1 от 52 1 2 3 4 5 11 51 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 511

Тема: Star Wars: The Old Republic

1. По подразбиране Star Wars: The Old Republic

Някои знаят за предстоящата игра Star Wars The Old Republic и бих искал да постнат малко повече информация тук,която например неможе да бъде намерена толкова лесно-като например кога ще излезе на пазара,общо инфо за тези,които не знаят какво ще представлява и все още не са чували,че ще се появи.И най-вече дали ще е сигурно за разпространяването и в нашата страна.Благодаря предварително и каня всички фенове на Star Wars да постнат нещо тук,след което и аз ще го направя.Ще чакаме с нетърпение :) !
    Последна редакция от Jim Raynor ; 27-01-2012 в 14:06

Спечелени турнири: 2

От
    Там
    Години
    25
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Цитат Написано от predatorian Виж мнението
    Някои знаят за предстоящата игра Star Wars The Old Republic и бих искал да постнат малко повече информация тук,която например неможе да бъде намерена толкова лесно-като например кога ще излезе на пазара,общо инфо за тези,които не знаят какво ще представлява и все още не са чували,че ще се появи.И най-вече дали ще е сигурно за разпространяването и в нашата страна.Благодаря предварително и каня всички фенове на Star Wars да постнат нещо тук,след което и аз ще го направя.Ще чакаме с нетърпение :) !
    Задава се ММО по Star Wars KOTOR, по Star wars вече си имаме Galaxies
    По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

От
    София
    Години
    27
    Gamer IDs

PSN ID: BGElorulros91

По подразбиране

Интересно ще е и ммото Stargate Worlds:)

От
    Там
    Години
    25
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Цитат Написано от dageron Виж мнението
    Интересно ще е и ммото Stargate Worlds:)
    Мдааа, хубаво изглежда (най-вече защото е с Unreal Tech 3), ако описанието във форума му е вярно, има и много опции, видеотата му са обещаващи, ама тея които я разработват са бавни (за 4-5 път отлагат началото на phase 2 на closed beta, а играта беше предвидена да излезе през есен 2008!) и 90% от тея коти ги избират за бета са Американци, което според мен е нечестно :hothead::censored:
    По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

5. По подразбиране

Не по KOTOR отделно историята се развива преди всички досега филми и игри излзиали някога.За повече инфо нека ви дам сайта,че забравих www.swtor.com ! Влезте разгледайте и някой да каже по-подробно за нея,ако може и има такъв.

От
    Бургас
    Години
    27
    Gamer IDs

Gamertag: Johnny PLB

По подразбиране

Историята се развива 300 години след събитията в KOTOR.И все пак има пряка връзка с тях и даже казват,че ще можем да срещнем някои от наследниците на героите или пък може би някои от тях.Играта няма насрочена дата,но бъдете сигурнири,че няма да е скоро.За разпространението в нашата страна нищо не мога да кажа,но не виждам какъв ще е проблема.В сайта има доста инфо и е хубаво да се роверява през 4-5 дена,защото пускат ново.Повече няма да разказвам,защото всичко го има на сайта,а и не ми се пише 2 дена..:wink:айде.
    "Two things are infinite:the universe and human stupidity.And i'm not sure about the universe"-Albert Ainstein

От
    Там
    Години
    25
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Цитат Написано от ripcho Виж мнението
    Историята се развива 300 години след събитията в KOTOR.И все пак има пряка връзка с тях и даже казват,че ще можем да срещнем някои от наследниците на героите или пък може би някои от тях.Играта няма насрочена дата,но бъдете сигурнири,че няма да е скоро.За разпространението в нашата страна нищо не мога да кажа,но не виждам какъв ще е проблема.В сайта има доста инфо и е хубаво да се роверява през 4-5 дена,защото пускат ново.Повече няма да разказвам,защото всичко го има на сайта,а и не ми се пише 2 дена..:wink:айде.
    И ще изпозлва модифициран вариянт на Engine-а на KOTOR :). Аз съм се регистрирал за бетата (няма да е скоро ама все пак) и ще умра от кеф ако ме изберат :-P

8. По подразбиране

Няма да е скоро,но горе-долу поне 2010 ли ? И хубаво ще е да излязат и предплатени карти,защото доколкото знам както при Galaxies няма такива.Дано всичко да е наред и ще чакаме.Но 2010 ли най-рано става въпрос ?

От
    Бургас
    Години
    27
    Gamer IDs

Gamertag: Johnny PLB

По подразбиране

Q2 2010 най-рано,макар че ми се струва нереално.
    Аз съм се регистрирал за бетата (няма да е скоро ама все пак) и ще умра от кеф ако ме изберат :-P
    И аз така:wink:
    Последна редакция от ripcho ; 11-04-2009 в 15:27
    "Two things are infinite:the universe and human stupidity.And i'm not sure about the universe"-Albert Ainstein

10. По подразбиране

Олее ще има да чакаме,но пък какво от това ще цъкам Star Craft,Avp 3,Guild Wars 2 докато излезе :lol:.А я кажете за Galaxies защо няма предплатени карти за нея тя какво MMORPG е,доста странно изглежда .

1 от 52 1 2 3 4 5 11 51 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Дискусия> STAR WARS
    От NeoRage-X в раздел Обща
    Отговори: 22
    Последно: 13-02-2009, 00:15
  2. Star Wars
    От gk431 в раздел Обща
    Отговори: 24
    Последно: 31-01-2009, 14:41
  3. <Купувам> Star Wars TFU за ПС3
    От stefkoG8 в раздел Архив
    Отговори: 0