Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Разговор между Antrix и PUCHER

Разговор между Antrix и PUCHER

14 Коментари

1. Ааахахах точно на време ми писа та да не знам за кво иде реч..

Той направи нови герои психопата ...
  2. Принципно преинсталацията на компютъра не би трябвало да засяга данните на акаунта му в Уиндоус лайв. Та тъй де, едва ли е имало проблем.
  3. Триксинаторе той преинсталира компа и не я е слагал ..Не знам дали героите се запазват след преинстала иначе имаше 80 и 90 и май 120+ имаше някви...Той бая я играеше .
  4. А и тва на снимката да не е Rey Misterio :Д
  5. Триксинаторе ''wallkingdead9''

Но това ми го прати на смс вчера в 2 часа и не е сигурен, че е точно така...Пробвай да го адднеш и драсни ако не е така.
  6. Те някои нови потребители не знаят къде са, камо ли да знаят за игралната зала. :D На Грима рекорда е минат отдавна.
  7. Чесно когато някой подобри рекорда на Грима аз не можах да повярвам ...Адски много се борех за този рекорд !

Играта я няма в турнирните ...Затова пък пуснах един на балончета и един на боулинг :D ..

Иначе темата я направих с цел да по рекламирам малко игралната зала ..Мисля, че новите потребители изобщо не знаят за нея ...
  8. ЧБМ и на теб Пъчерче. Съжалявам, че няма картинки, ама бързам за училище. :D

9. Честита Баба Марта ;) !
  10. Тоя дето ми го драсна ти (МНОГО МЕРСИ ЗА НЕГО) е от оредбата на двора когато ги изтрепа като риби в къщата .И мене ми е много любим но този си ми е фаворит :Поздрав !
    http://www.youtube.com/watch?v=VkDrSjw0ww8
  11. http://www.youtube.com/watch?v=TTXPocUBpPw

Абе гледам раздаваш на хората поздрави от "Чакала" и реших, и тебе да те удостоя с тази чест. Ето това е най-якия трак от филма. :)
  12. Nice Photo !
    И се пак съм на мнение , че най добрия противогаз е този :
  13. За какво са ти толкова Бойни пособия ?Да не ставаш Терорист ?
  14. Готин и Точен Очтив и помага при нужда !
    Страшен си и си , и си , и си FACE PALM :z
Показани потребителски коментари 1 до 14 от 14