1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 12

Тема: Трябва ми списък със всичките ви игри за PS2!

1. По подразбиране Трябва ми списък със всичките ви игри за PS2!

Трябва ми списък или каталог със игрите които имате за PS2 понеже в сайта не са описани всички. Ако каталозите са за определени магазини на мен ми трябва за Pulsar в HiT-а. Просто съм си набелязъл няколко игри, но незнам дали ги имате в наличност ... :evil:

2. По подразбиране

Дам за жалост, и аз искам по голям каталог понеже тоя на сайта е с 99% крапови заглавия . Пък се оказва че в магазините има дооста по голямо разнообразие :(

3. По подразбиране Re: Трябва ми списък със всичките ви игри за PS2!

Цитат Написано от DeathGod
    Трябва ми списък или каталог със игрите които имате за PS2 понеже в сайта не са описани всички. Ако каталозите са за определени магазини на мен ми трябва за Pulsar в HiT-а. Просто съм си набелязъл няколко игри, но незнам дали ги имате в наличност ... :evil:
    Кажи кои заглавия точно те интересуват и ще ти кажа дали ги имаме в наличност :idea:

4. По подразбиране

Ами трябват ми Bleach(ако я имате направо 2 пъти я вземам) , Naruto Ultimate Ninja , Rurouni Kenshin и Drakengard 2 а иначе искам списък за да мога да си избирам , а тези които ги изброих ги има в Япония , проверих в Лондон, но не ги получават... Ако ги нямате бих желал някакъв списък че да си купя нещо ... :) Аз гледам трайлъри на игрите в YouTube и така си ги избирам затова ми трябва да знам какви имате ...

По подразбиране

Дракенгард двойката го имаме...колкото до другите заглаваия ще трябва да те разочаровам:(

6. По подразбиране

ок мерси много ще си взема дракенгард двойката а отностно другите може би ще си купя китайско копие ... ако случайно получите някоя от тях моля да пишете тук ;)

7. По подразбиране

От изброените игри в Хит Младост за съжаление няма нито една.. :roll:

8. По подразбиране

...

Моля те избягвай подобен вид коментари!

9. По подразбиране

Къде го има Drakengard 2?

По подразбиране

Къде го има Drakengard 2?
    Заблудил съм ви...за което се извинявам!
    Имаме само първата част.

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •