Показани резултати 1 до 10 от 10

Тема: Искам да я харесвам, но ще мога ли?

1. По подразбиране Искам да я харесвам, но ще мога ли?

Цъкам WoW от може би 3 години, имам нацъкани 4100 часа играни и просто ми се повръща от състоянието на PvP-то в WoW

Наскоро четох много положителни отзиви за добрия баланс на класовете в WAR, като единственото което чух негативно е било че bright mage-овете са малко силнички

Та, който е играл WAR и WoW СЕРИОЗНО(да е стигнал свестен rating със клас, който изисква умения [а не спам blessing of freedom, divine storm noobadin human fruitcake]) да ми каже как е играта

За съжеление още няма free trial

Та така, моля за мнението на добре информирани хора

Големите пари Champion!
    От
    Bahur
    Години
    32
    Gamer IDs

Gamertag: Bahur

По подразбиране

Абсурд. Не можеш да я харесаш, ако поне една секунда от времето прекарано в WoW ти е била приятна.

Аз пробвах и не успях. Просто не можах да се абстрахирам от начина по който играта напомня на WoW... грубо... с всичко... всяко едно малко елементче от играта ме караше да си мисля за WoW, а толкова ми беше писнала. PvP системата е наистина добра, но това не е достатъчно. Ако същата или подобна система беше в WoW и по-специално EXP от PvP то нямаше да има смисъл от съществуването на други MMO-та.

Ако пък случайно забележиш, че всичко е миниятюрно, няма да можеш да си го избиеш от главата и ще те дразни nonstop :swoon:

п.п. ако искаш да ти повярват, че си 'сериозен' циклатор на WoW никога не споменавай думата 'умение'/'skill' в тема свързана с играта. ще съм ти благодарен, ако не коментираш :>

3. По подразбиране

Еми считам за скил да убиеш Илидан сумати време преди нерф-а

Anyways, мисля да я взема и да я цъкам за PvP-то и да цъкам WoW за рейдовете вечерта с гилдията. Знам, че ПвЕ-то на WAR suckва здраво

4. По подразбиране

LoL e PvE игра. При нея PvP-то е само гарнитура. От 4 години му нося кирливите ризи и вервай ми - знам за какво иде реч.
    Балансът, според извратените разбирания на Близард е обратна зависимост м/у nerf и boost. Това е. Днес единият е силен, утре другия и така до безкрайност. И ако искаш да ти е фън на душата в пвп, играй "силният на деня". Грозно е, но играта е така направена. Вервай ми, тествано е и работи. Това по принцип го казвам. А иначе, реално погледнато, PvP-то в тая игра отдавна умря, откак измислиха арените и убиха outdoor-а. В момента PvP-то, както и PvE-то, е безкраен цикъл от събиране на айтъми.
    World of Greedcraft.

WAR е грозна. Няма да можеш да свикнеш с нея след три години игра на LoL, какъвто и ще баланс да има. Ще ти е едно, но за сметка на много останали. Ще ти е хипер терсене, не си давай паричките наизуст, както аз направих. И сега ме е яд, че не си купих примерно още RAM за компа:)
    Изчакай да пуснат free trial и тогава.

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

Steam ID: delegat70

По подразбиране

Да се твърди, че ПвЕто на WaR съксва е пълна глупост, но да, към момента е по-зле от това на WoW. Играта е все пак с ПвП насоченост и това е нещо, което трябва да се има в предвид когато започваш да я играеш. Разбира се когато идваш от 4 години прекарани в WoW трябва да допуснеш известен период за аклиматизация за да прецениш дали ще ти хареса играта. Защото въпреки, че двете игри си приличат външно, те всъщност са коренно различни и това най-много си проличава като наближиш тиер 4. А да кажеш, че WaR е грозна е все едно да кажеш че WoW е неква невероятна красота. Специално героите са изключително детайлни и просто разгледай арт секцията на официалния сайт за да се убедиш че такива оръжия и брони просто не си виждал. Ако имаш повече въпроси свързани с играта можеш да ми пишеш на ЛС :)

Големите пари Champion!
    От
    Bahur
    Години
    32
    Gamer IDs

Gamertag: Bahur

По подразбиране

Човека пита дали ще може да му хареса играта след толкова дълго време циклене на WoW.

И те помолих да не коментираш за skill-а ...толкова ли е трудно :>

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

По подразбиране

Никой не може да му каже дали ще му хареса или не, зависи си от човека. Моят отговор би бил по-скоро не, но все пак е хубаво първо да се отърси от наркотика наречен WoW и след това да почва друго ММО :-P

8. По подразбиране

Искам просто да знам това: Балансът във ПВП-то свестен ли е?

Аз пет пари не давам за графиката, дори като излезе Red Alert 15652341 във пълно интерактивно 3D, което се играе на дигиталната равнина на Overmind network-а, ПАК ще кажа че red alert 2 е по-добра

Аз съм само за gameplay, ако няма нито един 2shotkill клас, WAR е със светлини години пред WoW

По подразбиране

Аз играя ВАР вече близо седмица и половна.НЕ съм играл никога УОУ,само съм гледал други как играят.Просто играта има някои оригинални идеи , които даже на моите приятели които са фенове на УОУ се харесват(беше ги срам да си признаят ;) )
    НО реално , истината е следната: ако ти е писнало от УОУ ,искаш да се разнообразиш и нямаш проблем да дадеш 70лв....то тогава може и да те заинтригива и става да си губиш времето с нея.
    Чесно казано МЕН мн ми харесва тая игра(но аз харесвам всички игри на Уорхамър)

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

По подразбиране

Цитат Написано от grammaton Виж мнението
    Искам просто да знам това: Балансът във ПВП-то свестен ли е?

Аз пет пари не давам за графиката, дори като излезе Red Alert 15652341 във пълно интерактивно 3D, което се играе на дигиталната равнина на Overmind network-а, ПАК ще кажа че red alert 2 е по-добра

Аз съм само за gameplay, ако няма нито един 2shotkill клас, WAR е със светлини години пред WoW
    Балансът при класовете е доста свестен, но е далеч от перфектен, някои от тях имат нужда от нерф/бууст.Що се отнася до ПВПто, все още има известен дисбаланс при популацията на някои от сървърите в полза на дестръкшъна, но според мен е въпрос на време да се уравновесят нещата. Даже на моя сървър най-яката дестро гилдия реши да ролне ордър точно с целта да се уравновеси популацията, за което много хора и от двете страни ги поздравиха. Има още доста неща да се оправят по играта, но все пак е едва на 4 месеца, а тя сега е в пъти по-добре от колкото при излизането й. А и да, 2shotkill клас няма :-P

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> 2 игри за PS3 (1 новa и 1 като нова)
    От eno в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 04-09-2008, 08:10
  2. Искам да си купя Wow
    От hitman86wow в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Последно: 26-11-2007, 10:40
  3. Искам да попитам...
    От poceh4o в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Последно: 26-03-2007, 01:01
  4. искам x-box 360?