2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 14 от 14

Тема: Sega Mega Drive 2 оригинални игри

1. По подразбиране

Аз бях горд притежател на тази конзола цели 10 години издържа в мойте ръце.........Та по темата тук в Шумен има на 1 място да се продават чисто нови конзоли и можеби игри поне аз от там взимах игри преди да спра да играя на Sega-та,но и сега бих разцъкал Street Fighter и Sonic на нея :lol::lol::lol:

ПС:по добър Jump and run adventure от соник не съм срещал и до ден днешен :):):)

По подразбиране

Аз имам сегата осте и около 30 оригинални чисто нови касети застото ги сахранявам като антики:):) за съжаление няма къде да се продават ама поне ги имам най добрите игри купени едно време

По подразбиране Отг: Sega Mega Drive 2 оригинални игри

Цитат Написано от Henshiro Виж мнението
    ментета :)
    Оригинални трудно да са по толкова. От тия дето се разлепят лепенките предполагам :)
    Въпреки, че от една страна не е лошо да има такива защото малко трудно е да намериш Контра или Стрийтс оф реидж 3 японска версия.
    Така е съгласен съм ! Оригиналните дискети за SEGA Mega Drive 2 са доста скъпички от порядъка на 20-30 лева вървяха преди няколко години ако е чисто нова дискетата с кутията. Оригинала е с надписи топли печати SEGA Enterprises LTD на кутията а отзаде на дискетата също има топъл печат SEGA както и нещо като инструкции. Но вече станаха много редки тия дискети и почти не се намират чисто нови, инъче по битаците там работата е ясна :lol:. Лично мое мнение е че оригиналните игри за SEGA нямат нищо общо с тези ментета дето ги продават по битаците. Играл съм и менте дискета и стандартна. При оригинала графиката и гейм плея е къде къде по добър от ментето както и трудно се превъртва самата игра, тези дискети се запомнят като ги врътнеш, имат перфектен завършек и графика, при ментето обаче не мога да се съглася с това :)
    Последна редакция от ddd ; 05-11-2011 в 11:57

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    25
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

По подразбиране Отг: Sega Mega Drive 2 оригинални игри

Това за ментетата, което го казваш грам логика няма, при положение, че РОМ-а вътре е един и същ. Единственото, което може да доведе до промяна в звука и картината е, ако играеш дискета от даден регион на конзола, която е от друг.
    "In the year 2112, Earth has been invaded by Evil Forces. Journey to neighbouring sectors, searching for survivors. You are Mach Rider!!"
    Контрол на управлението включен! Първа фаза на двубоя!

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Купувам> Sega Mega Drive 2/ Genesis
    От 3pacalypse в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-2008, 02:01
  2. Купувам дискети за Sega Mega Drive 2/Gensis
    От fieldgar в раздел Архив
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-2008, 02:03
  3. <Продавам> дискети за Sega Mega Drive!
    От Sympozium в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 04-10-2008, 18:37
  4. <Купувам> оригинални игри за Sega Saturn и Dreamcast
    От Sympozium в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 29-09-2008, 18:24

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове