1 от 10 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 92

Тема: Въпроси, свързани с Warhammer Online

1. По подразбиране Въпроси, свързани с Warhammer Online

Привет.
    Ще Ви спестя стойностната поредица от формалности и умело замаскираните текстови подмазвания, за да пристъпя направо към темата. Не смея да твърдя, че флуктуативното ми мнение би могло да рефлектира върху едно ново поле от запитвания и с риск някои от въпросите, с които ще се сблъскате по-късно в този пост, да фигурират в други форумни теми, Ви моля да прочетете следващите редове не от уважение, нито дълг, а от гледна точка на полезността и продуктивността, които те могат да окажат върху засегнатите дискусии.

Преди броени дни, EA Mythic официално потвърдиха крайната дата за техния дългоочакван продукт Warhammer Online : The Age of Reckoning. ( Повече информация можете да намерите на адрес http://www.warhammeronline.com/press...s/20080805.php )
    На същата страница е публикувано и обстойно разяснение относно цената на едномесечните, тримесечните и шестмесечните игрални карти, чрез които ще можете да се насладите на епичното MMORPG.

Сред цялата баснословна информация, пъплеща из дебрите на виртуалното пространство, благодарение на която успяхме да нарисуваме детайлен образ на бъдещия хит, се появиха редица противоречиви слухове, видео клипове и интервюта, които породиха солидни количества въпроси и съмнения относно това, което самите автори твърдяха. Администрацията и организаторският екип на ЕА Mythic контрираха флуктуативната информация с нови филмови файлове, в които интриги, факти и статистика се оплетоха до неузнаваемост. В крайна сметка, върлите фенове успяха да си проправят път през океана и всичко видимо възвърна изконния си облик. Дали ?

Редица въпроси останаха неизяснени и въпреки светлината, която авторите успяха да хвърлят върху най-конфликтните дискусии, част от тях останаха в сянката на недоумението, поне за мен. Бидейки от хората, които се интересуват ежедневно от развитието на Warhammer Online и трескаво следят новините, ровейки се в детайли до изтощение, потърсих отговор на въпросите, които не даваха милост на сърцето и покой на душата. Уви, или аз съм умствено възпрепятстван идиот, или не търсех където трябва. Като краен резултат от този титаничен куест за просветление, реших да споделя всички проблеми и прегради с компетентната аудитория на този форум, с надеждата, че няма да бъда оставен в невидение за пореден път. На част от моите запитвания, вече беше даден отговор в други, подобни на тази теми, но въпреки това, чрез повторното им споменаване бих искал да се опитам своеобразно да концентрирам вниманието на интересуващите се, събирайки всякакви въпроси в този единствен пост.

1. Кога ще излезе Warhammer Online : The Age of Reckoning ?

Цитат Написано от Dobermann Виж мнението
    Имаме най-после официална дата:

18 септември.

Източник

Аре!

2. Как, кога и къде ще мога да направя PRE-ORDER на играта ?

Цитат Написано от lupo Виж мнението
    При нас също ще има преордер на играта. Цената ще е 69.95. Както вече сте прочели, бонусът за всички, направили преордер в периода 28 август - 18 септември ще е ключ за т.нар по-ранен старт (‘Live Game Head Start’) както и бонус предмети в играта. След излизането на играта всчики, които са направили преордер ще си получат своето копие без никакво допълнително доплащане.

Най-вероятно (поправете ме ако греша) както и при играта WoW ще има американски и европейски сървъри, така че с игри, закупени от САЩ ще може да се играе само в американски сървъри.
    Единственото, което ме притеснява, е че не съм запознат с процедурата, по която ще мога да осъществя съответната предварителна поръчка. Как и къде трябва да подам своята заявка ?

3. Колко ще трябва да заплатя, за да мога да играя Warhammer ?

