1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 27

Тема: Проблем с Blizzard

Точки Опит
    14,332
    Level
    90

По подразбиране Проблем с Blizzard

имам Guess пасове но като си правя акаунт ми иска пари а уш са 10 days Free какво да правя :shock:

2. По подразбиране

Намери от интернет фалшиви кодове на кредитни карти :) Когато свършат 10-те дни вече ще трябва да си заредиш CD key от оригиналната игра :) Купи я или от Пулсар или онлайн от wow-Europe.com

По подразбиране

Цитат Написано от georgem Виж мнението
    Намери от интернет фалшиви кодове на кредитни карти :) Когато свършат 10-те дни вече ще трябва да си заредиш CD key от оригиналната игра :) Купи я или от Пулсар или онлайн от wow-Europe.com
    Аз не ти препоръчвам подобен вариант, защото всичко се случва - ще си направиш акаунт, ще решиш да го ъпдейтнеш, някой ден ще стане проблем и от съпорта на близард ще ти поискат информация, която първоначално си въвел и изгаряш.
    Също така ние българите, понеже сме тарикати, често пишем на такива сериозни регистрации измислени данни - имена, адреси и т.н. А когато дойде време да докажеш собственост на акаунта? :sostupid:

4. По подразбиране

Съгласен съм с теб Мустакар , много правилно си го написал :). Аз им казвам на хората да не си правят експерименти но... После ги е яд, след дъжд качулка:)
    На един човек като му се играе уоу, вместо да се занимава с глупости. Отива до най-близкия магазин взима си уоу+карта и почва :).
    Последна редакция от ToTeMa ; 28-11-2008 в 10:04

5. По подразбиране

Ама човека иска Фрии :D

6. По подразбиране са радваи на бъговете

Ама човека иска Фрии :D
    Ми тои много неща може да иска за фрии ама няма фрии, голям тарикат са искара ти е, щом искаш фрии на ти ги над 1000 Пиратски и са радваи на бъговете.

7. По подразбиране

Цитат Написано от KaNNis Виж мнението
    Ми тои много неща може да иска за фрии ама няма фрии, голям тарикат са искара ти е, щом искаш фрии на ти ги над 1000 Пиратски и са радваи на бъговете.

то пък близз сякаш не е един голям бъг на природата ... :swoon:

8. По подразбиране

Първо искам да кажа че играя в Близзард от 3 години.
    Второ човека каза че има GUEST KEY-s .
    Тоест ИСКА да пробва играта.
    Затова го посъветвах да намери фалшив код на кредитна карта или код на картата на роднина или приятел.......
    И ако му хареса играта ще си я купи и ще си направя истински акаунт кое не разбирате?
    Ако му хареса просто трябва да си направи нов акаунт а не да продължава гуест акаунта пууу....

Играя си на Близзард така че ......

Просто се опитвах да му помогна да разгледа играта безплатно и АКО му хареса да си я купи.
    Все пак затова са Guest Pasovete

Точки Опит
    14,332
    Level
    90

По подразбиране

Първо искам да кажа че играя в Близзард от 3 години.
    Второ човека каза че има GUEST KEY-s .
    Тоест ИСКА да пробва играта.
    Затова го посъветвах да намери фалшив код на кредитна карта или код на картата на роднина или приятел.......
    И ако му хареса играта ще си я купи и ще си направя истински акаунт кое не разбирате?
    Ако му хареса просто трябва да си направи нов акаунт а не да продължава гуест акаунта пууу....

Играя си на Близзард така че ......

Просто се опитвах да му помогна да разгледа играта безплатно и АКО му хареса да си я купи.
    Все пак затова са Guest Pasovete
    мерси че поне ти ме разбра но... аз имам оригинална играта не лич кинг но имам просто исках новата да я пробвам преди да я купя :)

10. По подразбиране

Направи си триал акаунт. После въведи кода от играта и можеш да играеш 40 дни :) Мислих че имаш само гуест пасове!
    Така имаш пълен акаунт с 40 дни игра. После купуваш карта за 2 месеца и готово :)

Ако съм ти помогнал има едно бутонче :D

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Blizzard Authenticator
    От Pikalo в раздел PC
    Отговори: 8
    Последно: 05-10-2009, 11:17
  2. <Продавам> Продавам акаунт на WoW(Blizzard)
    От Hunter_91 в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 25-08-2008, 14:02
  3. Blizzard Authenticator
    От GrayFoxBG в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 2
    Последно: 18-08-2008, 10:30
  4. Blizzard подобряване на графикатА на WoW
    От NeoRage-X в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 14
    Последно: 05-08-2008, 17:57
  5. World of warcraft BLIZZARD