Да, определено.
    Днес го разбрах лично, като пуснах БГ акаунта си и останах НЕприятно изненадан като видях "'start new game''... log-нах се в UK и си продължих прогреса там от където бях приключил.

М/у другото да питам КАК СЕ МАХА/ТРИЕ продукт който си добавяме в количката при пазаруване ?
    Исках да си направя една проста сметка като add-нах всичко което ме интересуваше, НО бях набил и 1-2 ненужни неща.
    Е, 5 мин. не можах да открия такава опция и се отказах. :swoon:

Години
    48
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Защо да почва отначало ? Като си свали DLC-то с малайзийски профил , то ще е активно и за другия профил ,който ползва в конзолата .

7. По подразбиране Отг: F.A.Q. за PS4, PS+ и PSN

сега купих ps4 днеска направих нов акаунт и има 3 месечна ps+ въпроса ми как да активирам unlimited video и unlimited music мъчих се и не можах...

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

Тези услуги не са налични за нашата територия, и за това няма да можеш да ги активираш. Но ако акаунта ти е UK, в Music Unlimited, ще можеш да активираш 30 дневен trial, с които да я видиш услугата, но не съм сигурен дали, после и да искаш, ще можеш да продължиш абонамента и. Те не са вързани с PS+, отделна услуга са за която се плаща допълнителен абонамент.

9. По подразбиране Отг: F.A.Q. за PS4, PS+ и PSN

Въпрос ,имам ФИФА и два контролера ,ще можем ли двама човека да играем онлайн срещу други противници(примерно в ultimate team) ,понеже като включа втория контролер ми излиза да вляза с друг профил ?

От
    Zombieland
    Години
    26
    Точки Опит
    25,440
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

При 4-ката на всички игри с режим за двама играчи на една конзола е така. За да запазва прогреса на вторият играч и да изкарва трофеи заедно с теб. Мисля, че преди да излезе играта се говореше, че няма да може онлайн и двама играчи на една конзола. Трябва да пробваш.
    We are all a little twisted

3 от 17 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 13 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •