• Новото PSP ще се казва PlayStation Vita

PlayStation Vita, известен по-рано като Next Generation Portable или PSP2, вече има цена. Стандартното Wi-Fi ще струва €249.99. За моделът с 3G plus Wi-Fi геймърите ще плащат по €299.99.
    В САЩ Vita ще има същата цена, но в долари.
    PS Vita ще бъде на пазара през есента.
    Новината беше съобщена на снощната презентация на Sony, проведена в рамките на течащото в момента изложение E3 2011.

Коментари 10 Коментари
    1. Аватара на MUSASHI
      MUSASHI -
      Супер !!!:)
    1. Аватара на IvanSlavkov
      IvanSlavkov -
      По смешно име не можаха да изберат.NGP си беше супер.Както и да е и това ще се купува, просто размазаха Сони на Е3.
    1. Аватара на Yoann
      Yoann -
      Супер Си е!
    1. Аватара на forceunleasher
      forceunleasher -
      Ще го пускате ли в при-ордър?Според мен 300 долара и 300 лири са СЪВСЕМ различни цени,300 долара излизат 400 лева....а 300 лири-750 лева.... :swoon: Много нечестно.....иначе цената е трепач :) Ако го пуснете в при-ордър на по-прилична цена-като на американците- 100% от вас си я взимам,иначе от Америка ще поръчвам,аз и 50 лева за доставка да дам пак излиза много по-евтино :lol: тъпня....ама това не зависи от нас,супер беше E3,гледах го на живо.
    1. Аватара на DoC
      DoC -
      Те тфа са го гледали от Nestle Vita... :)
    1. Аватара на Марто
      Марто -
      NGP си беше доста по добре ... Това Vita ми звучи като женски полов орган :(
    1. Аватара на ivanko3ela
      ivanko3ela -
      Цитат Написано от markkras100 Виж мнението
      NGP си беше доста по добре ... Това Vita ми звучи като женски полов орган :(
      Еми като не ти харесва името Вита, наричай го НГП, надали ще има някой който да не те разбере. НГП, ВИТА, ПСП2 едно и също уникално устройство. А колкото до това доставката от USA то тук надали ще ти е 50лв., но ако е така поръчай и на мен едно. :lol: И вече има пре-ордер в амазон, shopto.net (цени в Британски лири и Евро + доставка до цяла Европа - като пишат че на 04.11.2011г. ще я пуснат) та остава ни само да чакаме още 5-6 месеца (което лично мен ме убива).
    1. Аватара на kiba3x
      kiba3x -
      Последната игра как се казва ?
    1. Аватара на ivanko3ela
      ivanko3ela -
      Цитат Написано от kiba3x Виж мнението
      Последната игра как се казва ?
      Dragon's Crown се казва играта, ще я има и за PlayStation 3
    1. Аватара на dqvola_10
      dqvola_10 -
      Само искам да попитам ако си купя пс вита от америка игрите от бг ще действат ли или обратното ако си купя пс вита от тук игрите от америка ще действат ли :?: