1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 25

Тема: Коментари

Коментари

Чувствайте се поканени да коментирате конкурса, участниците и техните произведения :)
    Аз все още не съм ги чел и нищо не мога да кажа, но мога да дискутирам с някой организацията на мероприятието :lol:
    Успех на всички участници

2. По подразбиране

На Cankoto идеята найстина изглежда готина.Обаче май вече има такава игра-Second Life.

3. По подразбиране

не знаех че има такава игра но от тово което гледах съвсем е далеч от моята идея моята идея съвсем друга :-P:)но мерси че идеята ми ти е харесала:bow:
    Прости хора държави не могат да правят. От славяните вий наследихте загадъчния мързел и бленуването, а от траките - анархизма и забравата, затова не помните и собствената си история.

По подразбиране

Няма ли някой да ме зарадва с една хубава тема за Street Fighter заданието? :)

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Цитат Написано от Tool Виж мнението
    Няма ли някой да ме зарадва с една хубава тема за Street Fighter заданието? :)
    Трябваще да разделите 2те теми за конкурса, защото са много различни... :):):)
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

По подразбиране

Ако Cankoto издаде подобна игра за която е писал ще откаже много хора от живота тъй като пак им дава силата да правят неща който в реалния живто не могат :lol:.Добра идея :)

7. По подразбиране

Цитат Написано от 9Y0 Виж мнението
    Ако Cankoto издаде подобна игра за която е писал ще откаже много хора от живота тъй като пак им дава силата да правят неща който в реалния живто не могат :lol:.Добра идея :)
    не искам хората да отнемат реалния живот за този на геимарския ако имам възможност да мисля игри имам много много идеи само трябво някои да ме чуе :-P
    Прости хора държави не могат да правят. От славяните вий наследихте загадъчния мързел и бленуването, а от траките - анархизма и забравата, затова не помните и собствената си история.

Спечелени турнири: 1

От
    Po Chi Lam
    Години
    41
    Точки Опит
    28,237
    Level
    97
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: JuiBluRayKuen

По подразбиране

Много добра тема на Henshiro! Браво - и мен ме хвана носталгията докато я четях :) Относно арта на bane - no comment... Нямам думи - това е талант...

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    34
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

По подразбиране

Thank you :oops:

За малко да се разрева от умиление докато четох участието на 9Y0! Спомних си толкова много хубави и лоши моменти. Това че, всеки един жетон беше награда - един малък пир. Затова как имаш пари за 1 игра и дебнеш някой друг да играе, за да зяпаш и да получиш дозата си.
    Разказах на един приятел за конкурса и темата на 9Y0 и той гледаше сравнително равнодушно. Питам го - "Изглежда нищо не ти говори. Не си го изживял" и той - "Кой аз ли? Ходих да събирам стотинки от фонтаните на славейков, за да си купя жетони." :lol:
    Henshiro, също е наблегнал на сантименталната част. Чрез двете теми стигнах до извода, че сега всеки може напълно да се задоволи желанието си набързо, а не да спечели наградата да изиграе една игра!

Искам да ви напомня, че можете да оценявате участниците чрез системата за рейтинг. Оценката няма нищо общо с крайното класиране, но така можете да изразите подкрепата към фаворитите си.

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Интересни коментари за пиратството в Slashdot
    От b081 в раздел Обща за игрите
    Отговори: 88
    Последно: 27-09-2009, 12:57
  2. Коментари по темите
    От vasito в раздел Коментари World Of Warcraft
    Отговори: 21
    Последно: 11-11-2008, 11:31
  3. Коментари от първата анкета
    От napster в раздел Коментари MGS
    Отговори: 19