2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 25

Тема: Коментари

По подразбиране

Много добре казано.Най-вече ми достави удоволствие да го напиша и споделя,а наградата дали ще спечеля или не от първостепенно значение.И пак вярно си е,всеки житон си беше пир,защото като Street Fighter не се докопваше с лекота,ако когато нещо което обожаваш идва при теб рядко и за малко нуждата да го притежаваш става голяма оттам и обичта към играта.Това е играта момчета,това е Street Fighter :)

От
    Стара Загора, София
    Години
    25
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Аз имам само едно мааалко въпросче... :lol: Та то е: След като конкурсът е за Стрийт Файтър, защо има друга тема, която коренно се отличава от главната? Вярно, аз не съм любител на Стрийт Файтър, може би защото не съм на вашата възраст и не съм плащал пари за жетони, но самите 2 теми наистина се отдалечават от първоначалния замисъл. :|Така се получава, че имам чувството, че моята идея не е за този конкурс. :sostupid:

Иначе още хора чакам да се изявят, ааа... стига сте гледали отстрани, включвайте се! :lol:
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

3. По подразбиране

Майка беше спряла да ми дава пари щото ходих на житонките да цъкам затова я мразя тая игра до ден днешен много съм си патил заради нея8-):mamrq:е сега няма как да ми ги спре де щото сам си ги изкарвам :lol:
    Прости хора държави не могат да правят. От славяните вий наследихте загадъчния мързел и бленуването, а от траките - анархизма и забравата, затова не помните и собствената си история.

По подразбиране

Цитат Написано от Antrixia Виж мнението
    ....аз не съм любител на Стрийт Файтър, може би защото не съм на вашата възраст и не съм плащал пари за жетони, но самите 2 теми наистина се отдалечават от първоначалния замисъл. :|Така се получава, че имам чувството, че моята идея не е за този конкурс. :sostupid:
    Кефа не идваше от харченето по жетоните,никои не се кефи на харчалъка особено много,въпроса е какво ще направиш с жетона а колкото до Street Fighter е достатъчно сложна и неподходяща за клавиетура и мишка.
    Цитат Написано от Antrixia Виж мнението
    Аз имам само едно мааалко въпросче... :lol: Та то е: След като конкурсът е за Стрийт Файтър, защо има друга тема, която коренно се отличава от главната?
    За да е честно спрямо хора като тебе който нямат интерес към Street Fighter и двете теми подтикват сивото вещество към действие.

От
    Стара Загора, София
    Години
    25
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    То това е ясно, но както и да е, просто имах друго в предвид, явно не съм се изразил правилно. (за жетоните)

Относно 2те теми излиза, че Стрийт Файтъра е главната тема, а Гейм Дизайнерството второстепенна... така ли да го приема? 8-) Ако е така, то просто нямаше нужда от втората тема, но нека има участници тъй тъй е тръгнало, поне да завърши. :lol: Айде късмет на всички! 9YO добра тема! :wink:

BTW: Не искам да прозвучи като нападка, но тъй като доста от участниците са заложили на "второстепенната" тема, ако дай боже някой от тях спечели второ или първо място и не е любител на Стрийт Файтър... ето за това казвам, че се отличавaт доста 2те теми.

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Трикси - важен е олимпийският принцип - наградите да отидат при хора които наистина заслужават, аз съм за пълнеж. Едва ли моята тема е достойна за каквато и награда - написах я за лично удоволствие и ще се радвам ако поне на един му е харесала :)

От
    Стара Загора, София
    Години
    25
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Тя и моята е пълнеж, но на мене твоята идея ми хареса - много игри съчетани в една, различни стилове, това ще бъде една мултигеймърска игра, за всякакви любители на игрите. :)

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Трикси - това го измислих в движение, за има-няма 20 минути, само имената са истински - това са мои приятели с които работих заедно преди 10 години :)

По подразбиране

И на нас ни харесват идеите ви. Радваме се, че взехте участие и ще се радваме на още престрашили се :wink:

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

По подразбиране

Айде пишете повече хора, че е интересно :)

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Интересни коментари за пиратството в Slashdot
    От b081 в раздел Обща за игрите
    Отговори: 88
    Последно: 27-09-2009, 12:57
  2. Коментари по темите
    От vasito в раздел Коментари World Of Warcraft
    Отговори: 21
    Последно: 11-11-2008, 11:31
  3. Коментари от първата анкета
    От napster в раздел Коментари MGS
    Отговори: 19