• ДЕМОТО НА METAL GEAR RISING: REVENGEANCE ИЗЛИЗА НА 23 ЯНУАРИ

Konami Digital Entertainment GmbH обяви, че в повечето европейски държави ще пусне демо версия на чаканата с нетърпение игра METAL GEAR RISING: REVENGEANCE чрез PlayStation Network и Xbox LIVE Marketplace на 23 януари.

Демото ще предложи на потребителите шанс да изпробват изключителното ниво на контрол, осигурявано от Zan-Datsu бойната система в играта, при това по-рано от премиерата й за PlayStation 3 и Xbox 360 на 22 февруари. METAL GEAR RISING: REVENGEANCE е съвместна разработка на Kojima Productions и PlatinumGames, комбинираща неспирен екшън и епичния разказ, характерен за поредицата.

Главен герой в новата игра е Рaйдън. Действието се развива в близко бъдеще, когато киборг технологията се е превърнала в нещо обичайно за обществото. Действието следва събитията от METAL GEAR SOLID 4: Guns of the Patriots, в която станахме свидетели на краха в йерархията на Патриотите, контролирали тайно световния баланс на силата. ‘Частните военни компании’ (PMC-та), подкрепяни и управлявани от Патриотите, се разпадат, давайки началото на безброй криминални образувания.

METAL GEAR RISING: REVENGEANCE започва с Рaйдън, който работи за агенция, защитаваща африкански премиер, стремящ се да изгради по-добро бъдеще за страната си. Министър-председателят е нападнат от киборги-фехтовачи, които след това се обръщат срещу Рaйдън. Следва класическа история за кърваво отмъщение и надежда, в която нашият герой използва високочестотен меч, за да отмъсти на онези, застанали между него и хората, които са го измамили. Демото позволява на играчите да използват за първи път новото тяло на Рaйдън, променено чрез киборг технологията, както и острието, което може да разреже буквално всичко с лекота.
    Коментари 10 Коментари
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      Много силно ми направи впечатление, че има нещо взаимствано от Star Wars ...

'' контролирали тайно световния баланс на силата '' :lol:
    1. Аватара на IvanSlavkov
      IvanSlavkov -
      Няма да се мятам на демото. По рано пишеше в нет-а, че не е оптимизирано за PS3 (поне това в ZoE). Така и така ще си взимам играта, ще потърпя един месец !
    1. Аватара на Yashiro
      Yashiro -
      Имам ZoE с демото и мога да кажа, че си е доста добре оптимизирано. Играта обаче... мноу е зле. :swoon: Нищо общо нито с Байонета нито с ДМЦ... да не говоря, че не стъпва и на малкия пръст на Гайдена тая игра. Колкото и да променят от това демо Райден има супер много дилей при ударите. Влезнеш ли в серия с някой другите 50 човека около теб могат да си те ебът както си искат. Нещо не се изкефих. В Байонета битките вървят толкова плавно и приятно. В тва дето ми направи впечатление, че просто има удари с локнати фреймове, които докато не свърши анимацията не можеш да правиш нищо... тва направо ше те съсипе на по висока трудност. Не мога да си го ибясня тоя дилей дето са го сложили...
    1. Аватара на Tool
      Tool -
      Go home, Yasho, you are drunk
    1. Аватара на Yashiro
      Yashiro -
      Успех на дядо Райден. А да не говоря нивата колко са скучни... сайбер нинджи и мекове... и фона е някъв авридж сити стрийт... хммм!!! :X
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      о.О ЯЩО Това не съм го очаквал от теб ! Усещам дисбаланс в силата и това изобщо не ми харесва ... Ще поговоря с Учителя Йода за теб...Дано има надежда !
    1. Аватара на IvanSlavkov
      IvanSlavkov -
      Цитат Написано от Yashiro Виж мнението
      Успех на дядо Райден. А да не говоря нивата колко са скучни... сайбер нинджи и мекове... и фона е някъв авридж сити стрийт... хммм!!! :X
      Това и мене ме притеснява, някак самият свят около Гайден изглежда като слабо направен декор ! Надявам се финалната версия да не е така, soon !
    1. Аватара на Yashiro
      Yashiro -
      Не бе нека просто всички да пробват демото и сами да се убедят. Супер тромава история. А тоя последния бос на демото е супер комедия.

Тоя пича евала му правя на тая демострация дето сте я сложили тук щото тва париране дето изглежда като блок се прави супер трудно. Аз обаче като един бъгня файндър :lol: открих, че с едно просто скачане и помпане на триъгълника тоя бос не може да те пипне. При това и не сменя тактиката си... можеш да го изботиш само с тва движение.
    1. Аватара на Владо
      Владо -
      Демото е доста стабилно, аз лично нямах големи очаквания от тази игра, но изглежда, че може да ме изненада приятно.
    1. Аватара на PUCHER
      PUCHER -
      Демото е брутално ! Малко е пусто но е бррттаалноо ...Тая игра фърчии !

И някой забеляза ли котката нинджа на плажа която като се опиташ да я резнеш и прави салто :D .