Разговор между Antrix и NeoRage-X

18 Коментари

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. Така лиии... я кажи какво по-точно и кой курс? Иначе тоя справочник дават да го ползваме на изпити и е голяма оферта. :)
  2. Аххаха там уча бре момък :D Но благодаря за идеята
  3. Отскочи до техническия и си вземи един син справочник по висша математика, там има лесно обяснена теория за всички видове диференциални уравнения. Също ЛААГ, интеграли и като цяло Анализ 1, и Анализ 2.
  4. Няма да ми се предаваш момченце ! Скъса си задника за да си тук и да учиш ако се пречупиш или позволиш някой лумпен да ти пречупи духа ще ти пречупя гръбнака !
    Стягайсе и продължавай ако некоя женска.......... курви колкото искаш познава мойта.
    Стегни се и не искам да виждам такива писания, че се отчайваш. Чакам развитие с взети изпити.
  5. За много години мойто момче, нека новата година донесе много много много радост и щастие в домът.
  6. Къде си беее!? :D
  7. Приятно е с тераните, много яка раса (2-рата ми любима), ама ше му преча с моята още по-любима (1-вата) - Зерг!
    Марти мен, благодаря за пожеланието, аз от своя страна ти пожелавам да си цъкаш яко на Старкрафто!
    (Велика си е играта, няма спор...)
  8. Ей момченце да си ми жив и здрав много още ти предстои да трупаш опит но иза вързаста си си много над акраните ти . Честит рожден ден радвам се, чеси мой приятел
  9. Марти Мен ту дъ рескю! Хи рулз! :-D
  10. Марти, не го слушай тоя... само лъже! :lol: Ще я сглобите и ще ти я свие под носа. И мене ме пита, ама като му казах, че искам да си делим конзола, направо реши да не ми я дава... лъже 9Y0 като дърта циганка! :-D
  11. Ей не я показа ти тая твойта сестра
  12. Детето, което стана на 24... лудата машина на форума, Мартооо!
  13. Eeeeeee направо размаза с тоя профил да ти дамм ацц да си поиграеш и с моя :D
  14. Луда глава, нали е Сис Админ. :lol: Марти, луд тип си ти, луд! :)
  15. Момчета само ви моля ползвайте предпазни средства !
Показани потребителски коментари 1 до 15 от 18
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна