Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
ПУЛСАР информационен блок - METAL GEAR SOLID HD Collection ВЕЧЕ Е НАСРОЧЕНА
  • METAL GEAR SOLID HD Collection ВЕЧЕ Е НАСРОЧЕНА

Konami Digital Entertainment GmbH потвърди днес датата на издаване на дългоочакваната METAL GEAR SOLID HD Collection. Пакетът, който включва пет класически METAL GEAR заглавия, ще бъде издаден за PlayStation®3 и Xbox 360® на 2 февруари 2012 г.

Създадена от прочутия режисьор Хидео Коджима, METAL GEAR SOLID HD Collection представя за първи път някои от най-популярните заглавия от поредицата METAL GEAR SOLID в истинско HD. Компилацията обхваща пет основополагащи игри, сред които METAL GEAR SOLID 2: SONS OF LIBERTY, METAL GEAR SOLID 3: SNAKE EATER и METAL GEAR SOLID: PEACE WALKER в пълно HD, както и двете игри, положили началото - METAL GEAR и METAL GEAR 2: SOLID SNAKE, издадени за първи път за MSX преди повече от 20 години. METAL GEAR SOLID HD Collection предлага на новите и старите почитателите шанса да преживеят епичния геймплей, дизайн и история на поредицата MGS.

Сериите METAL GEAR и METAL GEAR SOLID са плод на Хидео Коджима – японския майстор на игри, който е и родоначалник на стелт екшън жанра. В METAL GEAR SOLID HD Collection играчите контролират редица легендарни герои от елитните специални части на METAL GEAR SOLID вселената, изпратени на опасни самостоятелни мисии във вражески територии, в обширни джунгли и в разгара на битката. Сам и заобиколен от противници, играчът трябва да даде всичко от себе си, но в това се крие тайната на успеха на поредицата: стимулиращото мисленето изпитание да измисли как да избегне сблъсък, когато е възможно, както и очарованието да се промъкне незабелязан през вражеската територия.

Поредицата METAL GEAR SOLID е известна и със свързаните си сюжетни линии, които непрекъснато се преплитат с геймплея. Сценариите са базирани на обширно изследване и са натоварени с драмата на реалните процеси в общността. Тези елементи са превърнали поредицата в това, което е днес: зряло произведение на развлекателната индустрия, което преодолява националните граници и ограниченията на видео игрите, както и един от водещите продукти на японския бизнес. METAL GEAR SOLID HD Collection е изумителен празник за един от истинските колоси на гейминга.
    Коментари 15 Коментари
    1. Аватара на asne9696
      asne9696 -
      А silent hill Hd очаква ли се ?
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Ще го има, да.
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      Браво ! Страхотна статия ! Брависимо !Единственото тъжно е ,че трябва да чакаме цели 4 месеца + ...И се пак играта ще излезе и ще и се нарадваме !!!8-)8-)
    1. Аватара на IvanSlavkov
      IvanSlavkov -
      Аз ще забравя че съм и направил пре-ордър:lol::lol:
      Ще почакаме, какво да правим !?!
    1. Аватара на svinar
      svinar -
      ще излезе на 02.02.2011г. -Петльовден:lol: яко
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      А това датата на излизането ли е или датата в която игриците ще си ги разопаковаме по домовете ?

1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
      А това датата на излизането ли е или датата в която игриците ще си ги разопаковаме по домовете ?

Е ти ще ме умориш! Обикновено едното съвпада с другото, въпросът е как ще бъде направена доставката към нас.
    1. Аватара на Devil1004
      Devil1004 -
      Добре бе аз искам да питам как така играта излиза другата седмица с САЩ а тука след 4 месеца .... кво е това малоуно забавяне ;( смисъл супер тъпо е защо Америка и Япония си я получават навреме и пак Европа е ощетена ;(
    1. Аватара на Georgi_nedev
      Georgi_nedev -
      Много ме е яд с такова нветърпение я чаках да я цъкам а сегаще чакаме още 4 месеца то до тогава на човек ще му се убие желанието да цъка на нея:(:( карай или ще я чакаме или ще търсим начин да я вземем от САЩ
      "ПУЛСАР" абе вие неможете ли да я внесете от САЩ или Япония аз имам игри от САЩ щото баба е там и са си чудесни както в европа
    1. Аватара на Devil1004
      Devil1004 -
      не зависи от тях от дистрибутора от който ги зимат
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Цитат Написано от Georgi_nedev Виж мнението
      Много ме е яд с такова нветърпение я чаках да я цъкам а сегаще чакаме още 4 месеца то до тогава на човек ще му се убие желанието да цъка на нея:(:( карай или ще я чакаме или ще търсим начин да я вземем от САЩ
      "ПУЛСАР" абе вие неможете ли да я внесете от САЩ или Япония аз имам игри от САЩ щото баба е там и са си чудесни както в европа
      Не можем, разбира се. България се намира в Европа, не в Северна Америка или Азия. Има едни неща, наречени сървъри, както и едни други неща - региони. И конзолите, и игрите се съобразяват с тях.
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      Макар ,че игрите сме ги играли по 100 пъти :) ги искаме пак но чак толкова да драматизираме :) не е нужно...Това се преживява.
    1. Аватара на Devil1004
      Devil1004 -
      Цитат Написано от Nightwish Виж мнението
      Не можем, разбира се. България се намира в Европа, не в Северна Америка или Азия. Има едни неща, наречени сървъри, както и едни други неща - региони. И конзолите, и игрите се съобразяват с тях.
      при PS3 игрите няма региони и сякви такива работи затова са наречени Region Free
    1. Аватара на fdmstryct
      fdmstryct -
      PS3 игрите имат региони. Пробвай на игра, която е европейски регион, да сложиш някакъв допълнителен контент от американския стор и сам ще се убедиш.
    1. Аватара на IvanSlavkov
      IvanSlavkov -
      Игрите са REGION FREE, а DLC-тата и ADD-ON-ите са REGION LOCKED !!!