Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Разговор между Yashiro и PUCHER

Разговор между Yashiro и PUCHER

120 Коментари

1 от 8 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
  1. Женен, женен, щи кажа аз! :D
  2. Доста добро! ♥ ;P

3. Трака е много сила !
  4. Бате много е ритардско тва :lol:

5. Praise the sun
  6. E в такъв случай вече не съм компетентен ...Попадал съм на случайни форуми но то и ти ще ги намериш ако Goog-ълнеш...
  7. Ама майна аз мисля да давам повече от 200 кинта за музика ^__^ Искам нещо мноу качествено. И ми тряат просто хора да ме насочат ;P
  8. http://www.bulmarket.net/index.php?m...roducts_id=530

Ето намерих ги в някъв сайт рандом гогъл а иначе бяха по евтини (179 лева бяха когато аз ги купих от магазин конрад ел.)

А усилватела ми струваше май 200 кинта но сега гледах едни нови в магазина със оптичен кабел и доста по добри от старите!
  9. Morimoto ако е за купуване иди до Conrad Electronic и провери за колони с марката Koda.\

Имам такива от 10 клас (това са най евтините и най добрите за парите си китайски колони)!

Като се има в предвид, че всичко е китайско ...Нищо не губиш да ги провериш, аз съм много много доволен !
  10. Не бе аз разбирам, че има хора дето много са се хайпнали. Играта по принцип е ок, просто аз имах ОГРОМНИ очаквания а то излезна едно такова като за 6 месеца работа. Кефи се там и хич да не ти пука ;P
  11. Оф бате моля те не ми ги слагай тея гадни снимки на стената, махни я. Напиши там нещо точки, точки.

Сам бате... по сам от Сам няма в тая игра O_O :XXX
  12. Hahahah Мене ме накефи ле ...Ти нещо си се ядосал о.О .
  13. Майна тва за фигурката аз ти го написах, забравих да се отчета! xP
Показани потребителски коментари 1 до 15 от 120
1 от 8 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна