1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 14

Тема: Анкета относно пц кутия

Точки Опит
    594
    Level
    18

Question Анкета относно пц кутия

Коя от тези кутий в средния клас ви се струва е по - добра от другата и защо (A) DeepCool KENDOMEN или (B)Zalman Case Z3 Plus ?

Натиснете изображението за увеличение

Име:	product_18882.jpg
Прегледа:	14
Размер:	54.9 Килобайти
ID:	20790 VS Натиснете изображението за увеличение

Име:	product_8775.jpg
Прегледа:	10
Размер:	33.3 Килобайти
ID:	20791

Спечелени турнири: 13

От
    София
    Години
    34
    Точки Опит
    35,189
    Level
    98
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: Pijo55555

По подразбиране Отг: Анкета относно пц кутия

Аз, лично, не бих взел нито едната. И не са среден клас, а са по-скоро нисък клас.

Колко ти е бюджета?

За кутия и захранване не бих се циганил, защото с една и съща кутия и едно и също захранване можеш да окомплектоваш няколко системи. Моето захранване, например, ползвам от 2011-та.
    „Времето е наркотик, много от него убива.“
    „Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“

Точки Опит
    594
    Level
    18

Среден клас са понеже ниския е далеч по ниско оборудван от тях и няма нищо общо.

Бюджета ми не надхвърля 100 лв.

Можеш да окомплектоваш някоко системи само и единствено ако самата кутия ти позволи, от кутията ти зависи
    какви компоненти можеш да сложиш и дали ще можеш да ги охлаждаш допълнително впоследствие.

п.п: И моята машина е от 2011г. xD но доста от компонентите й не издържаха с времето.

От
    София
    Години
    34
    Точки Опит
    35,189
    Level
    98
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Цитат Написано от Templarios Виж мнението
    Среден клас са понеже ниския е далеч по ниско оборудван от тях и няма нищо общо.

Бюджета ми не надхвърля 100 лв.

Можеш да окомплектоваш някоко системи само и единствено ако самата кутия ти позволи, от кутията ти зависи
    какви компоненти можеш да сложиш и дали ще можеш да ги охлаждаш допълнително впоследствие
    .

п.п: И моята машина е от 2011г. xD но доста от компонентите й не издържаха с времето.
    Разбира се, затова е добре кутията да бъде практично избрана.... :)
    Аз направих грешка навремето, затова и ми се наложи смяна. В момента вече 4-та година карам с 690III и надали има нещо, което аз бих сложил и да не може да поеме.

От двете посочени, общо взето, която ти харесва визуално повече. Инак в този ценови диапазон добри отзиви съм чувал за Thermaltake Commander MS-III.

Име:	1005.jpg
Прегледа:	11
Размер:	23.7 Килобайти
ID:	20792

Точки Опит
    594
    Level
    18

Important Отг: Анкета относно пц кутия

Цитат Написано от Moro Виж мнението
    Разбира се, затова е добре кутията да бъде практично избрана.... :)
    Аз направих грешка навремето, затова и ми се наложи смяна. В момента вече 4-та година карам с 690III и надали има нещо, което аз бих сложил и да не може да поеме.

От двете посочени, общо взето, която ти харесва визуално повече. Инак в този ценови диапазон добри отзиви съм чувал за Thermaltake Commander MS-III.

Име:	1005.jpg
Прегледа:	11
Размер:	23.7 Килобайти
ID:	20792
    Кутията дето си линкнал не е лоша но не ми допада малко към вътрешен билд и преден и страничен панел но дет се вика до вкус е работата иначе от функционална гледна точка е доста добра и перфектна за добри билдове.

Да и аз страдам в момента от подобен проблем навремето на почти никой не му пукаше особено за кутийте включително и на мен но с времето.
    Като се пообразоваш малко разбираш че кутията ти е много много важен компонент и разбираш колко си грешал :D

Двуомя се малко между тях понеже имат почти сходни билдове.
    Значи оборудването им е добре не може да се спори и в параметри почти не се различват около 1-2 вътрешни слота и вентилатор нш такова Deepcool има филтри и вентилаторите й според глобалното интернет пространство работят тихо също и тези на Zalman, но отпред я няма мигащата лампичка за HDD то при DeepCool и свети само power бутона при Zalman тази лампичка я има, двуомя се заради тези неща също и вътрешното разположение на Deep Cool изглежда малко по добро от това на Zalman има повече слотове, също и Deepcool e с 2 вентилатора отпред в комплекта, а Zalman с 1 и като цяло имат дет се вика по 1-2 кусура и става едно серевнование между тях и не само до външен вид работата въпроса е и функционолноста най вече. В официалните сайтове на производителите на кутийте има специални страници за тези кутий.

