Показани резултати 1 до 5 от 5

Тема: eshop Zipcode credit card'billing Помощ!

По подразбиране eshop Zipcode credit card'billing Помощ!

Добър вечер на всички! Нов съм във форума и много се надявам някой разбиращ човек да се отзове. Скоро мисля да си взема Wii U Premium Edition от ТехноМаркет. Поразрових се в Интернет и видях, че ако ползваш ешопа трябва да зададеш държава като Англия, където се поддържа тази услуга. Добре, но после когато купуваш игра, след като въведеш информацията от кредитната си карта излиза прозорче, на което пише : To verify your credit-card information, please enter the zip code of the card's billing address. В този прозорец какво трябва да въведа? ( Използвам българска кредитна карта Visa )

Благодаря за вниманието! Знам, че този форум е висококачествен и знам, че има много умни хора, който разбират от техника и от такива ситуации като цяло. Всеки, който може да ми каже за какво е този zip code и какъв да въведа ще ми свърши огромна услуга

По подразбиране Отг: eshop Zipcode credit card'billing Помощ

Много ви се моля, поне един човек, който знае да напише два реда, ще ми свърши огромна услуга.

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

Steam ID: delegat70

На мен подобно нещо не ми е излизало, а съм купувал доста игри през Ешопа. Към коя банка ти е картата? Моята Виза електрон е от ПИБ и при покупка единствено иска паролата на Нинтендо IDто ти.
    BLOOD FOR THE BLOOD GOD!

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    25
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

При мен също не е искало подобно нещо, пазарувам от Английския eShop с Българска карта безпроблемно.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

Цитат Написано от wiiuresearch Виж мнението
    пише : To verify your credit-card information, please enter the zip code of the card's billing address. В този прозорец какво трябва да въведа? ( Използвам българска кредитна карта Visa )
    Не съм запознат с конкретният сайт и начина на пазаруване там, но това е срещано явление при покупки онлайн отвън и на практика не е нищо ново под слънцето.
    В случаят ти иска да посочиш пощенски код отговарящ на адреса който си написал при рег-цията на въпросната карта.
    Щом картата ти е от БГ и да речем си от София, с адрес в Младост 1А наприм. напиши п.к. 1784 /но това е по информация за конкретната карта, не адрес на който живееш/.
    Макар, че има случаи /определени сайтове/ в които написвайки личен адрес по местоживеене с код 1000 /прим. София отново/ пак го приема за валиден.
    В края на краищата ако позволява формата на сайта да опитваш с проба - грешка мисля, че спокойно можеш да намериш ''твоят адрес''.

:wink:

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Nintendo eShop Моля за спешна помощ
    От wiiuresearch в раздел Nintendo
    Отговори: 12
    Последно: 07-01-2015, 09:54
  2. Eshop пазаруване от България - HOW TO
    От Vieri в раздел Nintendo
    Отговори: 2
    Последно: 04-08-2014, 19:35
  3. Nintendo eShop
    От dimd00d в раздел Nintendo
    Отговори: 2