2 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 48

Тема: Разочарование и възторг в Killzone 2...

Години
    31
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

Ми аз последния шутър който съм играл на конзола беше мон на пс1 поне fps де :lol:. И на мен на нормал ми се стори скука още от демото. Както и да е, за сюжета няма за какво да се спори напляскан е колкото да има. И все пак и в други теми са го казвали и тук ще повторя, геймплея на сингъла да не се обсъжда от хора които не са я изиграли на ветеран, безмислено е просто. Хем се оплакваш, че ти е лесна хем мрънкаш на какво ниво трябвало да се играе, щом ти е лесно смени трудноста, логично е и на по ниска трудност от ветеран съм съгласен, че повече пречи къширането отколкото помага. За горкия тромав войник сме слушали достатачно, но поне го чустваме истински нали???

По подразбиране

Абе Killzone 2 Всичко си му е много добре измислено освен сингъла...Абе историята нещо не ме изкефи като хората.Повече ме изкефи на Resistance 2.8-)

По подразбиране

Forillaz , ти би ли вкарал нещо ново във игра която би ти струвала 60м$? :) + това от кога па във шутарите има чак толкова запомнящи се герой , на мене лично никога не са ми правили впечатление .
    Незнам защо се оплаквате от Контролса ? като е 1:1 със този от COD 4 , аз лично се чуствах супер на демото без никакви проблеми! :) ее всеки си има мнение , аз лично нямма търпение да ми попадне във ръчичките и да почна ONLINE

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

BiG Wall of Text :shock:... Някой ден сигурно ще го прочета!

Години
    10
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

Копи пейст от комбат лога ми ...тва щот хилърите спяха и сгънах ...

/wall of text crit you for 10.000
    /you die
    /10% durability lost

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

По подразбиране

Цитат Написано от Zografa Виж мнението
    /wall of text crit you for 10.000
    /you die
    /10% durability lost
    лол :lol:

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Цитат Написано от Forilaz Виж мнението
    Ще го кажа веднъж: причината да съм недоволен е, защото играта притежаваше потенциала
    Е на фона на предходните два Килзоуна не знам какъв потенциал си очаквал точно специално в сингъл :)
    Любопитно ми е докъде може да стигне комюнитито, играта ми се струва малко сложна.

Иначе блъскай повечко спейсове, и 10 к wall текстовете не са непреодолими.

+ това от кога па във шутарите има чак толкова запомнящи се герой
    Чакай да помислим на прима виста. Ми да Duke Nukem като че ли е първия, който ми идва на акъла.

От
    Militaires Sans Frontieres
    Години
    35
    Gamer IDs

PSN ID: MAWASHI_

По подразбиране

Напълно съм съгласен с Forilaz. Играта не ме впечатли с абсолютно нищо в сингъла. Единствено това, че всяка втора дума им беше fuck :lol: Графиката е добра, като за next-gen обаче, и не ми направи впечатление да превъзхожда другите игри по този критерий. Няма надъхващ саундтрак по време на игра, грозни герои ама адски грозни. Все едно аз съм ги рисувал. Доста елементарен и посредствен сюжет, много къса. Cover системата ми допадна в геймплея, но като че ли ще е по приложима на висока трудност. След изиграването ми беше ясно, че тази игра е създадена предимно за мулти. Скоро мисля да го пробвам и съм убеден, че там са достойнствата на играта.
    ! "THE GOOD FIGHTERS OF OLD FIRST PUT THEMSELVES BEYOND THE POSSIBILITY OF DEFEAT, AND THEN WAITED FOR AN OPPORUNITY OF DEFEATING THE ENEMY" - SUN TZU !

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    Любопитно ми е докъде може да стигне комюнитито, играта ми се струва малко сложна.
    Дай боже делече :)
    Не знам какво сте се разпищяли за сингъла, при положение че мултито изкъртва жестоко в комбинация със сайта killzone.com (когато работи), клан турнирите и всички други възможности които предоставя. В смисъл колко шутъра са станали велики благодарение на сингъл плеъра си?... ъ-ъ-ъ никой? Че от времето на дуум главното в тях е това че можеш да се стреляш с приятели.

Мултито е това което прави един шутър добър, а килзоун има много добро мулти.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

По подразбиране

Аз да пусна нещо от което много се издразних наскоро!!! "Пистолетчето", ОМФГ, то не съществува :shock: Спомням си на CS-са преди време свършва ти "Емката" хаха, вадиш патлака и го довършваш тоя другия тарикат... бате стрелям с некво там уръжие, вада тоя смешен пистолет и все едно го галя бате... тоя другия тряа да е на черно да съм му метнал 2 гранати да имам летящо самолетче което го стреля и туррент в момента, за да го убия с тва пистолетче :banghead:!!! How mest up is that :cuko:

2 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Killzone 2 вече е факт!
    От Tool в раздел Killzone
    Отговори: 4
    Последно: 10-04-2009, 23:34
  2. <Продавам/Разменям> KILLZONE 2
    От krasy07 в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 07-03-2009, 11:28
  3. Killzone 2
    От nik_yagami в раздел Killzone
    Отговори: 318