От
    София
    Години
    34
    Точки Опит
    35,189
    Level
    98
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Между другото, в един хардуерен форум, предлагат за 120, но сигурно и за 100 ще се спазариш, за кутия като моята - 690III. Ако имаш интерес, ще ти подам инфо. За съжаление, cooler master нещо поспряха да ги вкарват сериозно в БГ.

А за да добиеш представа как изглежда реална конфигурация в тази кутия, кажи, ще ти пусна снимка от моята. И не - нищо не блести и свети, но екстри има бол, а с добавените от мен 6 вента, кутията е доста прохладна. Има и филтри почти навсякъде, освен на страничния капак.

Разгледай ревюта в нета.

Точки Опит
    594
    Level
    18

Между другото, в един хардуерен форум, предлагат за 120, но сигурно и за 100 ще се спазариш, за кутия като моята - 690III. Ако имаш интерес, ще ти подам инфо. За съжаление, cooler master нещо поспряха да ги вкарват сериозно в БГ.

А за да добиеш представа как изглежда реална конфигурация в тази кутия, кажи, ще ти пусна снимка от моята. И не - нищо не блести и свети, но екстри има бол, а с добавените от мен 6 вента, кутията е доста прохладна. Има и филтри почти навсякъде, освен на страничния капак.

Разгледай ревюта в нета.

И нашия тази 690 lll е на много стабилна цена :D почти двойно над това което търся, иначе черно със зелено версията направо е покъртително здрава и яка и вътре разположението на всичко й е много добро даже поддържа повече SSD-та дет се вика ако
    си малко по бюджетен си струва кинта.
    Карай не е важно че не блести и свети, важно е като го напомпаш с овърклок и си цъкаш без никви проблеми, аз съм на принципа не
    е важен външния вид а функционолноста на едно нещо ;)
    М/другото в hardwarebg пуснах същия въпрос като тука и там ест. че не само че не получих един кадърен отговор а само ебавки ами и
    ми набиха и репорти за всеки един отговор който пусках напрао мн тварежни хорица са там, както вика Манчев: Тва българина няма управия ! :D Страшни хейтърчета са събрали там да ги фанеш да ги запукаш всичките..

От
    София
    Години
    34
    Точки Опит
    35,189
    Level
    98
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Там не беше така... но...
    Доста хора от редовни във форума на hardwarebg станаха читатели. Аз вече влизам основно в разделите за коли и за игри. :)

690-ката там я продават. И нали каза, че до 100 лева ти е бюджета, затова ти писах, че можеш да я вземеш, защото можеш и за 100 да я спазариш.

А инак ето ти една по-стара снимка, че на по-новите е доста прашно вече:

Име:	IMAG0361.jpg
Прегледа:	13
Размер:	103.3 Килобайти
ID:	20793

Точки Опит
    594
    Level
    18

Community Отг: Анкета относно пц кутия

Там не беше така... но...
    Доста хора от редовни във форума на hardwarebg станаха читатели. Аз вече влизам основно в разделите за коли и за игри. :)

690-ката там я продават. И нали каза, че до 100 лева ти е бюджета, затова ти писах, че можеш да я вземеш, защото можеш и за 100 да я спазариш.

А инак ето ти една по-стара снимка, че на по-новите е доста прашно вече:

Име:	IMAG0361.jpg
Прегледа:	13
Размер:	103.3 Килобайти
ID:	20793

Станали са чисти **** ако питаш мен xD
    Да ама аз казах до 100 не над или точно 100 :D a като включиш и куриера и кажи речи цената ще и дойде
    над 100 и просто дет са вика за едната кутия да се охарчвам толкова не ми се струва редно, Kendomen-a ше ми свърши същата работа има добри отзиви от нея навсякъде, просторна е отвътре стилна е отвън
    и с нея се правят добри билдове.

От
    София
    Години
    34
    Точки Опит
    35,189
    Level
    98
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Идеята е, че можеш да се пазариш. Кутията я продава от доста време, нова е почти, даже има още гаранция. Ти си решаваш, просто е добра сделка. А вече не се и намират много в БГ. ;)

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Анкета
    От SolidSnake в раздел Обща
    Отговори: 14
    Последно: 13-04-2013, 16:35
  2. Анкета за Батман.
    От Antrix в раздел Киномания
    Отговори: 17
    Последно: 27-11-2012, 21:16
  3. анкета за Google+
    От Starlly в раздел Обща
    Отговори: 12