Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

ПУЛСАР ФОРУМ - Игрите които вероятно не сте играли, а трябва - Блогове
Покажи RSS Feed

Игрите които вероятно не сте играли, а трябва

Много се радвам за новата функция за блогове. Днес реших, че ще пиша за игри които вероятно не сте играли, а си струват всяка секунда (дори се сещам за една която самия аз не съм играл, а трябва:lol:) Ако имате идеи за такива игри можете да ми пращате лс и като имам време да драсна по нещо и за тях:wink:

1. killer 7

от на 17-11-2010 в 18:52 (Игрите които вероятно не сте играли, а трябва)

Killer 7
    Това е игра която не може да бъде описана с думи. Единствения начин човек да разбере тази игра е да я изиграе.
    ...
    Ключови думи: killer 7, playstation 2, shooter
    Категории
    Игри , Игри
  2. Siren: Blood Curse

от на 21-10-2010 в 11:33 (Игрите които вероятно не сте играли, а трябва)
    Дали истинските хоръри отстъпиха мястото си на игри като Resident Evil 5? Не и според Сони. В това поколение доста рядко се сещам за игра която ми е повдигнала адреналина, но
    ...
    Ключови думи: horror, playstation 3, siren
    Категории
    Игри , Игри
  3. Torchlight: Multiplayer

от на 05-10-2010 в 16:14 (Игрите които вероятно не сте играли, а трябва)

Със сигурност това щеше да е огромно предимство ако бяха пуснали мултиплеъра когато излезна играта, обаче нещата не се получиха
    ...
    Категории
    Игри , Игри
  4. Fatal Frame / Project Zero

от на 05-10-2010 в 13:30 (Игрите които вероятно не сте играли, а трябва)

Всички фенове на хоръра са запознати с японските творения в жанра. Обаче за съжаление не всички хоръри получиха заслуженото
    ...

Обновени 05-10-2010 на 16:03 от [ARG:5 UNDEFINED]

Ключови думи: fatal frame, horror, playstation 2, project zero
    Категории
    Игри , Игри
  5. Primal

от на 09-09-2010 в 17:46 (Игрите които вероятно не сте играли, а трябва)

Една невероятна история в свят с невероятен арт.

...
    Ключови думи: игри, playstation 2, primal
    Категории
    Игри , Игри
1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна