69 от 69 ПърваПърва ... 19 59 65 66 67 68 69
Показани резултати 681 до 683 от 683

Тема: Платинени трофеи

Точки Опит
    5,443
    Level
    64

По подразбиране Отг: Платинени трофеи

Rise of the Tomb Raider

Няма нищо трудно, просто отнема малко време (особено ако включим и DLC-тата). Score Attack на пръв поглед изглеждаше досаден и че ще поозори малко, но след като осъзнаеш, че може да ползваш карти които ги нямаш (като ги вземеш от Leaderboard-а на някой от първите там), достигането на необходимите точки става прекалено елементарно. Endurance mode беше малко досаден, особено co-op, понеже играх с рандъм хора, като някои просто не знаеха какво правят, камоли как да изпълнят дадени Challenges. Но в момента в който попаднеш на нормални хора, нещата стават също лесни. Все пак е доста по-добре ако имаш партньор с който да играеш и се разберете какво трябва да правите.

J-Stars Victory VS+

Готина игричка, няма нищо трудно, но бързо става повтаряема и омръзва.
    Последна редакция от CaBa ; 11-04-2017 в 19:46

Точки Опит
    5,443
    Level
    64

Titanfall 2

Кампанията беше готина и като цяло забавен геймплей, но историята беше слаба. Достатъчно дълга за FPS, а и ако се играе на най-висока трудност, ще се получи сравнително достатъчно часове. Няколко момента в кампанията бяха само по-трудни, основно заради най-високата трудност, където може да умреш секунда след като си надникнал зад някой ъгъл :D, но от няколко опита се минават. Като цяло трофейте са лесни и приятни и доста идват от самосебе си, с изключение на този в който трябва да станеш в Топ 3 на трейнинг мода. Заради цялото пързаляне и подскачане по тея стени, е малко по-трудно да се целиш, но с малко тренировки за 1-3 часа може да се мине, макар в началото да изглеждаше доста трудно.

Точки Опит
    5,443
    Level
    64

Deux Ex: Human Revolution Director's Cut

Готина игра, на моменти е кофти докато разгадаеш как да минеш през определени места незабелязано и без да убиеш никой, но с някой друг опит се минава. Като цяло не е трудно, просто трябва да се внимава повече и особено със страничните мисии, които понякога те карат да убиеш някой и това може да прецака "не убивай никой" трофея.

For Honor

Като цяло хубава игра, но не след дълго почва да става досадно фарменето за определен тип убийства или левел ъп. Особено като почнеш да срещаш хора които спамят само 1 комбо (block-break + attack). Реално няма нищо трудно, просто отнема минимум 3 месеца поради 2-3 трофея. Има и 2 бъгнати трофея, като и двата ми бъгнаха и на мен. За единият трябваше да покрият условието двойно (вместо 50 асета, трябваше да направя 100 в различни ходове), за да ми го даде. Другият преди 1-2 дена го пачнаха и ми го даде.

едит:
    Injustice 2

Принципно не съм много-много запален по такива бойни игри, но тази изглеждаше доста готина, за да пропусна. От към трудност, няма нищо трудно, само малко повече време отнема, за да макснеш всички герои. Което е добре, понеже и не съм много добър на подобни игри. Още от едно време ги намразих, когато всеки гледа да спами само атаки от разстояние, че и тук онлайна е същите лайна и добре, че искаше само 10 победи :D Иначе въпреки, че е лесна, има един трофей който си е RNG и просто е на късмет кога ще го изкараш. Има 185 способности в играта, и ти трябва 1 конкретна за 1 трофей и шанса да се падне е доста малък. Но с времето евентуално пада, понеже способностите не се повтарят и веднъж падне ли ти се някоя, шанса следващият път да е тази която ти трябва се увеличава. Но реално може да отнеме както 1 час, така и 100 часа докато ти се падне това което искаш. Чета в нета, има хора които са отворели 10-30 хиляди кутийки преди да им се падне. За късмет на мен ми се падна след около 2600 кутийки.
    Последна редакция от CaBa ; 12-06-2017 в 22:52

69 от 69 ПърваПърва ... 19 59 65 66 67 68 69

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Трофеи за ПС3
    От Makaveli187 в раздел Playstation Network
    Отговори: 186
    Последно: 24-01-2014, 14:12
  2. Трофеи за PS3
    От Twenty2 в раздел Playstation Network
    Отговори: 26
    Последно: 01-11-2012, 08:16
  3. много лош бъг с трофеи
    От PUCHER в раздел PlayStation
    Отговори: 3