• Pulsar Mobile App вече е активно

Уважаеми клиенти и приятели на "Пулсар",
    От днес вече можете си изтеглите нашето мобилно приложение, предназначено за смартфони с Android и iPhone.

Бъдете информирани за интересните неща в света на електронните забавления, следете текущите ни промоции, получавайте специални купони за отстъпка, гледайте трейлъри и научавайте свежи гейминг новини с „Pulsar Mobile App”!

Благодарение на него бързо и лесно, през смартфона си, ще узнавате за предстоящите и актуалните заглавия, както и препоръчваните от нас игри, които можете да закупите от верига магазини “Pulsar Games”.

За Ваше улеснение сме публикували телефоните и адресите на всички наши търговски обекти с карта, за да Ви упътим до тях.

Бъдете сред първите, които ще се възползват от специалните ни предложения през мобилното приложение “Pulsar Mobile App”!

Pulsar Mobile App“ е достъпно за изтегляне от:
    Google Play - за телефони с Android ОС
    App Store - за iPhone

Ще се радваме да споделите впечатленията и препоръките си!
    Коментари 20 Коментари
    1. Аватара на DoC
      DoC -
      Ти да видиш ^^

PS: Първият с +1 :-D
    1. Аватара на Toshkuuu
      Toshkuuu -
      Windows Phone :(
    1. Аватара на adts
      adts -
      много скучно приложение. Неможе да пазаруваш през него.
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      adts, не е направено с цел да се пазарува през него, а да се дава повече информация, докато клиентите ни са в движение. Благодарим за мнението!
    1. Аватара на stamatov
      stamatov -
      Много е добро.
      Добре е направено, информацията е доста. Дизайна е добър, скоростта и стабилността с която работи също. Радва ме много.
      Между другото няма много кадърно направени приложения на български, от десетките които съм тествал на телефона ми в момента има само 3 (това включително).
      Дано само да продължавате да го обновявате редовно.
      Поздрави
    1. Аватара на CeRbErU30
      CeRbErU30 -
      Супер :Д !!!!!!! +1
    1. Аватара на BoyanIlchev
      BoyanIlchev -
      Не мога да се логна в приложението ?
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Не можеш да се логнеш или не можеш да си създадеш акаунт? Може ли да споделиш и с каква операционна система ти е телефонът?
    1. Аватара на DoC
      DoC -
      Цитат Написано от Nightwish Виж мнението
      Не можеш да се логнеш или не можеш да си създадеш акаунт? Може ли да споделиш и с каква операционна система ти е телефонът?
      И аз не мога да се логна, кака - с Android 4.4.2 съм.
      BoyanIlchev -
      Последен Андроид - 4.4.2, като на DoC.
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      Ще пишем на разработчиците за проблема. Аз лично се логвам през FB акаунт и нямам проблем, но все пак е важно да се знае и да се оправи. Още веднъж благодаря!
    1. Аватара на CeRbErU30
      CeRbErU30 -
      Аз също съм със 4.4.2 на Андроид (Motorola Moto G ), но нямам никакви проблеми с влизането ?
    1. Аватара на DoC
      DoC -
      Ама през фейсбук ли влизаш, или с мейл и парола? Щото през фейсбук май няма проблем, но с мейла (или потребителското име) и паролата от сайта не става.
    1. Аватара на Nightwish
      Nightwish -
      От сайта ли? Вие не си ли направихте нови профили там? Щото то не е свързано със сайта.
    1. Аватара на DoC
      DoC -
      Ааа, аз не съм - мислех, че е вързано със сайта :) Са ше си направа нов профил.
      BoyanIlchev -
      Ами от сайта разбира се!
    1. Аватара на KeeperOfUnreal
      KeeperOfUnreal -
      Как си ни пише в Магазина че немога да ни намеря да сиго смъкна:(
      BoyanIlchev -
      Цитат Написано от KeeperOfUnreal Виж мнението
      Как си ни пише в Магазина че немога да ни намеря да сиго смъкна:(
      Не можах да те разбера много. Но, ако искаш да свалиш приложението, заповай ЛИНК.
    1. Аватара на KeeperOfUnreal
      KeeperOfUnreal -
      Цитат Написано от BoyanIlchev Виж мнението
      Не можах да те разбера много. Но, ако искаш да свалиш приложението, заповай ЛИНК.
      За това говоря,благодаря;-)
    1. Аватара на bobsan_64
      bobsan_64 -
      Андроид,обновен до последната версия
      И аз не мога да се логна,от фейсбука също!
      За съжеление приложението не ми е нужно и ще го махна.