7 от 7 ПърваПърва ... 3 4 5 6 7
Показани резултати 61 до 70 от 70

Тема: Система за привилегии

От
    Префектура Витоша,Шогунат ittō-ryū Бояна
    Gamer IDs

PSN ID: kenseitamasii

По подразбиране Отг: Система за привилегии

Ако съм разбрал праивлно едва в групата ГОД" Може да вижда кой е пуснал рейтинг":?:

Хммммм малко тъпо ми се вижда цялата тая анонимност :shock:

От
    Стара Загора, София
    Години
    23
    Точки Опит
    28,283
    Level
    97
    Блог статии
    1

Цитат Написано от kenseitamasii Виж мнението
    Ако съм разбрал праивлно едва в групата ГОД" Може да вижда кой е пуснал рейтинг":?:

Хммммм малко тъпо ми се вижда цялата тая анонимност :shock:
    Малко тъпо е и да се разправяш после с тия дето прехвърлят спора си из темите и си размятат негативен рейтинг един друг, щото разбираш ли някой му ударил лош рейтинг и той решил да му го върне. Поне този дето стигне ниво GOD си го знаем, че няма да тръгне да прави вендета на тоя дето не му е харесал мнение. :flower:
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

От
    Стара Загора, София
    Години
    23
    Точки Опит
    28,283
    Level
    97
    Блог статии
    1

Пък и все пак това си е специална привилегия. :wink:

От
    Gamer IDs

Цитат Написано от Antrix Виж мнението
    Малко тъпо е и да се разправяш после с тия дето прехвърлят спора си из темите и си размятат негативен рейтинг един друг, щото разбираш ли някой му ударил лош рейтинг и той решил да му го върне. Поне този дето стигне ниво GOD си го знаем, че няма да тръгне да прави вендета на тоя дето не му е харесал мнение. :flower:

Хммм, само незнам защо изхождаш с презумция че ако е "Год мод" не би направил това?Пък и доколкото си спомням не можеш
    да "вотнеш" независимо дали + или - на един и същи потребител последователно.
    Колкото до кой с кого иска да се разправя , предлагам на отговорните лица тука да направят една тема Fight Club и там да си мерят п***ките всички който искат.
    Най малкото за отрицалния,положителния рейтинг би било добре да се светнеш кое точно твое мнение е получено.
    Пак казвам тъпо е.Влизаш цъкаш някаде ив един момент + или - и започваш да се чешеш по главата като маймуна пред огледало.

От
    Стара Загора, София
    Години
    23
    Точки Опит
    28,283
    Level
    97
    Блог статии
    1

Хммм, само незнам защо изхождаш с презумция че ако е "Год мод" не би направил това?Пък и доколкото си спомням не можеш
    Колкото до кой с кого иска да се разправя , предлагам на отговорните лица тука да направят една тема Fight Club и там да си мерят п***ките всички който искат.
    Най малкото за отрицалния,положителния рейтинг би било добре да се светнеш кое точно твое мнение е получено.
    Пак казвам тъпо е.Влизаш цъкаш някаде ив един момент + или - и започваш да се чешеш по главата като маймуна пред огледало.
    Защото този, който иска да стигне до ниво GOD трябва да е активен участник във форума над 2-3 години, а това значи, че не прави проблеми (защото ако правише, нямаше да достигне до GOD ниво) - ето го и поущрението. :lol: "Файт Клуб" темата пък ще е нещо в пъти по-зле от "Спам тема", което пък води до отваряне на още работа за отговорните лица. :) Да не забравяме, че тук има и хора, които са далеч по-малки (на възраст) от тия дето ще си мерят... "думите" и едва ли би им било интересно да гледат форумните воини, а и да е... това не е целта на фирмата и едва ли ще допусне такова държание. :flower:

П.С. Не знам защо, но някак си долавям някаква изнервена атмосфера, заради което ще спра да пиша относно системата за привилегии. Ако иска Мустакът да ти отговори, той е човекът, който я е създал, но не ти гарантирам, че веднага ще ти обърне внимание, тъй като до колкото разбрах, напоследък се занимават с нещо друго. :)

Аз до колкото разбирам те дразни, че не можеш да разбереш за кое мнение ти е даден рейтинг, а то просто трябва да отидеш на Контролен панел (Настройки) и да натиснеш името на темата. Автоматично те прехвърля на оцененото ти мнение.

Успехи!

От
    Gamer IDs

Цитат Написано от MyCTaKaP Виж мнението
    Аз до колкото разбирам те дразни, че не можеш да разбереш за кое мнение ти е даден рейтинг, а то просто трябва да отидеш на Контролен панел (Настройки) и да натиснеш името на темата. Автоматично те прехвърля на оцененото ти мнение.

Успехи!
    Не , дразни ме че не виждам кой го е гласувал.

8. По подразбиране Отг: Система за привилегии

привет, искам да попитам зависи ли от нещо и от какво достъпа на [архив] в говорилнята, тъй като в момента ме отхвърля със следното съобщение:

vBulletin съобщение

Нямате права за достъп до тази страница. Това може да се дължи на следните причини:
    1. Нямате достатъчно права
    2. Администраторът е забранил правото да отговаряте
    3. В раздел Купува/Продава отговорът не е разрешен. Моля използвайте личните съобщения или контакт посочен от автора.
    тенкюю :flower:

Точки Опит
    1,670
    Level
    34

Не искам да се оплаквам, но мен лично ме дразни това..."В раздел Купува/Продава отговорът не е разрешен. Моля използвайте личните съобщения или контакт посочен от автора." , защото като продавам някоя игра ( не че съм се разпродавал, но примерно ми се наложи тука с две игри ) и не мога да отговоря дори на човекът, който ми е писал, че трябва да даде адрес да му я пратя и общо взето... ми е леко тъпо. Но тъй като скоро си закупих PS4, а съм фен на всичко, което правят хората тук за нас и естествено управата е страшно любезна... ще си мълча и ще си трая, а по някакъв си ( незнайно какъв за мен ) начин... се надявам да се сдобия с права за лични съобщения. Много е лошо да не знаеш как да се бориш за успеха. :oops::lol:

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    25
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

За съжаление в момента (до колкото аз знам) системата за рейтинг не работи и няма как да се сдобиеш с lvl...

Та това също ме навежда на мисълта, че е добре докато рейтинг системата не работи, ще е хубаво да се махне тази необходимост да имаш lvl за да можеш да получаваш лични съобщения.
    R.H.C.P.

7 от 7 ПърваПърва ... 3 4 5 6 7

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Система за ефекти
    От NeoRage-X в раздел PC
    Отговори: 0
    Последно: 31-07-2008, 13:51
  2. In-Game XMB и Trophy система в 2.40?!
    От Tool в раздел Playstation Network
    Отговори: 10
    Последно: 04-06-2008, 08:24
  3. какво мога да играя
    От Sparky в раздел PC
    Отговори: 2
    Последно: 08-05-2008, 02:14
  4. Мога ли да си поръчам...
    От vladimir10 в раздел PC
    Отговори: 3
    Последно: 13-01-2007, 15:12

Ключови думи за темата