Показани резултати 1 до 10 от 10

Тема: Pre-order на Persona 5, за PS3?

Question Pre-order на Persona 5, за PS3?

Има ли някаква информация вече? Все пак остават само 80 дни до излизането ѝ...

По подразбиране Отг: Pre-order на Persona 5, за PS3?

Здравейте! За момента, дистрибуторите ни все още не са ни предложили бройки за играта. Ако имаме нова информация, ще създадем страница за играта в нашия сайт.

Точки Опит
    621
    Level
    18

Question Отг: Pre-order на Persona 5, за PS3?

Някакви новини по въпроса?

Знам че нямате право да давате срокове, но можете ли поне да ни уверите че ще имате Take Your Heart Edition за pre-order?

Официялната дата за пускане в Европа е 4ти Април 2017, това са горе долу 50 дни, предполагам вече би трябвало поне нещо да се знае.

За съжаление, все още не мога да Ви дам, каквато и да е информация. Когато получим конкретна информация от нашите дистрибутори, ще качим пълния списък с издания на играта за нашия регион на нашия уейсайт.

Точки Опит
    6,029
    Level
    67

Има ли някакво раздвижване по темата от последното мнение. Мен ме интересува версията за PS3 също. :)

Точки Опит
    621
    Level
    18

Important Отг: Pre-order на Persona 5, за PS3?

Цитат Написано от segafan Виж мнението
    Има ли някакво раздвижване по темата от последното мнение. Мен ме интересува версията за PS3 също. :)
    Съмнявам се че ще има официална информация, но за последните 2 месеца съм писал на много мабазини и за момента имам това като одговори:

PS3:
    Няма да има pre-order

PS4:
    - Нормалната версия (пластмасова кутия) - няма да се предлага за pre-order (само Steelbook Edition)
    - Take Your Heart Premium Edition няма да се предлага за pre-order (тук един от най големите магазини ми каза че е имало фабричен дефект и целия инвентар от складовете на дистрибуторите е бил върнат...но друг източник ми каза че просто всички бройки са вече отдавна резервирани и няма инфо дали ще се произведат още...аз лично вярвам на първият одговор)

Честно казано, аз лично искам PS3 + Take Your Heart Premium Edition такаче аз ще чакам да видя как ще се развият обстоятелствата. Ако има нещо което съм сигурен, то това е че няма да загубя нищо ако я имам в деня на излизане а не 10 дни по късно.

За момента, имаме единствено това издание на играта за предварителна поръчка - https://www.pulsar.bg/pre-order:-per...search=persona Възможно е да получим още информация за други издания за нашия регион преди излизането на играта. Те отново ще се появят в нашия сайт, ако получим потвърждение за тях.

Точки Опит
    621
    Level
    18

Цитат Написано от White Knight Виж мнението
    Те отново ще се появят в нашия сайт, ако получим потвърждение за тях.
    Те били ли са публикувани преди?

Не, извинявам се, имах предвид както бях написал по-нагоре в post-a. За момента, това е всичко, което имаме като информация за изданията на играта, с които ще разполагаме.

Точки Опит
    621
    Level
    18

Цитат Написано от White Knight Виж мнението
    Не, извинявам се, имах предвид както бях написал по-нагоре в post-a. За момента, това е всичко, което имаме като информация за изданията на играта, с които ще разполагаме.
    Oh, ok
    Тогава все още най вероятно изглежда причината "дефект на производството" да е правилна.
    При всички случай, явно ще почакаме още.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Persona 5 pre-order
    От CrisR82 в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 29-11-2016, 18:25
  2. Pre-order Persona 5
    От CrisR82 в раздел PlayStation
    Последно: 17-10-2016, 12:42
  3. <Продавам> Persona 4 Golden - Ps vita
    От c0brabg в раздел Игри
    Отговори: 0
    Последно: 25-07-2013, 14:13
  4. Persona 4 Arena
    От Aikz в раздел Имате ли в наличност?
    Последно: 07-05-2013, 12:44
  5. Persona 3
    От The Demon в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 5
    Последно: 24-03-2008, 16:23

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •