8 от 8 ПърваПърва ... 4 5 6 7 8
Показани резултати 71 до 74 от 74

Тема: Гаранция и рекламация

По подразбиране Отг: Гаранция и рекламация

Цитат Написано от zigg Виж мнението
    Аз искам да знам защо не може в магазин на пулсар да ми издадат нова гаранционна карта, като старата е била загубена, при условие ,че пазят сериините номера и всичко останло. Знае се че конзолата е закупена от тях и може лесно да проверят. В момента конзолата е на 6 месеца и блокирва на 3тата минута като пуснеш игра.
    Не става въпрос за мен ,а за един чужедстранен приятел който от 2 месеца се занимава с комедията наречена български гаранционнен сервиз. Бях написал километричен пост описващ целите му разправии в Сервизния Център в София и магазина от който е закупил конзолата в МОЛ Пловдив, но системата реши да ви го спести като ми изпищя че ми е изтекла сесията. Направете сами сметка колко време съм го писал и колко дълак е бил.

Та обратно на въпроса. Пича е приживял страшни мъки свързани с хора не-можещи или може би нежелаещи да разговарят на англииски. Във цялото му мятане от магазина в Пловдив и сервизния център в София (да 3 пъти е ходил до София) е загубил гаранционната си карта. В сервизния център са му взели 35лв. за да му направят "factory reset". WTF !!!!

Дайте решение, предложение или каквото е там да оправим проблема. Пича се е отчаял и смята да си копува нова конзола втора ръка щото кво е значението че е без гаранция като и тази от магазина не е. И е прав до някаде. Казах му да изчака малко защото ми се налага да си взема отпуска другата седмица и ще имам 1/2 свободни дни да ида с него в магазина.
    Ако някой от работниците чете тука. Знаете кой е този човек най-вероятно сте го виждали толкова пъти колкото и аз в цялата му борба да му оправите конзолата. КАК НЕ ВИ Е СРАМ !!!!
    Закъснял си с около седмица. Още миналата говорихме с човека, Тайлър (да не кажеш, че си измислям) и му казахме, че ще му издадем нова гаранционна карта, просто я чакаме от Сони да ни я пратят, тъй като когато пазаруваме от тях ни дават по една гаранция за всяка конзола и нямаме свободни/допълнителни бройки. Така че ИЗОБЩО НЕ НИ Е СРАМ, тъй като сме направили всичко възможно да му помогнем. Ние разбрахме за този случай миналата седмица, когато той доде при нас, от теб разбирам, че проблема му е от два месеца.

И един съвет - ние не пазим серийните номера на продуктите, които продаваме. Задължение на клиента е да пази оригиналната си документация при предявяване на рекламация. Проблема е, че той е загубил не само гаранционната си карта, но и касовата си бележка за покупката, поради което ни беше много трудно да го открием като клиент, точно на коя дата е пазарувал, какво е купил и т.н. В крайна сметка още тази седмица ще му изпратим нова попълнена гаранционна карта.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

2. По подразбиране Отг: Гаранция и рекламация

Добре. Браво. Евала. Събщихте ли му този факт или да говоря аз със снего. Със сигурност ще е доста щастлив :)

Съжелявам за повишения тон ,но Тайлър наистина поне от месец и половина се занимава с това и всеки път като се видим го обсъждаме.

Предполагам, че още утре колегите ще му звъннат, за да мине да си вземе новата гаранционна карта. Ако искаш можеш и ти да го зарадваш, още тази вечер.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

Години
    22
    Точки Опит
    4,273
    Level
    57
    Gamer IDs

PSN ID: innerfirebg

1. След като дадена гаранция изтече, нямате право да претендирате за гаранционно обслужване. Няма значение какви пише и какво мислите. Минава гаранцията, дори и ден след изтичането ѝ уреда дефектира, пак е същата работа. :)
    2. В МЕТРО уредите са Refurbish, някои от вас знаят какво означава това.За хората, които не са наясно(Някои от Refurbish уредите в тези магазини не се приемат гаранционно за ремонт от производителя).

8 от 8 ПърваПърва ... 4 5 6 7 8

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 1
    Последно: 02-05-2008, 19:06
  2. Отговори: 1
    Последно: 26-04-2008, 15:21
  3. Отговори: 0
    Последно: 04-04-2008, 20:54

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте