• DIRT 3 ТУРНИР С MONSTER ENERGY

Високи нива на адреналин и зверски награди обещават от Monster Energy през октомври с турнир по играта Dirt 3 във версия за PlayStation 3. На 15 и 22 октомври ще бъдат проведени две квалификации - във Варна и София. Класиралите се на първите 8 места във всяка от квалификациите ще участват в големия финал, който ще се проведе на 29 октомври в София. В състезанието може да участва всеки, навършил 12 години.

Двете квалификации и финалът ще се проведат в клуб "Playground". Playground Варна се намира в Mall Varna и ще очаква всички начинаещи и професионални дрифт състезатели от 10:00 часа на 15 октомври, когато стартират записванията. Playground София в THE MALL и ще посрещне желаещите да се включат в турнира от 10:00 часа на 22 октомври. Всеки участник получава номер при регистрацията си на място, с който ще се състезава по време на квалификациите. Тези номера определят последователността, в която ще карат състезателите. Те ще има не повече от 10 минути, в които да настроят колата си и да направят обиколките си по време на квалификациите. Всеки има право на 2 серии от по 2 обиколки. За крайното класиране се взима най-доброто постигнато време, в която и да е от обиколките. Първите 8 времена се класират за финалите на 29 октомври в Playground София. Най-доброто постигнато време във всяка от квалификациите ще спечели специалната награда – радиомодел Traxxas-Ken Block!

Всички участници ще играят при еднакви условия и ще управляват виртуалния си
    автомобил с волан Logitech G27, седнали в удобната седалка Playseat Evolution. Това
    са и наградите за първите две места в големия финал на 29.10. Останалият на трето
    място състезател ще получи пакет подаръци от Monster Energy! Освен
    предметните награди, организаторите са осигурили възможност, двама от вас да изпитат истински дрифт емоции с Drift Club България. С жребий по време на всяка от
    квалификациите ще бъдат определени хората, които ще се повозят на едно от
    предстоящите събития на Drift Club България.

Повече информация за играта, графика, наградите и правилата можете да получите от
    официалната страница на състезанието - http://gaming.bg/monsterdirt3/
    Коментари 33 Коментари
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      Някой от форума ше ходи ли ?
    1. Аватара на milko_do
      milko_do -
      смятам Да

Цитат Написано от wingman13 Виж мнението
      Някой от форума ше ходи ли ?
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      Ами аз от днеска съм вече със шина на крака ама и с нея ше гледам да карам
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      Също така исках да попитам ако някой от форума може да ми каже дали ще може да се кара с автоматични скорости или не,защото в правилата пише :
      force manual gears : no - как да го разбирам това ?
    1. Аватара на milko_do
      milko_do -
      Също така исках да попитам ако някой от форума може да ми каже дали ще може да се кара с автоматични скорости или не,защото в правилата пише :
      force manual gears : no - как да го разбирам това ?
      това са настройки от самата игра. Настрой си ги там и ще разбереш. Предполагам,че точно това значи - автоматични скорости. Ако имаш търпение, довечера ще пробвам с волана и тази настройка и ще пиша.
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      eми нямам друг избор май.кажи какво си направил довечера.
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      Специално звъннах да ги питам и казаха че може да се кара с автоматична и може да не се гледа от вътре.
    1. Аватара на milko_do
      milko_do -
      Специално звъннах да ги питам и казаха че може да се кара с автоматична и може да не се гледа от вътре.
      мда, това за скоростите си е точно така - автоматични
    1. Аватара на napster
      napster -
      Да ви кажа само че количката е уникална! Можете с автоматични да карате, всичко си го пише в правилата.
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      Знам ,че е уникална.Затова утре идвам даже с патерците,пък квот стане.Milko ти имаш ли волан ?
    1. Аватара на milko_do
      milko_do -
      Знам ,че е уникална.Затова утре идвам даже с патерците,пък квот стане.Milko ти имаш ли волан ?
      Logitech G25
    1. Аватара на milko_do
      milko_do -
      Поздравления за wingman13! Със здраве да си караш количката и скорошно оздравяване. Непременно да кажеш какви са ти впечатленията от наградата!
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      Мерси,мерси :) .
    1. Аватара на Martin4y
      Martin4y -
      И от мен честито на победителя :):)
    1. Аватара на napster
      napster -
      Писта, времена? Ако дойда в София може да се дърпаме с количките xD
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      Еми мисля че беше Michigan - Horizont drive - 1:25.7 : )
    1. Аватара на napster
      napster -
      Много добро време имаш, аз едвам смъкнах на 1:21.9 за 10мин, а на турнира има напрежение, пък и на PS3 се усеща по-различно от на PC :) Браво!
      Как беше конкуренцията?
    1. Аватара на milko_do
      milko_do -
      вие по-добре кажете как са количките!?
      wingman13 аз малко след като се върнах го свалих до 1:28 и нещо с моите настройки на волана, но това е вече история така или иначе. Времето наистина му е много добро. А иначе napster - конкуренцията не е голяма, идвай! :wink:
    1. Аватара на milko_do
      milko_do -
      @napster: това го направих за теб! :wink:

http://img52.imageshack.us/img52/9507/dsc0002ac.jpg
    1. Аватара на wingman13
      wingman13 -
      конкуренция почти нямаше,но предполагам че на финала ще има : )
      PS : milko може ли да ми пратиш клипчетата .