Показани резултати 1 до 3 от 3

Тема: Връщане на продукт

Точки Опит
    18
    Level
    1

По подразбиране Връщане на продукт

Здравейте! Наскоро купих клавиатура от ваш магазин в мол Paradise и разбрах ,че има дефект с един от бутоните затова я върнах. Като върнах клавиатурата на служителя тои ми даде документ,на който пише замяна. Отделно ми каза ,че ще ми звъннете като сте готови. Въпросът ми е,тъй като е замяна с чисто нов продукт ,не мога ли да отида с документа за гаранцията и този ,който ми дадохте като върнах клавиатурата и да взема съвсем различна на същата цена? Причината ,е че не бях доволен от продукта. Беше с червени суйчове и ми бяха твърде леки. Определено не беше за мен и бях много разочарован. Пък и я ползвах само 1 ден,няма никакви следи от употреба. В случая е моя грешката ,че не проучих повече за нея и просто реших да я взема. Ще ви бъда много благодарен ,ако ми отговорите и ще бъда наистина щастлив ,ако мога да взема друг модел.

По подразбиране Отг: Връщане на продукт

Здравейте! Необходимо е да се уточни техническата повреда от страна на сервиза, след което могат да бъдат уточнени условията за замяна. Ако колегите ми все още не са се свързали с Вас, то можете да им обясните, че желаете различна клавиатура, за да могат да Ви помогнат.

Точки Опит
    18
    Level
    1

По подразбиране Отг: Връщане на продукт

Цитат Написано от White Knight Виж мнението
    Здравейте! Необходимо е да се уточни техническата повреда от страна на сервиза, след което могат да бъдат уточнени условията за замяна. Ако колегите ми все още не са се свързали с Вас, то можете да им обясните, че желаете различна клавиатура, за да могат да Ви помогнат.
    Още не съм получил обаждане. Ще мина утре през ваш магазин.Проблем ли ще ,ако не отида на същото място откъдето съм я взел? Тъй като офиса в Paradise Mall не ми е най-удобен.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Инфо> Връщане на продукти в гаранция
    От spewn1 в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 3
    Последно: 18-02-2017, 19:08
  2. Връщане
    От Crow в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 08-03-2014, 23:16
  3. Въпрос относно връщане на хардуер
    От Comonut в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 7