Показани резултати 1 до 2 от 2

Тема: PS4 PRO-Въпрос от начинаещ

От
    Варна
    Точки Опит
    4
    Level
    1

По подразбиране PS4 PRO-Въпрос от начинаещ

Здравейте момчета, имам следния въпрос и щи съм ви благодарен ако ме насочите правилно.След седмица ще се здобия с PS 4 PRO и виждам че има вариант да си направиш акаунт и срещу скромна месечна такса от 10-15 лв.можеш да теглиш игри-безплатно.Та въпросът ми е трябва ли нета да ми е доста бърз и тези безплатно-изтеглените игри имат ли необходимост да са във връзка с интернет.И другия въпрос ми е каква е логиката да продават дискове с игри струващи 50-100 до 150лв.като примерно с три месечен абонамент можеш да изтеглиш света и да играеш 1 година-предполагам че не е точно така както го виждам, за това моля някой да ми обясни да почвам да си купувам дискове или да си правя акаунт за да ги тегля тея игри.Благодаря предварително.

По подразбиране Отг: PS4 PRO-Въпрос от начинаещ

Цитат Написано от martinkalinkata Виж мнението
    Здравейте момчета, имам следния въпрос и щи съм ви благодарен ако ме насочите правилно.След седмица ще се здобия с PS 4 PRO и виждам че има вариант да си направиш акаунт и срещу скромна месечна такса от 10-15 лв.можеш да теглиш игри-безплатно.Та въпросът ми е трябва ли нета да ми е доста бърз и тези безплатно-изтеглените игри имат ли необходимост да са във връзка с интернет.
    Здрасти,
    Акаунта се прави БЕЗплатно (Хубаво е да имаш повече от един заради сторовете).
    Скромната ти месечна такса е 16лв на БГ акаунт към момента (еднократно), иначе ти е под 10лв, да, на месец при платен годишен абонамент. Безплатните игри са по 2 за 3те вида конзоли. Доста често са абсолютни ''бози'', не очаквай кой знае какво. Иначе И БЕЗ PS+ (т.е. да не влагаш никви средства) можеш да теглиш всички БЕЗплатни игри, които не са това което си мислиш и ако все пак искаш да напредваш там си приготви СЕРИОЗНИ суми за да си евентуално от ''най-добрите''... повечето заглавия от тях искат ПОСТОЯННА нет връзка, няма как.
    Мултито за повечето големи заглавия иска ПЛАТЕН PS+, иначе има и такива в които се играе просто с онлайн връзка.
    Колкото до бързият нет, ХУБАВО е да го имаш. И на по-бавен ще ти бачкат нещата, не е някъв проблем. То днешно време вече кой пък няма скоростен такъв?!

Цитат Написано от martinkalinkata Виж мнението
    И другия въпрос ми е каква е логиката да продават дискове с игри струващи 50-100 до 150лв.като примерно с три месечен абонамент можеш да изтеглиш света и да играеш 1 година-предполагам че не е точно така както го виждам, за това моля някой да ми обясни да почвам да си купувам дискове или да си правя акаунт за да ги тегля тея игри.Благодаря предварително.
    Нито с 3, нито с 333 месечни абонаменти можеш да изтеглиш света, защото всичките ДИГИТАЛНИ заглавия се продават срещу пари. Mafia III например сега е безплатна за м. август, та ако си платил за 6 или 12 месеца ще я играеш до втръсване, но ако си с едномесечен абонамент като изтече ще и гледаш катинарчето само.
    Пък ако въобще не се занимавш с PS+ ще си я купуваш дигиталка или на диск и ще си правиш квото искаш с нея. Въпрос на вкус, дали ще трупаш дигиталки, дискове или и 2те.
    Има си хора за всичко като във всяка сфера, ясно ти е това. Едни дават по 120-300лв за игри, бъндъли и специални издания на физически носители, други гледат флаш сделките в Щатския стор и взимат същите/сходни заглавия в дигитален вариант за по 8-9-15 долара. Така, че НЕ Е точно така както го виждаш.

Купувай конзолата, връзвай я в нета, направи си акуант, плати си за 1 месец + пробно да видиш как е, свали си някоя и др. игра, купи си и 1-2 диска, играй и онлайн, тествай нещата като цяло и сам ще си намериш твоят начин който ще ти е най-удобен през времето...

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Въпрос...
    От Gamedzilla в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 4
    Последно: 19-02-2011, 09:06
  2. Въпрос ?
    От Hoda в раздел Хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-2011, 00:55
  3. Singstar PS3 за начинаещ
    От stamatov в раздел PlayStation
    Отговори: 1