1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 17

Тема: Guild wars

1. По подразбиране Guild wars

Guild Wars 2006 лв.
    нова цена: 29.95 лв. - само тази игра ли трябва да закупя или се комбинира с по -стати версии?

П.С: освен 14-дневния ключ към официалния , получавам ли такъв който да си играя постоянно там?
    Abominations speak from the dark Now seek only death .Antichrist Rise before us!

По подразбиране

Всяка версия на играта е сама за себе си. Т.е. ако си я закупиш, ще можеш да играеш, а ако закупиш другите версии ще получиш допълнително съдържание към играта.

По подразбиране

Само Guild Wars Eye of the North e допълнение и за да го инсталираш, трябва да имаш някое от другите Guild Wars заглавия.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

От
    Stuttgart
    Години
    29

По подразбиране

Цитат Написано от 6o6aka Виж мнението
    Guild Wars 2006 лв.
    нова цена: 29.95 лв. - само тази игра ли трябва да закупя или се комбинира с по -стати версии?

П.С: освен 14-дневния ключ към официалния , получавам ли такъв който да си играя постоянно там?
    Само искам да спомена,че без да имаш всичките stand alone версии на Guild Wars + GWEN няма да усетиш главното нещо от играта,а именно ПвП-то..просто защото се добавят много скилове ии в крайна сметка,твоя билд ще бъде много беден и дефакто неефикасен и лесно контраатакуван...само от ПвЕ вселената ще усетиш нещо,но тя много бързо се минава :)
    Aspirat primo Fortuna labori
    Me duce tutus eris
    Vox populi vox Dei
    Ad majorem Dei gloriam...
    Ad infinitum

5. По подразбиране

Цитат Написано от necro_mancer Виж мнението
    Само искам да спомена,че без да имаш всичките stand alone версии на Guild Wars + GWEN няма да усетиш главното нещо от играта,а именно ПвП-то..просто защото се добавят много скилове ии в крайна сметка,твоя билд ще бъде много беден и дефакто неефикасен и лесно контраатакуван...само от ПвЕ вселената ще усетиш нещо,но тя много бързо се минава :)

Напълно съм съгласен. Аз играх Guild Wars 4 месеца и ако искаш да се забавляваш ще ти трябват Factions и Nightfall. Кампаниите са готини а да не говорим, че много полезни скилове, да не говорим за допълнителните 4 места за герои.

От
    Stuttgart
    Години
    29

По подразбиране

Цитат Написано от Vortex_Prime Виж мнението
    Напълно съм съгласен. Аз играх Guild Wars 4 месеца и ако искаш да се забавляваш ще ти трябват Factions и Nightfall. Кампаниите са готини а да не говорим, че много полезни скилове, да не говорим за допълнителните 4 места за герои.
    Емиии аз я играя от бая време 2 години и нещо с известни прекъсвания и смея да твърдя,че съм видял всичко в нея,освен high lvl gvg-то...макса ми е 500 и кусур място в световната ранглиста,май с Lord ли,с BOTS не се сещам,но сега малко се връщам към нея пак да поразцъкам,че носталгията ме поопхвана :lol:...иначе чист пример мога да дам само с 1 експанжън...Фекшънса беше забавен при доставянето му в България,при което top bg builds-The Bulgarians,Small Gods си го изядоха,защото другите разполагаха с повече скилове и по-голям обхват от билдове,които бяха контра на изпипания ballance(който още се използва,ма предимно от old school гилдии или някакви нереални про-та :lol:) ии така паднаха по-назад в класациите,но после SMG май се върнаха с гръм и трясък..те спечелиха някакъв турнир и влязоха в history-то на Guild Wars :) ..тааа много се отплеснах исках да кажа,че само при липсата на 1 експанжън иии си до тук в ПвП-то ;)
    Me duce tutus eris
    Vox populi vox Dei
    Ad infinitum

7. По подразбиране

Така е, изядохме го щот пулсар забави Факшънс няколко седмици в България. Нямаше как да се сдобием с нея, за да може да играем наравно по това време.

8. По подразбиране

Така е потвърждавам ;-) Сега сериозно. Надали нов играч в първите си 2-3 месеца ще усети "недостиг" на умения поради това че притежава само една кампания. Това е глупост. Дори напротив - за предпочитане е да стигнеш до недостиг, отколкото да закупиш 2 или 3 части и за 2-3 месеца да разбереш че играта не ти допада, нещо много характерно за Българското мързеливо отношение към игрите.

От
    Stuttgart
    Години
    29

По подразбиране

Цитат Написано от Chavi Виж мнението
    Така е потвърждавам ;-) Сега сериозно. Надали нов играч в първите си 2-3 месеца ще усети "недостиг" на умения поради това че притежава само една кампания. Това е глупост. Дори напротив - за предпочитане е да стигнеш до недостиг, отколкото да закупиш 2 или 3 части и за 2-3 месеца да разбереш че играта не ти допада, нещо много характерно за Българското мързеливо отношение към игрите.
    Прав си,Чави!Имах в предвид,че ако е решил да усети и разгърне пълния потенциал и геймплей на играта :)
    Me duce tutus eris
    Vox populi vox Dei
    Ad infinitum

10. По подразбиране

Ако искаш да играеш на Guild Wars, изчакай Пулсар да заредят Guild Wars The Complete Collection. То съдържа всички 4 игри на куп и е на цената на една.

http://eu.guildwars.com/
    Търси красотата в играта! :wink:

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Коя Guild Wars???
    От Tenebrus в раздел PC
    Отговори: 11
    Последно: 05-05-2008, 21:36
  2. Guild Wars
    От в раздел PC
    Отговори: 4
    Последно: 30-11-2007, 14:58
  3. Q:Guild Wars
    От Carl Johnson в раздел PC
    Отговори: 5