1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 11

Тема: Въпроси за PS4

Точки Опит
    314
    Level
    11

По подразбиране Въпроси за PS4

Здравейте, имам нужда от малко информация свързана със Плейстеишън 4 и се надявам да получа отговорите на въпросите ми тук. Така от почти две години с мой приятел закупихме и използваме една конзола, но почти сме решили да вземем Слим + 2 ри джойстик за 500 лв.
    1. Възможно ли е и как става да прехвърлим неговите сейфове или мойте на новата конзола? Към момента нямаме PS Plus абонамент.

2. Тъй като в повечето случай имаме общи предпочитания за игри, то закупуването на дигитални копия и споделянето им в случая ще е наложително. Следствие на това едва ли 500 те гигабайта ще са достатъчни може да направим ъпгрейд на едната основно тази която ще е "primary". Въпроса ми е за вграден хард диск трябва ли да е на точно определен производител и до каква големина позволява?

3. Как става споделянето на дигиталните копия и PS Plus? И ще можем ли по този начин една игра да я играем и двамата едновременно в мултиплеър режим или ко оператив?

Благодаря предварително за съдеиствието!!!

От
    Zombieland
    Години
    25
    Точки Опит
    23,447
    Level
    95
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

По подразбиране Отг: Въпроси за PS4

Здравей,

1. Прехвъляш ги с флашка/външен хард на другата конзола.
    2. Не трябва да е определен производител, само да е 2.5 инчов като за лаптоп и до 4TB. Външен хард може до 8TB.
    3. Може да играете всички игри заедно в мултиплейър и да споделяте онлайн достъпа от плюс. Акаунта който ще споделяте, трябва да е активиран като "primary" на втората конзола, за да може вторият играч да има достъп до нещата през неговият акаунт и първият играе през споделеният акаунт. При споделянето на плюс-а, първият играч който не е с активиран акаунт вече не може да ползва разни екстри като автоматично качване на сейвове в облака и ремоут плей. Облака пак ще се ползва само от първият, но трябва да се качват ръчно сейвовете. Вторият играч получава само достъп до мултиплейър режима и игрите разбира се.
    We are all a little twisted

Точки Опит
    314
    Level
    11

Цитат Написано от GanjaMassive Виж мнението
    Здравей,

1. Прехвъляш ги с флашка/външен хард на другата конзола.
    2. Не трябва да е определен производител, само да е 2.5 инчов като за лаптоп и до 4TB. Външен хард може до 8TB.
    3. Може да играете всички игри заедно в мултиплейър и да споделяте онлайн достъпа от плюс. Акаунта който ще споделяте, трябва да е активиран като "primary" на втората конзола, за да може вторият играч да има достъп до нещата през неговият акаунт и първият играе през споделеният акаунт. При споделянето на плюс-а, първият играч който не е с активиран акаунт вече не може да ползва разни екстри като автоматично качване на сейвове в облака и ремоут плей. Облака пак ще се ползва само от първият, но трябва да се качват ръчно сейвовете. Вторият играч получава само достъп до мултиплейър режима и игрите разбира се.
    Може ли малко по-подробно да ми опишеш стъпките не мога да схвана нещо!

Точки Опит
    314
    Level
    11

На старата конзола имаме два акаунта моят furiqta и luxeon който е на моят приятел/ този е регистриран като щатски/.

Новата конзола ще се използва от luxeon а аз изтрих luxeon от моята.

Сега да речем че моят профил ще се споделя. Какво трябва да направим за да е всичко ОК?

И още един въпрос не използваме една и съща мрежа, това проблем ли ще е ?

От
    Zombieland
    Години
    25
    Точки Опит
    23,447
    Level
    95
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

Няма проблем за мрежата. Само трябва винаги да си вързан към интернет, иначе игрите ще са ти заключени. Твоят акаунт го деактивираш да не е Primary на твоята конзола и твоят приятел го въвежда при него и го активира. Така ти ще си играеш от твоя, а той ще може да сваля игрите от теб, да ползва онлайн режима и да си играе от неговия.

We are all a little twisted

Точки Опит
    314
    Level
    11

Здравейте, все не ми оставаше от работа и ремонти да вляза в форума а и пък самият Плейстеишън хвана доста прах. За щастие намерих малко свободно време и ще кажа че закупихме на промоция PS Slim 500 GB със 2 ри джойстик за 500 лв и като цяло машинката изглежда доста добре и е значително по тиха от дебелия си предшественик.

И мисля да се възползваме от промоцията в стора за PS Plus 15 месеца на цената на 12 месечния абонамент до колкото знам абонамента ще може да се сподели между двете конзоли а месечните игри дали ще могат.

Точки Опит
    314
    Level
    11

Здравейте колеги имам проблем със споделянето на акаунта. Описвам какво съм направил а вие кажете къде бъркам защото игрите не се споделят.

1. Моят профил го деактивирах като Примари
    2. Моят акаунт го вписах на втората конзола и го активирах като Примари / акаунта на моят приятел който той си използва на конзола е регистриран като Щатски /
    3. Закупих дигитална игра от моята конзола свалена и инсталирана но същата игра не се показва никъде на втората конзола нито в моят акаунт нито в другия. Къде бъркам ?

Години
    47
    Точки Опит
    8,883
    Level
    77
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: BGsentinel PSN ID: jord197

Както ти писах и в другият форум - логваш се на конзолата , която е нужно с профила закупил играта и я сваляш на ново, сиреч - отиваш в библиотеката с игрите и закупените приложения и в раздел всичко закупено си намираш закупената игра и пускаш за сваляне. Същото може да стане и като отидеш в ПС магазина на закупената игра и натиснеш пак "свали".

Точки Опит
    314
    Level
    11

Добро утро колеги!!! Благодаря за помоща снощи отворих библиотеката и видях игрите бяха в раздел Закупени всичко е наред и още веднъж мерси за съдеиствието :D

Добър ден!При включването на рs 4 изписва следното:"Connect a USB storage device that contains an update file for reinstallation for version 5.00 or later.You can download the update file for reinstallation from plastatin.com."Някой знае ли какъв е проблпроблема? Децата играят на него. Никога не съм се занимавала.Благодаря предварително.!

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпроси
    От Antrix в раздел Киномания
    Отговори: 25
    Последно: 06-01-2011, 20:42
  2. Въпроси
    От varwor в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 5
    Последно: 31-05-2010, 11:01
  3. PSP Въпроси
    От CROM в раздел PlayStation Portable (PSP) / PlayStation VITA
    Отговори: 18