• PlayStation Store Bulgaria от 1 март

1 март 2012 година ще бъде заветна дата за българските притежатели на PlayStation 3, PSP и PS Vita, защото в този ден усилията да си имаме PlayStation Store в България най-сетне ще дадат резултат. Заедно с онлайн магазина на Playstation, българите ще могат да ползват и новия елемент PlayStation Plus, съобщиха от Sony България на специална пресконференция за представянето на новата преносима конзола PlayStation Vita. По време на събитието беше разкрита една от загадките около 3G услугата, а именно кой мобилен оператор ще я поддържа у нас. Както предполагахме, това ще бъде M-Tel. От телекома обещаха много изненади и преференции за клиентите, които ще си закупят специалната SIM карта за достъп до 3G мрежата им. Една от тях е безплатното изтегляне на играта Wipeout 2048. Повече информация за самата PS Vita и подробности около старта й в България ще ви разкажем утре.
    Коментари 115 Коментари
    1. Аватара на Sauron
      Sauron -
      Ето това е супер новина!Няма вече хората да си правят само UK accounts hahah
    1. Аватара на Okamijitsu
      Okamijitsu -
      Супер новина!
    1. Аватара на haley3210
      haley3210 -
      е на мен акаунта ми е uk и на него са ми всички трофеи. и не мисля тепърва да си правя бг акаунт и да почвам отначало. дано пулсар продължат да продават и uk psn ваучери.
    1. Аватара на pwww
      pwww -
      най после ше мога да си купувам картите на код
    1. Аватара на BoyanIlchev
      BoyanIlchev -
      Страхотна новина. Чудесно. :)
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      +++
    1. Аватара на NINJASinTIGHTS
      NINJASinTIGHTS -
      Както вика батко Тайкъс Финли: Hell it's about time.

Преди 2-3 години се сцепихме с няколко BG Ps3 собственици да се молим на Сони на официалния сайт на Плейстейшън за именно това. Да се види, че молбите ни не са били напразни е меко казано яко.:)
    1. Аватара на Tool
      Tool -
      Какво говориш, бяхме се вдигнали яко народ :)
      http://community.eu.playstation.com/...s/td-p/6327129

Повече ме притеснява това обаче, в edit-a
      http://omegaplay.wordpress.com/2012/...tore-bulgaria/
    1. Аватара на NooBSaiboT
      NooBSaiboT -
      много странно преди 1 меец говорих за тоя въпос в тлитер със представителите на Сони като им обясних много трагично полужението :lol:
    1. Аватара на GanjaMassive
      GanjaMassive -
      Да най-накрая да имам нещо на бг акаунта вместо всички аватари и пари да отиват за uk. :lol:
    1. Аватара на CeRbErU30
      CeRbErU30 -
      Браво, най-после ! < :)Респект:) >
    1. Аватара на manolof
      manolof -
      браво:swoon:, да питам аз съм с UK акаунт, как ще си прехвърля допълнителните изтегляния /DLC/ в БГ акаунта :)
    1. Аватара на nikifei
      nikifei -
      Хубава новина,най-накрая!Интересно какви ще са цените на предплатените карти.
    1. Аватара на stamatov
      stamatov -
      Какво се радвате толкова, заради тази простотия Vita ще излезе 10 дни по-късно, кое му е за радване бре маймуни...
    1. Аватара на cyraxhd
      cyraxhd -
      голям прас :) чакал си толкова месеци, 9 апд нема те бутнaт 8-)
    1. Аватара на GanjaMassive
      GanjaMassive -
      manolof няма как да си ги прехвърлиш нещата като искаш да ги сваляш пак трябва през Uk акаунта.На мен ми е чудно какво сега ще предлагат ваучери и в левове ли ,че нали тези които са сега са само за Uk.
    1. Аватара на bestjump
      bestjump -
      Най-накрая!!! Това е супер... аз съм си с БГ главен акаунт от вече има няма 4 година май :) Направо не мога да повярвам *хахаха*
      Студент в Холандия съм и тук датата си е 22 този месец. Малко гадно че за България я бутат, но пак е по-добре от колкото без BG Store.
    1. Аватара на svetoslavj
      svetoslavj -
      Отлична новина!!!
      :gaming:
    1. Аватара на dedal
      dedal -
      Остава и тези от Сони България да си свършат работата и да имаме и меню на български в ПС3 ,каквито са и изискванията на закона в България. :lol:
    1. Аватара на spewn1
      spewn1 -
      Аз съм свикнал с английските термини и ако сложат БГ меню няма да мога да се оправя :lol:. Новината е много хубава за хора които си ползват само БГ акаунтите, като мене.