1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 28

Тема: Проблем с чисто нова конзола

По подразбиране Проблем с чисто нова конзола

Закупих конзолата sony playstation 4 преди броени часове. Сложих захранващия кабел, HDMI кабелите на нужните места и при докосване на пусковия бутон само изписуква,светва син цвят за 2 3 секунди и след това не свети нищо.Сякаш не се включва въобще.Пробвах на 2 Full HD телевизора и все същия неуспех. Моля за съвети,благодаря ви предварително

По подразбиране Отг: Проблем с чисто нова конзола

Пробва ли да влезеш в safemode, натискаш пусковия бутон(без да го пускаш) и чакаш около 10 секунди, след това се пуска safemode.

Пробвах го този метод и неуспешно влизане в safe mode,никаква реакция,само изписуква и отново светва за малко син индикатор и после изгасва,сякаш спират вентилатори,процеси и си стои като в офлайн режим. Това ми е първата конзола и явно ми е на карък ,в официалния сайт на Sony писах и там мълчание,почти в унисон с конзолата. Тя е в гаранция и сигурно ще трябва да я върна и предполагам след месец ще ми я подновят , в най-добрия случай ще ми я подновят с нова...

Точки Опит
    1,519
    Level
    32

споко, 100% ще ти я сменят с нова. тук в бг само констатират какъв проблем има конзолата(пс4, за другите незнам) и ти мятат нова. в моята гар. карта имам три сериини нимера до сега :lol:

Години
    49
    Точки Опит
    9,688
    Level
    79
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

А като я внесе вкъщи от -10 гр. от вън на +24 вътре изчака ли поне половин час преди да я включиш ?:wink:

Изчаках разбира се,оставих я да "подиша" 4 часа преди да я включа.

Точки Опит
    858
    Level
    23

Пробвай да я пуснеш с контролера.

От
    Дге?
    Години
    32
    Точки Опит
    3,950
    Level
    55
    Gamer IDs

PSN ID: DxGmBG Steam ID: DxGm

Offtopic!:
    А мога ли да запитам откъде си взел конзолата (за да си имам едно на ум просто) :)
    Winning!

Цитат Написано от joresx Виж мнението
    споко, 100% ще ти я сменят с нова. тук в бг само констатират какъв проблем има конзолата(пс4, за другите незнам) и ти мятат нова. в моята гар. карта имам три сериини нимера до сега :lol:
    Това че са ти подменили 3 пъти конзолата не говори добре за Сони и за китайците които са зглабяли партидите. Надявам се след като ми я сменят с нова, да нямам по нататъшни проблеми,които разбира се не зависят от мен.Само за протокола да кажа че съм я закупил от "Зора" и на 5 януари евентуално ще съм с нова работеща машинка.Оказа се че съм един от късметлиите, измежду 4-e процента, които получават "заводско-брикнати" конзоли.Колкото повече чета по форумите ,толкова крашове и бъгарии чета за конзолата.Почвам да се замислям дали трябваше да изчакам за слим релийс и дали въобще конзолата ще ми създава проблеми за напред.
    Малко оффтопик: юзърите на пс4 да споделят имат ли проблеми с конзолата като цяло или са изолирани случаи както в 4-процентовия изолиран случай

Точки Опит
    1,345
    Level
    30

Аз имах PS3 и тогава нямах никакви проблеми, сега съм притежател на PS4 и до сега съм нямал нито един проблем. Един път единствено ми беше спрял тока (нещо такова), беше изгаснала внезапно и не искаше да се включи(лампичката премигваше), но просто трябваше да задържа старт бутона за 10 секунди близо и се оправи.

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> За коша!!!
    От blumentopff в раздел Игри
    Отговори: 8
    Последно: 09-03-2013, 10:18
  2. <Продавам> Nintendo DSi - Чисто нова конзола
    От Bruce_Wayne в раздел Хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 09-10-2012, 18:00
  3. <Инфо> Neo-Geo с нова конзола ?!
    От Марто в раздел Обща за игрите
    Отговори: 9
    Последно: 28-01-2012, 13:41
  4. <Продавам> Продавам конзола Nintendo (8 bit ) чисто ново
    От ilianeazy в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 02-10-2011, 22:01
  5. <Продавам> Продавам конзола ATARI 2600jr (чисто нова)
    От ilianeazy в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 02-10-2011, 20:48

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •