Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

ПУЛСАР ФОРУМ - Нови мнения в блогове - Блогове
Покажи RSS Feed

Нови мнения в блогове

1. Как игра за NES вдъхнови "Междузвезд ни Войни&

Представям ви кратка статия, която с брат ми написахме за www.starwarsbg.com, базирана на случайно направено от мен наблюдение... Плагиатство или препратка - решавате вие :)

Първият ред задига базата „Звезден убиец“… от Япония!

Дали Епизод VІІ ви е харесал ...

Обновени 19-03-2016 на 22:35 от [ARG:5 UNDEFINED]

Ключови думи: mach rider, metal storm, nes, nintendo, star wars
    Категории
    Игри , Други
  2. Book Review - "Ninja Gaiden", Worlds of Power

Един от компонентите в изпита ми по Английски в края на годината е предварително написана рецензия на книга. Предвид факта, че преподавателят ми по Английски също е ...
    Ключови думи: book, nes, ninja gaiden, nintendo, review, video-game
    Категории
    Игри , Други
  3. Mini Review - James Bond Jr (NES)

James Bond Jr. (NES)

Ето ТАКА се прави хубава игра. James Bond Jr е ярък пример за това как да си на ...

Обновени 14-03-2013 на 21:15 от [ARG:5 UNDEFINED]

Ключови думи: james bond, nes, old-school, review
    Категории
    Игри
  4. Mini Review - NEW Ghostbusters II (NES)

NEW GhostBusters II (NES)

HAL са успели там, където Activision яко се изложиха! NEW GhostBusters II е може-би ...

Обновени 14-03-2013 на 21:14 от [ARG:5 UNDEFINED]

Ключови думи: nes, old-school, review
    Категории
    Игри
  5. Kick Master - забравената класика и спомените

Днес ще поговоря за едно, забравено от доста хора, заглавие, което винаги съм харесвал. Говоря именно за...

...

Обновени 02-10-2010 на 20:13 от [ARG:5 UNDEFINED]

Ключови думи: kick master, nes, nintendo, review, taito, video-game
    Категории
    Игри
    Прикачени изображения Прикачени изображения Натиснете изображението за увеличение

Име:	ball.gif
Прегледа:	3.9 Килобайти
Размер:	446
ID:	7387