Показани резултати 1 до 6 от 6

Тема: Wireless или wired контролер?

По подразбиране Wireless или wired контролер?

Колеги, ще си купувам контролер xbox360 за PC-то и се колебая между жичния и безжичния. Идеята ми е да играя на ТВ-то, контролерът ще е на 3-4 метра от PC-то. При жичния ще сложа един 3 метров USB удължител + 1,5 м USB кабел, а ако взема безжичния ще ползвам акумулаторни батерии и зарядно. Та кой вариант е по-добър според вас, тъй като не съм имал опит с xbox джойстиците?

От
    Zombieland
    Години
    25
    Точки Опит
    23,233
    Level
    95
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

По подразбиране Отг: Wireless или wired контролер?

Като конзолен геймър ще ти кажа, че по-добро от това без кабел няма. Лягаш си на леглото и забравяш за жиците.
    We are all a little twisted

Точки Опит
    6,050
    Level
    67

По принцип жичният е по-добър, но като те слушам с тия удължители и 3-4 метра разстояние... чак лошо ми става. :) Май по-добре безжичен.

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

Цитат Написано от AgentSmith Виж мнението
    Колеги, ще си купувам контролер xbox360 за PC-то и се колебая между жичния и безжичния. Идеята ми е да играя на ТВ-то, контролерът ще е на 3-4 метра от PC-то. При жичния ще сложа един 3 метров USB удължител + 1,5 м USB кабел, а ако взема безжичния ще ползвам акумулаторни батерии и зарядно. Та кой вариант е по-добър според вас, тъй като не съм имал опит с xbox джойстиците?
    Вземи си Xbox One контролера според мен на първо време. Доста по-напред е, а вече започна и да се интегрира.

Иначе и двата варианта са окей. Жиците не са чак такъв проблем, но и безжичния държи 40-50 часа, тъй че също е добра опция, която бих препоръчал. Аз също съм със презареждащи си батерии и нямам оплаквания от продължителността на живота.
    Прочее, за безжичния ще ти трябва Wireless Receiver, а той вече рядко се намира.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Точки Опит
    1,897
    Level
    36
    Gamer IDs

PSN ID: Kambanka

Цитат Написано от AgentSmith Виж мнението
    Безжичния, ако ти душа поиска, можеш и с жица да си го играеш... Обратното, обаче, не е валидно :)

А иначе още на „ще сложа един 3 метров USB удължител + 1,5 м USB кабел“ сам си си отговорил на въпроса...

Точки Опит
    86
    Level
    2

Подкрепям за безжичен с зарядно за батерии - решаваш повече от един проблем ;)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> за триене
    От esd в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-2012, 11:32
  2. <Продавам> Продавам Xbox 360 Wireless контролер и игра
    От piseto в раздел Архив
    Отговори: 15
    Последно: 18-02-2012, 13:30
  3. <Купувам> купен контролер
    От epedos в раздел Архив
    Отговори: 5