1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 12

Тема: Проблем с PS4

От
    Sofia/Bulgaria
    Години
    29
    Точки Опит
    2,880
    Level
    46
    Gamer IDs

PSN ID: JulianyBG

Проблем с PS4

Здравейте ! Проблема е следния : вчера преместих конзолата в другата стая и след като го включих поработи известно време и започна да пилка (което се случва и в момента на етапи оО) също така не иска да ми приеме диск и постоянно бръмчи нещо все едно се тормози и се опитва да извади диск от вътре :( да го нося ли в пулсар или е нещо което се оправя ..

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

По подразбиране Отг: Проблем с PS4

А докато си го премествал конзолата с диск ли беше вътре? По принцип, когато я пренасяш е хубаво да е без диск. Може четеца да се е прецакал.

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Цитат Написано от vsv Виж мнението
    А докато си го премествал конзолата с диск ли беше вътре? По принцип, когато я пренасяш е хубаво да е без диск. Може четеца да се е прецакал.
    Още по-лошо е да се мести докато работи и вътре в нея да има диск. Направо се скапва всичко.

От
    Sofia/Bulgaria
    Години
    29
    Точки Опит
    2,880
    Level
    46
    Gamer IDs

с диск беше вътре преместих я няма и 3 метра беше в пълен shut down цял ден

От
    Мездра
    Точки Опит
    2,426
    Level
    42
    Gamer IDs

PSN ID: KUM4o1990

Пробвай да я обърнеш във вертикално състояние и ще видиш, че ще приеме диска и ще спре да пилка. Моята ако я оставя хоризонтално работи и след няколко включвания не ми приема диска и пилка, а като я обърна както тиказах всичко е точно. Това е проблем на сензорния бутон за изваждане на диска.

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

Значи проблемът ти се решава по следния начин:

влез в safe mode (при изключена напълно конзола задръж копчето за пускане и изчакай да изписука два пъти, веднъж изписуква в началното натискане и след 7 секунди отново и така влизаш в safe mode), след което кънектваш контролера с кабела и го пускаш. Като си влезнал вече стгартираш Update System Software и изчакай да се ъпдейтне (около 15 минути отнема) като през цялото време ще чуваш този звук все едно иска да вади диск, но след ъпдейта и рестарта всичко се оправя. Пробвай го този начин.

За справка http://community.us.playstation.com/.../td-p/42737701

От
    Sofia/Bulgaria
    Години
    29
    Точки Опит
    2,880
    Level
    46
    Gamer IDs

Отг: Проблем с PS4

Цитат Написано от vsv Виж мнението
    Значи проблемът ти се решава по следния начин:

влез в safe mode (при изключена напълно конзола задръж копчето за пускане и изчакай да изписука два пъти, веднъж изписуква в началното натискане и след 7 секунди отново и така влизаш в safe mode), след което кънектваш контролера с кабела и го пускаш. Като си влезнал вече стгартираш Update System Software и изчакай да се ъпдейтне (около 15 минути отнема) като през цялото време ще чуваш този звук все едно иска да вади диск, но след ъпдейта и рестарта всичко се оправя. Пробвай го този начин.

За справка http://community.us.playstation.com/.../td-p/42737701
    тествам в момента , дано се получи

---------- Добавка на в 21:41 ---------- Предишното съдържание е от на 21:36 ----------

хиляди благодарности vsv оправи се благодаря за бързите отговори на всички

От
    Карнобат
    Точки Опит
    2
    Level
    1

Цитат Написано от KUM4o Виж мнението
    Пробвай да я обърнеш във вертикално състояние и ще видиш, че ще приеме диска и ще спре да пилка. Моята ако я оставя хоризонтално работи и след няколко включвания не ми приема диска и пилка, а като я обърна както тиказах всичко е точно. Това е проблем на сензорния бутон за изваждане на диска.
    Здравейте извинете че така се намесвам но цял ден се опитвам дс разбера защо не ми отваря диска при положение че съм играл само веднъж конзолата е на два месеца но не иска да ми отваря диска ако може някой да помогне ще му бъда много благодарен благодаря предварително :)

Note Самоизключване на PS4

Здравейте, имам проблем с ps4 и искам мнение. Преди ден си купих нова игра и я пуснах, но не искаше да ми я зареди защото паметта ми била пълна. Започнах да изтривам снимките, автоматичните сейфове,... и ми се освободи паметта, Пуснах пак играта и тръгна НО само до начален екран и започна да ми дава зареждане. СЛЕД КАТО ЗАРЕДИ ДО ПОЛОВИНАТА КОНЗОЛАТА ЗАПОЧНА ДА СЕ САМОИЗКЛЮЧВА ПРЕЗ 10 МИНУТИ. ВЛЯЗОХ В НАСТРОЙКИТЕ И ДАДОХ ДА ВЪЗСТАНОВИ ЗАВОДСКИТЕ НАСТРОЙКИ С РИСКА ДА ИЗГУБЯ ВСИЧКО ЗАПАЗЕНО ДО МОМЕНТА. ПРОБЛЕМА Е ЧЕ КАТО Я ПУСНА СИ ОСТАНА В РЕЖИМ СЕЙФ МОД И СЕ САМОИЗКЛЮЧВА СЛЕД 2 СЕКУНДИ. ПУСКАМ Я И ПАК СЪЩАТА РАБОТА- ИЗКЛЮЧВА СЕ БЕЗ ДА УСПЕЯ ДА НАПРАВЯ КАКВОТО И ДА Е- БУКВАЛНО 2 СЕКУНДИ РАБОТИ И ПАК СЕ ИЗКЛЮЧВА.
    МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ- ЧИСТО НОВА МИ Е. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

По подразбиране Отг: Самоизключване на PS4

Цитат Написано от Mihaela_bobilov Виж мнението
    Здравейте, имам проблем с ps4 и искам мнение. Преди ден си купих нова игра и я пуснах, но не искаше да ми я зареди защото паметта ми била пълна. Започнах да изтривам снимките, автоматичните сейфове,... и ми се освободи паметта, Пуснах пак играта и тръгна НО само до начален екран и започна да ми дава зареждане. СЛЕД КАТО ЗАРЕДИ ДО ПОЛОВИНАТА КОНЗОЛАТА ЗАПОЧНА ДА СЕ САМОИЗКЛЮЧВА ПРЕЗ 10 МИНУТИ. ВЛЯЗОХ В НАСТРОЙКИТЕ И ДАДОХ ДА ВЪЗСТАНОВИ ЗАВОДСКИТЕ НАСТРОЙКИ С РИСКА ДА ИЗГУБЯ ВСИЧКО ЗАПАЗЕНО ДО МОМЕНТА. ПРОБЛЕМА Е ЧЕ КАТО Я ПУСНА СИ ОСТАНА В РЕЖИМ СЕЙФ МОД И СЕ САМОИЗКЛЮЧВА СЛЕД 2 СЕКУНДИ. ПУСКАМ Я И ПАК СЪЩАТА РАБОТА- ИЗКЛЮЧВА СЕ БЕЗ ДА УСПЕЯ ДА НАПРАВЯ КАКВОТО И ДА Е- БУКВАЛНО 2 СЕКУНДИ РАБОТИ И ПАК СЕ ИЗКЛЮЧВА.
    МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ- ЧИСТО НОВА МИ Е. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
    Магазина->Сервиза

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Проблем
    От Cankoto в раздел Хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 04-11-2013, 16:57
  2. Проблем с wow
    От PenTaGy в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-2011, 12:26
  3. DvD проблем
    От dageron в раздел Хардуер
    Отговори: 4