Доколкото мога да асимилирам прочетените от мен отговори по този въпрос, ще трябва да заплатите първоначалната цена от 69.95 лв. за да се сдобиете с копие на играта. След това сумите, които ще трябва да бъдат плащани са както следва :

• Карта за 1 месец : $14.99
    • Карта за 3 месеца : $41.97 ($13.99 на месец)
    • Карта за 6 месеца : $77.94 ($12.99 на месец)

(Ако желаете да пресметнете колко е равностойната сума на съответната карта в български лева, курсът на долара за момента варира между 1.2 и 1.3 )

Предполагам, че екипът на ПУЛСАР, ще успеят да направят специфични преразпределения на цените и картите и евентуално, като за начало, ще бъде направен игрален пакет, състоящ се от играта + карта за 1 месец ( 2 месеца ). Моля, ауторизиран представител на администрацията да разясни по-подробно този проблем.

4. Ще бъдат ли осигурени нужният брой копия от играта, за да бъдат задоволени всички потенциални купувачи ?

Ще си има специални, преордер пакети (кутийка) в които ще са включени кода/кодовете. Те ще са определно количество разбира се, няма да са безкраен брой, но ще направим всичко възможно да имаме толкова бройки от преордер пакетите, колкото са и желаещите.
    5. А в случай на изчерпване на наличните количества ?

...След премиерата ще поръчаме нови.
    Искрено се надявам подобен сценарий да не се развива.

6. Ако закупя играта от чуждестранен сайт или компания, ще срещна ли проблеми ?

Цитат Написано от Dobermann Виж мнението
    Внимавайте, Амазон не работят с България освен ако не поръчвате книги. А и ако пазарувате от Amazon.com ще получите американската версия на играта и няма да можете да играете в Европа, а не до там добрата връзка с Америка, както и часовата разлика ще ви развалят кефа.
    Не забравяйте, че това не е сингъл плеър игра и има значение коя версия на играта купувате, защото ерропейските сървъри ще са в Лил, Франция.

ЕДИТ: И да добавя. 100% съм сигурен,че цената на Пулсар ще бъде същата, както официално обявената от ЕА цена за Европа, така че едва ли ще има някакъв смисъл да се купува от чужбина...

Аре!
    Примерът с Amazon.com е доста сполучлив. Мога единствено да изкажа благодарностите си към лицето зад ник нейм Dobermann, който успя да ме спаси от непредвиденото ми и импулсивно решение да закупя играта от сайта.

Във финалната част от моят пост бих желал да заложа един въпрос, който силно ме притеснява. Екипът на EA Mythic увери своите фенове, че всеки, направил т.нар. PRE-ORDER на техния продукт, ще може да се радва на няколко привилегии, сред които бонус предмети в играта както и предварителен гейм старт. Доколкото съм запознат, това твърдение се отнасяше за колекционерското издание на Warhammer Online и не касае PRE-ORDER-ите. След като и лицето зад ник нейм lupo изказа идентично мнение с компанията производител, се усъмних дали, за пореден път не съм прочел коректно информацията. Ще съм благодарен ако и този проблем бъде дискутиран в отговорите по темата.

Надявам се всичко, което написах да е било и да бъде от полза за тези, които са имали или ще имат нужда от разяснение по играта. При първа възможност ще се опитам да актуализирам темата с други, различни, но не по-малко съществени въпроси.

С уважение, hettllo.
    Последна редакция от hettllo ; 08-08-2008 в 10:11

2. По подразбиране

Значи, както се очакваше цената за Европа е малко по-висока от тази за Америка и е както следва:

- 1 месец 12.99€
    - 3 месеца 35.97€
    - 6 месеца 65.94€

Ще има и pre-paid Game Card packs за 60-дневен абонамент с обявена цена от цена 29.99 евро, която сравнена с цената за 1 месец е малко странна, но може би включва разходите по отпечатване и опаковка на самата карта, макар че не виждам как това може да струва 4€. Може и да е грешка, но така е обявено.

По другия въпрос - На скоро беше обявено, че бонусите от преордър кутията ще важат и за тези, които са предплатили нормалното издание, а не само за предплатилите колекционерското издание.
    Според най-новата информация хората, закупили преордър пакет за колекцинерското издание ще бъдат поканени в Затворената Бета, като поканите ще започнат да пристигат следващата седмица.

