Показани резултати 1 до 2 от 2

Тема: Анкета за World of Warcraft

По подразбиране Анкета за World of Warcraft

Здравейте.
    Знам, че това е доста стара и изтъркана тема, но моля за вашето съдействие. Аз се занимавам до известна степен с игри и в момента правя изследване по темата за пристрастяването. До сега имам достатъчно мнения в подкрепа на твърдението, че игрите и WoW конкретно са пристрастяващи, но искам да имам мнения и от другия лагер, за да мога да защитя и обратната позиция. За целта пускам кратка анкета тук. Има пълна свобода на отговорите, всеки може да изкаже мнението си, аз само събирам информацията, без да съдя. Ето и анкетата:

1. Доколко сте запознати с World of Warcraft?
    2. За каква възрастова група смятате, че е подходяща играта?
    3. Има ли елементи в играта, които действат пристрастяващо? Ако да, кои са те и защо действат така? Ако не, откъде мислите, че идва объркването?
    4. Според вас, какъв тип хора биха могли да се пристрастят към World of Warcraft? Има ли такива, които са предразположени към това?

Още веднъж благодаря за съдействието.

По подразбиране Отг: Анкета за World of Warcraft

1.Играя от 5 години.Мисля,че познавам играта доста добре.
    2.Тийнейджъри, то така си пише и на опаковката.Въпреки че има много големи хора,които играят.
    3.По принцип ако играеш не казваш,че играта е пристрастявяща.Обаче,за да се поддържа играта е създадена на принципа на награждаването и безкрайното развитие на героя.Аз по-скоро ще кажа "зарибяваща".Ей сега спирам,само да кача нивото,само да мина куеста.То и на мен ми се е случвало.Понеже наградите нямат край и каквото и да правиш има нови и още,се зарибяваш,защото на човек му харесва да постига и да получава.
    4.Зависи,ако 5 часа игра се брои за пристрастяване,значи и аз съм.Обаче в wow,за да поиграеш смислено сесията трябва да ти е поне няколко часа.Всички го знаем оня случая с китайчето,дето умира след 32 часа нон стоп игра.Но аз мисля,че за да се пристрастиш към wow или някоя друга игра въобще,трябва до имаш сериозни проблеми в реалния живот.Това ти се явява като един вид бягство от гадостите.Не мисля,че само самата игра може да те пристрасти толкова много,ако нямаш проблеми.Тя е за удоволствие.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Acc na world of warcraft
    От dismissed в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 15-04-2012, 16:11
  2. World Of Warcraft
    От ivhacker в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 2
    Последно: 26-01-2012, 22:16
  3. <Купувам> World of Warcraft
    От Pabo в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 08-10-2011, 15:11
  4. <Продавам/Разменям> Acc на World of WarCraft(без TBC)!
    От MELIADOR в раздел Архив
    Отговори: 10
    Последно: 22-02-2009, 19:22

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •