• EA И CRYTEK ПРЕМИНАВАТ КЪМ DIRECTX®11 С CRYSIS 2 ULTRA UPGRADE

Един от най-силните шуутъри от първо лице за 2011 г. получава подобрение. Днес EA и Crytek издават Crysis 2 Ultra Upgrade, който дава на PC геймърите пълна поддръжка на DirectX®11. Усъвършенствайки Crysis 2 гейминг преживяването на компютър, Crysis 2 Ultra Upgrade предоставя визуализации с по-добро качество, както и допълнения като мозайка, подобрени водни ефекти, висококачествено HDR замъгляване при движение и много други специални ефекти с опционалния пакет с текстури с висока резолюция. Crysis 2 Ultra Upgrade е достъпен за автоматично изтегляне, щом играчите стартират Crysis 2 оналйн.
    В допълнение PC геймърите могат да си проектират собствени карти и да си създават епични бойни полета с Map Editor Pack, който от утре може да се изтегли от http://mycrysis.com.

Коментари 5 Коментари
    1. Аватара на d3a7hnote
      d3a7hnote -
      Браво!:)И хубаво че е за PC.
    1. Аватара на ArcticPhoenix
      ArcticPhoenix -
      Ми то няма на какво друго да е :d

конзолите не поддържат над 9
    1. Аватара на okoto
      okoto -
      Свинщинка е с DX11 и hi-rez текстурите,признавам.Малко ме резна в кадрите и на Ултра не мога да я цъкам на Full HD.Лигите ми изтекоха за втори път като си я пуснах,обаче нещо оМлайна е станал малко по-лагав май? О_о
    1. Аватара на FreerunMaster6
      FreerunMaster6 -
      И на мен онлайн ми лагва, а преди не беше така.
    1. Аватара на FreerunMaster6
      FreerunMaster6 -
      И на мен онлайн ми лагва, а преди не беше така. Май е от ъпдейта 1.9