Показани резултати 1 до 6 от 6

Тема: Проблем с Uplay

От
    София
    Години
    30
    Gamer IDs

PSN ID: MaxMyT

Проблем с Uplay

Здравейте. Имам оригинална Far Cry 3 Blood Dragon закупена от Steam. Проблема се състои в това че когато я стартирам от иконата не искам да тръгне! Шокиращо, нали? Преди си вървеше и нямаше никакви проблеми. Интересното е че не дава никакви съобщения за грешки или каквото и да е. Просто нищо не се случва, в Task Manager също няма никой. Имам други игри в Uplay, които са купени през Steam и с тях няма никакъв проблем. Опитвах да я стартирам директно от Uplay и резултатът е съобщение, което казва че играта ще се стартира от Steam client и толкоз - седи си просто така и нищо. Преинсталирах Uplay, чистих регистри и нищо! Правих game cache checks през Steam и ми показва това:

След това започва директно да си "оправя" Steam файловете, но след това играта отново не тръгва. Интересното е че всеки път показва 50 файла. Конфигурацията е същата, драйвърите са същите. Писах във форумите на играта, както и директно пуснах "ticket" към поддръжката на Ubisoft преди 4 дни и никой нехае за проблема ми! Справка в Google показва че преди 1-2 години е имало подобен проблем, но е бил решен след ъпдейт. За мен проблема се корени в Uplay поради някаква причина, но не я знам. Steam не е виновен. Изчерпах се откъм идеи и ще бъда благодарен, ако някой може да ме насочи

От
    In The Middle Of The Nowhere...
    Блог статии
    1

По подразбиране Отг: Проблем с Uplay

Махни папката на играта от "My Games" в Windows-a ,след което направи "Verify integrity of game cache" в Steam,изчакай да се изтеглят файловете,направи пак Verify-a и опитай да влезеш.
    Ако отново няма полза ,чети този пост - http://forums.ubi.com/showthread.php...ped-Responding

От
    София
    Години
    30
    Gamer IDs

Ами след първия Verify го пускам да го направи втори път и отново изписва това от шота. Нямам обяснение защо се получава така. Ubi тарикатската снощи малко след като пуснах темата най-после ми отговориха и искаха една камара файлове, за да могат да видят какво се случва, та очаквам още една седмица да ме мотаят:swoon:

От
    Блог статии
    1

http://steamcommunity.com/app/233270...9179202446838/
    Последното мнение,тоест на автора.

От
    София
    Години
    30
    Gamer IDs

Човече, какво да ти кажа. Трябва да ти предложат работа в Ubisoft! :shake: Направих това, което е описано там и играта тръгна!:shock: Никаква идея как точно тези неща са се омазали и не е тръгвала заради това! Нарочно ще ги изчакам тези хубостници да видя какво ще ми напишат. Обиколих какви ли не форуми и се колебаех дали да пускам тема тук, защото се бях отчаял, а то какво стана - тук единствено НЯКОЙ ми обърна внимание. Уж и аз търсих в google на тази тема, но не точно с тези думи, а думите са си важни, както се разбира.:lol:

От
    Блог статии
    1

Хехе ,много се радвам,че съм ти помогнал,понякога се случва да намериш решение на нещо, на мястото на което най-малко очакваш ;)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Assassin's Creed 3 Uplay code used
    От Lesh0 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-2012, 15:31
  2. Assassin's Creed 2 проблем с Uplay
    От the_presator в раздел XBOX
    Отговори: 2
    Последно: 05-12-2011, 13:51
  3. Uplay и Assassin's Creed 2 бонуси
    От Da Broda в раздел PlayStation
    Отговори: 3