• Турнир по Tekken Tag Tournament 2 за рождения ден на AnimeS-BG

Тази година нашите приятели от AnimeS-Bg.com празнуват осмия си рожден ден с голямо аниме събитие, от което ние също ще станем част. Задачата ни е да допринесем за доброто настроение на феновете на анимето, които ще се съберат в Интерпред на 6 юли, като организираме PlayStation 3 турнир по Tekken Tag Tournament 2. И както е редно, най-добрите в състезанието ще бъдат възнаградени за уменията им.

Условия за участие:

Брой участници: 32
    Записване: На и-мейл адрес [email protected] или на място преди турнира (от 11:00 часа), при незапълнен брой места за участие.
    Брой игри: 2 от 3
    Рундове: 3 от 5
    Финалният мач ще бъде 3 от 5 игри с 3 от 5 рунда.

Забележка: Позволено е да настроите бутоните на контролерите, както и да си носите лични джойпадове, arcade стикове и др.

Състезанието ще започне в 13:00 часа.

Какво още ви очаква на аниме рождения ден, освен торта за 300 човека, можете да научите от Facebook събитието на AnimeS-Bg.com:

https://www.facebook.com/events/157233674460299/ .

Моля, обърнете внимание, че входът е с цена 10 лв., а за посетители под 14 години – безплатен!
    Коментари 5 Коментари
    1. Аватара на Yashiro
      Yashiro -
      Някой може ли да ме адне. Че ме мързи да пиша мейлове. Пощата ми е доста прашасала :lol:
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Да те пиша ли?
    1. Аватара на Yashiro
      Yashiro -
      Yep, thx! ;P

Ако може и Richy J Patrick.
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Може, записани сте.
    1. Аватара на pitbullman
      pitbullman -
      Интересен турнир ще е :)
      Но защо само в София (далечко ни е на тези по моерето)дийте да направим и един във Варна