Показани резултати 1 до 4 от 4

Тема: Пари за нов Плейстейшън 4

Точки Опит
    702
    Level
    20

По подразбиране Пари за нов Плейстейшън 4

Излезе хубав плейстейшън 4 на оферта, но нямам никакви пари в момента и няма как да го взема, а не е за изпускане.. Мислих какво да правя, дали да взема пари от приятел на заем или пък да не си направя първият кредит от банка или от бързите кредити на изи кредит, някой теглил ли е пари на заем? Къде ще ми препоръчате при приятел или ?

От
    Стара Загора, София
    Години
    24
    Точки Опит
    29,741
    Level
    97
    Блог статии
    1

По подразбиране Отг: Пари за нов Плейстейшън 4

На каква възраст си? Защото, ако си ученик - по-добре говори с родителите си, за да не ги въвлечеш в проблеми.
    Какъв е плейстейшъна - про или обикновения, защото про-то изисква 4к телевизор, който сам по себе си върви около 1000лв.
    Не можеш ли просто да почакаш и да събереш пари, не са толкова скъпи или си вземи чисто нов на изплащане.

Най-добре вземи на заем от приятел или близък, който няма да ти иска лихва затова.

Избягвай каквито и да било бързи кредити. Те са за хора, които се нуждаят спешно от някаква сума пари, които нямат в джоба си, но заплатата им я покрива без проблем. Ако забавиш връщането, ще си купиш плейстейшън само с лихвите.

Всяка утвърдена банка може да отпусне заем, който клиента да покрие според неговите възможности, а дори при невъзможност - да се промени условието на изплащане на дълга без това да коства счупен крайник или разпродажба на имущество, да го кажем хумористично. Имай предвид, че за да ти се отпусне кредит, ще проверят финансовото ти състояние.
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

Точки Опит
    409
    Level
    14

Да ти разкажа как действам аз в такива ситуации.. От приятели спрях да искам пари защото започват с малоумните въпроси ' нали работиш, за този боклук ли ми иска пари... и т.н' направо действам с бързи кредити от https://www.easycredit.bg/ , за такава малка сума ще можеш да ги върнеш навреме и без лихви и излишни такси.. Разгледай и си направи най-удобният вариант за теб :) Няма какво да се молиш на хората за пари или да им се обясняваш защо са ти и т.н :) Дано съм ти бил полезен :)

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,922
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Второто име на EasyCredit e HardReturn.
    Т'ва съм го измислил аз.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. има ли пари в уоуа
    От Zmeivit в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 9
    Последно: 04-07-2009, 13:21
  2. Сиренето е с пари
    От MyCTaKaP в раздел Обща
    Отговори: 0
    Последно: 23-02-2009, 16:58

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми