3 от 3 ПърваПърва 1 2 3
Показани резултати 21 до 29 от 29

Тема: Gran Turismo Sport

Точки Опит
    7,497
    Level
    72

По подразбиране Отг: Gran Turismo Sport

Благодаря за отговора. Предполагам е рано да се говори за Gran Turismo 7 при положение, че още тази не е излязла. Как бих искал да има баш баш пълна версия на тази игра, но явно ще трябва да почакаме.

Поздрави,

От
    Zombieland
    Години
    25
    Точки Опит
    23,447
    Level
    95
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

We are all a little twisted

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,362
    Level
    83
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

31.03.2017 ли е датата на излизане? Гледа, че вече я има на пре-ордер и е обявено точно тази дата.

От
    Zombieland
    Години
    25
    Точки Опит
    23,447
    Level
    95
    Gamer IDs

Не съм видял да има официалнo потвърдена дата все още. На пре-ордърите си държат разни дати от близкото бъдеще без точна такава.
    We are all a little twisted

От
    Zombieland
    Години
    25
    Точки Опит
    23,447
    Level
    95
    Gamer IDs

От
    В А Р Н А
    Години
    34
    Точки Опит
    15,519
    Level
    91

Question Отг: Gran Turismo Sport

Има демо от 9ти октомври до 12-ти включително. Довечера ще се тества. В стора е , ама не на демо, ами на GT Спорт прозореца
    Да питам по информираните, гледам нещо че са осакатили single playera / а-спек, gt mode /?

Точки Опит
    771
    Level
    21

Защо Gran Turismo Sport ще е в продажба от 20-10-2017, като официалната дата е 18-10-2017..

От
    В А Р Н А
    Години
    34
    Точки Опит
    15,519
    Level
    91

Hot topic Отг: Gran Turismo Sport

Коментар от свинаря за GT SPORT:
    От известно време /6 месеца/ не съм пускал конзолата, мислях да я продам, тъй като вече не играя. Пазех я само зареди туризмото.
    Какво разочарование само:
    За мен това е най-слабото туризмо от единицата до ден днешен. Вижте само оценките на IGN.
    GT1 - 9.5
    GT2 - 9.8
    GT3 - 9.8
    GT4 - 9.5
    GT prologue - 8.5
    GT5 - 8.5
    GT6 - 8.0
    GT sport - 7.5 / лично моята оценка е 5.0 /

Изиграх демото, играх в приятел, който си я купи на ден 1. Какво да Ви кажа.
    Полифони явно са се обърнали към комерса и печалбарство и подкрепа към Сони. Реално за да играте играта /, която е основно на 90% мултиплеър Ви трябва и плюс. Така ,че на day 1 116 лв за игра + 120 лв за плюс=236 лв/честито/. За да усетите играта и по-скоро мултиплеъра, трябва да киснете в лобито по 10тина 15 минути докато тръгне. Реално за 1 час може да направите най-много 4 състезания. Лично аз защото играя след работа нямам повече от час /два и това не ме устройва, още повече ми се доспива чакайки.

Основните минуси: като лично аз немога да прежаля първите две.
    *няма сингъл плеър / да има campaign mode - прилича на лицензите от предните части, няма шампионати, няма льо ман...../
    *не може да се слагат части по колите
    *колите колкото и да са красиви и да са с различно управление са много малко на брой - 100-150 бр./ В GT5 имаше повече premium cars /
    *голям брой от лицензираните/съществуващи писти ги няма, на тяхно място има някакви измислени. И като цяло са малко на брой в сравнение с предните части.
    *звука пак не е на ниво, подобрен е , но....
    *няма дъжд , сняг, мъгла и т.н.
    *пълната цена от 130 лв не е на нивото на съдържанието на играта. Ако беше до 79 лв можеше и да е оправдано. Навремето пролога не беше на пълна цена./59 ако не се лъжа.

Основни плюсове/ 1 плюс /.
    *Играта /и по точно мултиплеъра, щото сингъл няма/ е много красива. Да красива , но срещу едни 2500 лв /минимум/ за 4К ТВ и Плейстейшън про/. Аз играх на нормален пс4 и на нормален 1080p ТВ и разлика с GT5,6 невиждам. Да малко по-добре , но не е кой знае какво. На 4К и про казаха , че е много по-добре и имало голяма разлика.

Лично моето мнение ече ако иамте време и пари за губене и обичате онлайна играта ще Ви хареса.
    Ако сте като мен и обичате спокойствите на сингъла и от време на време онлайн , но само с приятели, ако обичате да сложите една тръба на голфа и да му смените e.c.u. -то примерно и да ги издухате с ръчни скорости в някой шампионат, играта няма да ви допадне. Да Туризмо е, спор няма, играта с най-добър контрол върху колата и може би най-красивата / с 4К тв и плейстейшън про/.

Лично аз ще я проспусна и ще чакам GT7 , а колко време ще отнеме и дали ще излезе на плейстейшън 5 никой в света не знае в момента.

Надявам се съм бил обективен и да помогна на хората като мен , които още се чудят дали да я вземат.

Ваш Свинар

p.s. Името на играта трябваше да е GT online

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,362
    Level
    83
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Аз съм направил поръчка на комплекта играта с джойстика, другата седмицата ако остане време ще напиша какво мисля за вероятният пролог към GT7. Като гледам обаче, DriveClub си остава наистина играта с най-добра графика на всички платформи. Напълно им прощавам, че пуснаха недовършен продукт преди 3 години.

3 от 3 ПърваПърва 1 2 3

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам/Разменям> Gran Turismo 5 / God of War 3 [PS3] - 35лв
    От b0rislav в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-2013, 17:01
  2. <Купувам> Gran Turismo 5
    От MonkaTTa в раздел Игри
    Последно: 07-01-2013, 20:12
  3. <Продавам> за триене
    От chlorofil в раздел Игри