Ape!
    Последна редакция от Dobermann ; 08-08-2008 в 11:20

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    36
    Блог статии
    12

По подразбиране

Здравей, hettllo!
    Задал си много въпроси, на някои от които вече си получил отговор.

Питаш как и къде можеш да направиш заявката си?

1. Къде? - Във всички магазини на веригата "Пулсар Геймс" и от сайта ни www.pulsar.bg
    2. Как? - Трябва да посетиш някой от магазините ни в периода 28 август - 17 септември, където можеш да кажеш, че искаш да си направиш пре-ордър на Warhammer Online, заплащаш сумата от 69.95 лв., срещу което получаваш касова бележка и/или стокова разписка за играта плюс пре-ордър пакет. На 18 септември или след тази дата отиваш с касовата бележка и/или стоковата разписка и ще си получиш играта, без да ти се налага да доплащаш нещо.

Надявам се отговорът да е удовлетворителен. Ако имаш някакви въпроси още - готови сме да ти отговорим.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

По подразбиране

Във изявление Марк Джейкъбс казва следното:

5) Regarding the pre-order, Collector’s Edition and the Standard Edition, we are pleased to announce that we will also be inviting our pre-order CE buyers into our Closed Beta test starting next week. There will still be some hardware spec requirements (but they are much lower than our current requirements) since we are still in Closed Beta but we expect that the vast majority of our PO CE buyers will meet the lowered requirements. We gotten a lot of feedback from the community on this point over the last few weeks asking for this and we are now going to make it happen.
    Което е много добре, но идея си нямам как ще се разбере дали съм преордърнал СЕ ,като няма начин да се въведат каквито и да било ключове във акаунта на европейския сайт. Някой има ли си идея как би трябвало да стане?

5. По подразбиране

Някой може ли да каже каква ще е цената на Collector`s Edition ?

По подразбиране

Цитат Написано от Wishi666 Виж мнението
    Някой може ли да каже каква ще е цената на Collector`s Edition ?
    Около стотина лева ще е.

7. По подразбиране

Аз имам въпрос:

със закупуването на играта - независимо от изданието, ще получа ли 1 месец безплатна игра?

8. По подразбиране

Цитат Написано от InsulterBg Виж мнението
    Аз имам въпрос:

със закупуването на играта - независимо от изданието, ще получа ли 1 месец безплатна игра?
    При закупуването на играта получаваш код, който ти предоставя възможността за един месец безплатна игра.

9. По подразбиране

Понеже разбрах, че има отворена бета. Ако сега си закупя pre-order от Пулсар получавам код за достъп до въпросния момент от играта, т.е. отворената бета, или? И ако да, това значи, че започвам от момента, в който кодът стигне при мене?

Друго, което ме интересува е дали мога да поръчам, тъй като в населеното място, където живея няма магазини на Пулсар, нито пък и в околните градове.

Относно системните изсквания, прочетох ги. И все пак се чудя - ще ми тръгне ли на Процесор: 1.8 едно ядро; Видео: Radeon 9550 и 512 Ram. Въпросът е да ми тръгне и да ми върви прилично на минимални настройки.

По подразбиране

Надявам се на първите ти въпроси да ти отговорят запознати потребители.
    Относно поръчката ще те разочаровам, защото преордъра е възможен само в магазин :/

1 от 10 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Warhammer online beta guild
    От Hateyaall1 в раздел Warhammer Online
    Отговори: 72
    Последно: 24-10-2008, 20:11
  2. Warhammer Online: Preorder?
    От Dobermann в раздел Warhammer Online
    Отговори: 106
    Последно: 01-09-2008, 14:26
  3. Warhammer Online?
    От MELIADOR в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 4
    Последно: 08-05-2008, 10:44
  4. Warhammer ONLINE !?
    От Sancho в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 5
    Последно: 08-06-2007, 10:39
  5. Warhammer Online: Age of Reckoning preorder?
    От Dobermann в раздел PC
    Отговори: 2
    Последно: 12-03-2007, 00:06

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •