• Победители в Gran Turismo 6 томболата

Голямата награда от нашата томбола, посветена на издаването на Gran Turismo 6, беше изтеглена вчера след турнира по GT 6, който организирахме в партньорство с Playstation България, AFK TV и Playground Paradise Center.

Виктор Мичев от София спечели възможност да избира между едномесечен тестдрайв на Toyota GT 86 или Playstation 4 в комплект с 5 игри по избор за същата платформа. Тъй като е непълнолетен, Виктор се спря на новата конзола на SONY и съвсем скоро ще му я подарим.

Борислав Тодоров от Плевен е вторият печеливш в томболата ни и с това получава правото на 5 игри по избор от каталога на "Пулсар" (офертата не включва специални и колекционерски издания).

Ваучерът от 120 лв. се падна на Никола Ранчев, който днес получи своята награда в нашия офис.

Екипът на "Пулсар" честити призовете на тримата късметлии!
    Надяваме се, че съвсем скоро ще можем да Ви покажем победителите и в снимки!
    Коментари 6 Коментари
    1. Аватара на GanjaMassive
      GanjaMassive -
      и да е пълнолетен за какво му е тая тойота за месец, като може конзола за цял живот. :lol:
    1. Аватара на svinar
      svinar -
      Няма нищо за цял живот. Конзола всеки може да си купи, а тази тойота за месец откъде може да се вземе и при какви условия!?
    1. Аватара на Mach Rider
      Mach Rider -
      Мен ми е любопитно какво става ако, поради някакво лошо стечение на обстоятелствата, й разгони фамилията на тая Тойота :)
    1. Аватара на Cloudbg
      Cloudbg -
      Има си пълно автокаско ;)
      Аз я карах на Тест Драйв...автомобила е невероятен, бих го взел за месец да си начеша крастата anytime пред PS4 който и без това ще си купя.
    1. Аватара на svinar
      svinar -
      :mob: М А Ф И Я :mob: М А Ф И Я
    1. Аватара на kris79
      kris79 -
      еее няма да ме повозиш значи :oops: аз имах надежда :wink: