Показани резултати 1 до 9 от 9

Тема: Впечатления от Warhammer

По подразбиране Впечатления от Warhammer

Хайде кажете някакви отзиви :)

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

Steam ID: delegat70

По подразбиране

Впечатленията ми от играта са изключително позитивни, Митик са свършили невероятна работа по втъкаването на света на Warhammer в ММО. Най-важното е, че от самото начало ти е дадена свободата как да дигаш ранкове в играта, дали само с ПвП, ПвЕ или комбинация от тях. Гиъра не от чак такова значение както е в WoW например, най-вече защото е доста лесно достъпен, било то чрез инфлуенс, пъблик куестове, ренаун или дропове в ПвЕ/ПвП. Развитието на героя е доста комплексно, като освен 3те дървета с мастерита (таланти) има и тактики, които са три вида - career, renown и tome, за които има слотове в интерфейса. Последният е подобен на този в WoW, с изключението че можеш да местиш абсолютно всеки елемент от него, което пък е копирано от Guild Wars :) За хай енда все още нищо не мога да кажа, защото съм доста далеч от него - ранк 21 от 40. Кариерите (класовете) са изключително разнообразни и най-важното всяка си има своите особености, които я отличават. Разделени са по 10 на брой между Ордър и Дестръкшън. Те бяха 24 но преди опън бетата махнаха 2 от танковете и 2 от меле ДПСте. Очаква се да бъдат върнати в играта на по-късен етап. Това е за сега, ако се сетя за още нещо ще пиша :-D

3. По подразбиране

Ако трябва да бъда откровен, Warhammer Online : Age of Reckoning надмина очакванията ми и, без съмнение, успя да оглави моята топ 10 класация за най-добри ММО-та, видяли бял свят. Mythic Entertainment сътвориха нещо изключително във време, когато Близардския гигант изглеждаше непобедим и ненадминуем. Сега в сърцата на заклетите RPG фенове се появи нова искрица, способна да върне огъня в очите и страстта в душите на огромната геймърска аудитория. Щастливци сме ние, които ще станем свидетели на епичната битка за власт и контрол над масите, а аз, лично, се надявам Warhammer да докаже, че на този свят съществуват чудеса.

Ако трябва да говоря в детайли, колегата геймър преди мен, беше достатъчно изчерпателен в своя пост. Относно енд-гейм ситуацията, можете да бъдете сигурни в едно - няма друга игра, която до този момент да предлага толкова разнообразни занимания на максимален левъл. Възможностите не са безброй, но са достатъчни, за да ме държат в продължение на 15 часа пред монитора ежедневно.

Ако до този момент си казвате "Страхотно! Това е велико! Владее !", ви препоръчвам да си купите игрицата и да не се тормозите излишно с предположения и догадки.

Развитието на Warhammer Online : Age of Reckoning, не смея да обсъждам. Искрено се надявам, че по-зрялата част от геймърите ще прогледнат през дебелата завеса на World of Warcraft и ще дадат шанс на едно гениално съзадние за светло бъдеще. Много хора сравняват 2-та месеца живот на WAR с 4-те години хегемония на WOW. Малко са тези обаче, които започнаха да играят УОУ от самото му начало. Малко са тези, които си спомнят каква боза успяха да сътворят Близард, и малко са тези които го признават. УАР вече успя да надмине УОУ, и то многократно. След още четири години, живот и здраве, се надявам сегашните критици да прелистят забравените теми от форумите и с недоумение да прочетат глупостите, които са писали.

Wrath of the Lich King идва, но Warhammer вече е тук.

