• Gran Turismo 5 онлайн само с ъпдейт на играта

Геймърите, които с нетърпение очакват утрешния ден, за да бъдат сред първите, които ще заиграят дългоочаквания PS3 рейсър Gran Turismo 5, ще трябва да изтеглят важен ъпдейт, за да могат да се състезават онлайн, съобщава MCV. Ъпдейтът от 133MB ще осъвремени играта до версия 1.01 и ще добави някои допълнителни елементи. Онези, които прескочат ъпдейта в нетърпението си да се потопят в играта, ще получат съобщение за грешка, ако се опитат да получат достъп до онлайн мултиплейъра.
    Миналата седмица беше потвърдено, че играта предлага на потребителите възможността да стартират опционална 6.4GB инсталация. Това може да бъде направено в изключен режим – процесът отнема около 40 минути – или да върви спокойно като бекграунд, докато играете играта.
    Коментари 7 Коментари
    1. Аватара на Alexz
      Alexz -
      Ъпдейтът от 133MB ще осъвремени играта
      Че тя не беше ли нова играта?:lol:

Както и да е, само не разбрах какво трябва да значи инсталиране в изключен режим или да върви спокойно като background?
    1. Аватара на bubiz
      bubiz -
      то поне да бачкаше и са кат хората
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Цитат Написано от Alexz Виж мнението
      Че тя не беше ли нова играта?:lol:

Както и да е, само не разбрах какво трябва да значи инсталиране в изключен режим или да върви спокойно като background?
      Идеята е, че можеш да ъпдейтваш докато играеш или когато не играеш играта, предполагам. Превела съм го буквално, ти ми кажи какво искат да кажат хората. Сложила съм линк към оригинала на английски. :)
    1. Аватара на Alexz
      Alexz -
      Е да.., все едно сваляш от стора докато правиш други неща, но за 40-50 мин. предполагам няма да е проблем да се изчака...
    1. Аватара на Gamedzilla
      Gamedzilla -
      :shock::shock::shock:
    1. Аватара на spewn1
      spewn1 -
      Отново са надминали себе си. Най-много ми харесва на дъжд на Монца.:)
    1. Аватара на jakarba
      jakarba -
      офф аз още немога да я играя но ще загрявам с г27-та на пролог докато престигне СИГНАЧУР ЕДИШЪНА xD8-)