Разговор между Yashiro и Sephiroth

24 Коментари

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. ^__^ :P
  2. йоши фигурката е мега!!!
  3. Сеф, ше стане ли раотата?! :P
  4. Бе спокс аз само ти казвам, че съм на линия ти когато говориш тогава :P
  5. Сори, че късно отговарям бях в отпуска на планина :ДД

Няма проблем, ама аз още не съм говорил с моя човек... сори, флегма съм. Утре или вдругиден ще се чуя най-късно, обещавам. Сори още веднъж.
  6. Брааат иам кинтаците, да се видим да ти ги връча?! ^__^
  7. ^__^ Зарибявам хаха, тука вече са му сглобени крайниците само тряа да ги... ми досглобиш. Виж му първото видео за ънбоксинга :P

8. I az tui, shtoto neshto kartata mi ne q priemat za chujdestranni plashtaniq. Oshte tiq dni shte govorq s choveka, da go pitam dali i na nego mu e udobno kym 15-ti. Shte ti kaja sled tova.
  9. 15-ти е напълно идялно. Пиши ми пак като тряа да се срещаме да ти давам парите.

P.S. U ROCK ^___^ (също така и аз тези дето съм си ги поръчал бяха през трети човек, приятел на приятелка... филми XD)
  10. Nikvi problemi nqma, pri vse che sigurno shte porychvam prez treti chovek :-D
    No moje da se razberem, nqma problemi. Sigurno kym 15 sledvashtiqt mesec.

ps: sori za latinicata, ot bachkane sym
  11. Аве брат я да те питам. Има ли вариант като поръчваш твоя да поръчаш и за мен едно нещо?! ^__^ Ше си сметна там парите колко са, щи дам някви отгоре и така?! Ей за тва става въпрос -> {Бръм) Ако не ти се занимава ше разбера ^^ :P
  12. Задълже! :D
  13. Има го и в синьо... just sayin' XD Качи снимки като го гепсаш! ^^
  14. Бе на този, цялостната му визия а страхотна. Цветовото разпределение също. Wet dream ми е вече. :DD Ща не ща на следваща заплата ще заделя. Пък и на този shipping-a му е безплатен.
  15. Заглеждал съм го. ЗВЯР Е!!! @[email protected] Но неоправдано скъп... на мен тези двата с крилата дето съм ги снимал (КОИТО СИ ВЪРВЯХА С ПОСТАВКИ, щото поначало се купуват отделно просто явно моделите бяха такива) ми излезнаха всеки по 64$... А този просто държи огромен меч... са колкото и да е голям не мисля, че би струвал толкова много. Поразгледах и всички варират над 60$ от тази му версия. Тея хора луди ли са. Има ебаси мощните модели с Крила и с поставака, които не струват толко!!! >.<
Показани потребителски коментари 1 до 15 от 24
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна