2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 70

Тема: <Дискусия> WoW Wrath of the Lich King

1. По подразбиране

Цитат Написано от misishi Виж мнението
    А ще се продава ли играта без преордър на това парти? Или пък на 14-ти в Пулсар Магазин? Или пък просто да се обадя в магазина до нас, както направих с батълчеста, да му кажа да ми пази едно копие, идвам до 15 минути и готово? Обобщено - до колко играта ще е достъпна извън преордъра на 13 ноември? I hate preorder. :mrgreen:
    Само и единствено пре-ордъра ви гарантира бройка от WoLK. В противен случай може да няма достатъчно бройки и да останете без такава :).
    Моят съвет е да си направите пре-ордър колкото и да не ви харесва.
    Приятен ден.
    Последна редакция от lupo ; 14-10-2008 в 12:51

2. По подразбиране

Мерси, но, че няма да си направя преордър е сигурно. Тая работа вече да се опитват ми взимат парите още преди да съм получил нещо няма да стане. Не съм чак толкова изпаднал да скачам като маймунка за корпорацията. Не аз трябва да се чудя как да си намеря копие, ами близард и пулсар трябва да се чудят как със сигурност да ми осигурят копие, когато и да поискам да го имам, а не да ме заплашват, че ще остана на сухо, все пак си плащам като поп (priest :) ) от години. Омръзнало ми е от такива схеми.

Ще се продава ли Wotlk в магазините на 13 ноември или пък на партито?

3. По подразбиране

Цитат Написано от misishi Виж мнението
    Мерси, но, че няма да си направя преордър е сигурно. Тая работа вече да се опитват ми взимат парите още преди да съм получил нещо няма да стане. Не съм чак толкова изпаднал да скачам като маймунка за корпорацията. Не аз трябва да се чудя как да си намеря копие, ами близард и пулсар трябва да се чудят как със сигурност да ми осигурят копие, когато и да поискам да го имам, а не да ме заплашват, че ще остана на сухо, все пак си плащам като поп (priest :) ) от години. Омръзнало ми е от такива схеми.

Ще се продава ли Wotlk в магазините на 13 ноември или пък на партито?
    Единственият смисъл на преордъра е да играеш играта веднага щом стартират сървърите. И никой не е длъжен да осигурява бройки на никого by the way. Ако имат останали бройки след 13ти 24:00ч., ще се продава, разбира се, а ако няма - ще изчакаме да получат нови. Здраве да е, светът не свършва с УоУ.

По подразбиране

@misishi - преордера не е насилствен/задължителен - абсолютно никой не те задължава да го направиш и по никакъв начин не трябва да си даваш парите предварително. Това е само и единствено твое решение и постъпи така, както смяташ за най-добре. Нито Пулсар нито Blizzard работят с насилствени методи на продажба, че да трябва да правим всичко възможно и на всяка цена ти да получиш копие. И ти не трябва да се чудиш как да си намериш копието - ние заедно с нашите партньори и дистрибутори сме осигурили възможно максималния брой възможности относно това как да запазиш/резервираш своето копие.

На 13-ти ще се продават бройки САМО ако са останали свободни бройки, т.е. не са закупени предварително на преордер. А това вече е божа работа - или ще има, или няма да има. Ако преордера продължи с темповете с които върви в моента най-верятно няма да останат копия са свободна продажба или ако останат те ще са мого, много малко и е напълно възможно да не успееш да се доредиш до такова в деня на премиерата. Бройките за нашата страна са ограничени от страна на Blizzard и ние по никакъв начин не можем да поръчаме количеството, което смятаме, че ще продадем/е реализируемо на нашия пазар.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

От
    Хммммм някъде из някоя планина но не се знае !!!
    Години
    35

По подразбиране

Само да попитам, как ще бъдем уведомени за мястото, където ще се проведе мероприятието? Защото не намерих отговор на този въпрос. Благодаря предварително.

Поздрави

По подразбиране

@MoiseiBg

Информацията относно партито и мястото където то ще се проведе ще бъде пуликувана на сайтът ни. Съвсем скоро очаквайте пълно инфо относно събитието.

По подразбиране

Ако все още има хора неразбрали - партито по случай излизането на играта ще се проведе в диско клуб ЯЛТА. Мястото е познато на всички софиянци, а ако някой има кото да не го знае - това е най-старата и реномирана дискотека намираща се точно в центъра на София - срещу централния вход на Софийския университет, 50 метра вляво от Парламента. По лесно място надали мога да ви обясня в София. Събираме се след 22:00 часа.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

8. По подразбиране

Здравейте ! Въпроса ми е малко глупав, но ДО колко часа ще мога да получа играта си на партито ? Питам, защото съм на работа до 2:00 и ще мога да стигна до Ялта към 2:30.

А, ако не мога да си получа копието тогава, то кога и къде ще мога ?

Поздрави.

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Цитат Написано от Damnation Виж мнението
    Здравейте ! Въпроса ми е малко глупав, но ДО колко часа ще мога да получа играта си на партито ? Питам, защото съм на работа до 2:00 и ще мога да стигна до Ялта към 2:30.

Поздрави.
    Вероятно ще ти я достави куриер,ако не стигнеш до партито,вечерта. :wink:
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

По подразбиране

Цитат Написано от Damnation Виж мнението

Поздрави.
    Здравей,

принципно бройките на играта ще започнат да се раздават след 01:00 часа, предполагам няма да успеем да раздадем всичко до 2:30, така че ще може да си я вземеш и след 2:30. Ако ли не, сутринта ще можеш да си вземеш предплатената бройка от магазина, в който си я заплатил или ако си поръчал през сайта тя ще ти бъде доставена със куриер.

2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. World of Warcraft Wrath of the lich king :)
    От EvilSide в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 30
    Последно: 12-09-2008, 19:02
  2. ПРЕОРДЪР: The Wrath of the Lich King
    От ToTeMa в раздел Актуално
    Отговори: 1
    Последно: 27-08-2008, 12:56
  3. Wrath of the Lich King Intro!
    От Tool в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 3
    Последно: 25-08-2008, 17:17
  4. World of warcraft Wrath of the lich king