По подразбиране

Много се надявах играта да ми хареса и останах наистина очарована от графиката когато я инсталирах.Имам обаче един проблем с който немога да се справя.Играта ми насича,дори и когато няма много хора около мен.Губя някъде около 2-3 секунди,а когато има много хора при обсада на замък играта направо е като спряла.От Митик ме посъветваха да си ъпдейтна компютъра.Сега съм имам:

[10:44:16.919]:OS Version: Windows Vista With Service Pack 1
    [10:44:16.921]:Adapter: [NVIDIA GeForce 8500 GT]
    [10:44:16.921]:[Driver Version 7.15.11.7824] [WHQL Certified: No] [VendorID: 10de (421)]
    [10:44:16.921]:Video Memory: 243mb
    [10:44:16.921]:Processor: Intel(R) Core(TM)2 CPU E8400 @ 3.00GHz: 1196
    [10:44:16.921]:Number of CPU Cores: 2
    [10:44:16.921]:SSE Supported: Yes
    [10:44:16.921]:System Ram: 2046 mb
    [10:44:16.921]:Pixel Shader: 3 Vertex Shader 3: Meets min specs
    [10:44:16.921]:Dedicated Video ram: 243: Meets min specs
    [10:44:16.922]:Total Video ram: 512

Не ми помогна.Ако някой има идея да ми пише.Мерси

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

По подразбиране

До колкото си спомням имаше некъв фикс за нвидиа картите, поразтърси се :) Нови драйвери също може да оправи проблема.

6. По подразбиране

Страхотна игра, жалко че малко хора я оценяват като таква и поради това се дължи ниската популация => ужасно трудно качване на реноун левелите.. и т.н.
    Abominations speak from the dark Now seek only death .Antichrist Rise before us!

Спечелени турнири: 22

От
    София
    Точки Опит
    24,140
    Level
    95
    Блог статии
    20
    Gamer IDs

PSN ID: Squall_Ist XFIRE ID: SquallFirst

По подразбиране

Цитат Написано от 6o6aka Виж мнението
    Страхотна игра, жалко че малко хора я оценяват като таква и поради това се дължи ниската популация => ужасно трудно качване на реноун левелите.. и т.н.
    Странно, аз мисля, че я оценявам достатъчно високо, което реално е доста ниско, за съжаление. Играта има много неща, с които да се похвали. Много, много иновации. Не знам дали съм казвал преди, но намирам mmo-отата за губене на време.

Все пак е хубаво, че я има. Конкуренция м/у нея и УОУ. Интересно отново.

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

По подразбиране

Само дето няма как да я има тази конкуренция, при положение че WaR е hardcore PVP игра, а WoW - PvE такава.

9. По подразбиране

Цитат Написано от deutschin Виж мнението
    Много се надявах играта да ми хареса и останах наистина очарована от графиката когато я инсталирах.Имам обаче един проблем с който немога да се справя.Играта ми насича,дори и когато няма много хора около мен.Губя някъде около 2-3 секунди,а когато има много хора при обсада на замък играта направо е като спряла.От Митик ме посъветваха да си ъпдейтна компютъра.Сега съм имам:

[10:44:16.919]:OS Version: Windows Vista With Service Pack 1
    [10:44:16.921]:Adapter: [NVIDIA GeForce 8500 GT]
    [10:44:16.921]:[Driver Version 7.15.11.7824] [WHQL Certified: No] [VendorID: 10de (421)]
    [10:44:16.921]:Video Memory: 243mb
    [10:44:16.921]:Processor: Intel(R) Core(TM)2 CPU E8400 @ 3.00GHz: 1196
    [10:44:16.921]:Number of CPU Cores: 2
    [10:44:16.921]:SSE Supported: Yes
    [10:44:16.921]:System Ram: 2046 mb
    [10:44:16.921]:Pixel Shader: 3 Vertex Shader 3: Meets min specs
    [10:44:16.921]:Dedicated Video ram: 243: Meets min specs
    [10:44:16.922]:Total Video ram: 512

Не ми помогна.Ако някой има идея да ми пише.Мерси
    Смени Операционната си на ХП и игрите ще ти вървят много по-добре!
    Последна редакция от MyCTaKaP ; 12-12-2008 в 23:03 Причина: двойно мнение

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Crematory Концерт - Впечатления!!
    От Sephiroth в раздел Обща
    Отговори: 4
    Последно: 29-09-2008, 21:18
  2. Warhammer 40k?
    От Petar в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 17-09-2008, 16:59
  3. Warhammer 40k
    От ilianpk в раздел PlayStation Portable (PSP) / PlayStation VITA
    Отговори: 1