Коментари

1. Аватара на mikeshinoda4812
    Пфф.....нищо ново , нали знаеш , че тези "килфи" стават чистачки и тн. , понеже професионално снимане тип "Duckface" не е наука...
  2. Аватара на okoto
    Страшно става...поне очилата придават един такъв външен и захаросан (Е)нтелигентен вид.Не ползвам фейсбук и т.н но виждам все повече индивидки с това,което си описал,модата и овчеенето по нея са тема табУ за мен лично-гущери повръщам с усмивка на насраните гащури(ако някой се сеща за тези панталонки ужасни) шашма-цвичките,муши-гуши прическите и всичките есктри :lol:
    На някои им отива да ти кажа,иде ми да им подам шпек като Бай-Вълчо като ги видя,мда както казваше шефът ми-да им се .......на очилцата,пък после да си ги забършат :twisted:
  3. Аватара на Antrix
    Оф, че тъпи грешки съм допуснал при публикуването.

Все повече попадам на такива случки, но Гриме, ти ме разби... и тия хора ей така са се състезавали с инвалидни колички в терминала?! :swoon:
  4. Аватара на TheGrimReaper
    На летището забелязах няколко демента от холандски, немски и норвежки вид, които се разхождаха с инвалидни колички из терминала, при все, че бяха напълно годни да правят крачки със собствените си крайници - след като на всеки един им зададох въпроса дали се чувства добре с главата, те ме забиваха поглед в земята и думите не изскочиха изобщо в някаква ответна реакция - заключението, дементи които искат явно да се състезават на параолимпийските игри...

Не можаха да ми дадат адекватно аргументиране защо го правят, при което аз отново ги питах дали исакт наистина да се окажат в такова средство за придвижване, след което ги оставях да размишляват над собствената си глупост...

Генофонда на човечеството се замърсява с всеки изминал ден :)

Поздрави
  5. Аватара на bile
    Няма да се плашиш - това е като тъпченето на сутиена с тоалетна хартия, за да се симулира присъствие на нещо отсъстващо - в нашия случай - интелект =)))
    Обновени 28-06-2012 на 20:27 от [ARG:5 UNDEFINED]