Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Разговор между Марто и PUCHER

Разговор между Марто и PUCHER

19 Коментари

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. Но ти прецени дали искаш да ти го казвам :D.Иначе би трябвало да имаш такива капани за мишки можеш да ги ползваш навсякъде единственото което трябва да направиш е да ги заложиш да излезеш от местността и после да се върнеш (да ти зареди че смяната на мястото)...И капана щраква.Това е един от начините да взимаш живи животни.Другия начин е да ги стреляш с приспивния пистолет. :)

ПИША ТИ 2 ЩОТО НЕ МИ ДАВА В ЕДНО ТОЛКО СИМВОЛИ...
  2. Нямаш проблеми :) Кошерите си ги пропуснал (в битката с Оселот преди да паднеш в пещерите има 3 кошера .А първия кошер който можеш да стрелнеш (ако си следял внимателно кътсцените) е преди въжения мост на път за Соколов (на кът сцената ти го показва на дървото точно над войника който пази).

:) мк22 ти го дава Ева Та в началото го нямаш ...Чак като почне мисията Snake Eater.

И кво друго рибите ги трепи с гранати в водата :D пейн ако си го убил с калашника нормално да не ти даде камужлаж ...Принципно трябва да го убиеш с пистолета приспиващия и стън гранати .Като му бутнеш стамината камото му пада там където е в средата (в една кутия) и тряя да се покатериш по ръба на скалите и да скочиш в средата ...Като цяло тази много по леко се изиграва с приспиващия пистолет от колкото с другите оръжия .

Та тва е май за сега ...Мога да ти дам един спойлер за Tsuchinoko-то ...Най рядката змия в играта която можеш да я хванеш само на едно определено място с капани за мишки о.О ..
  3. Вече я понаучих - вчера и отделих около 3 часа и дори убих 1 бос (тоя с пчелите The Pain, не ми даде камуфлаж обаче). Можеше и повече ама 1 час се мотах в пещерите докато разбера откъде да изляза:) Играта е много интересна - има си и минуси, но аз яко се зарибих. Оръжието М22 го имам вече - може и вчера да съм го имал, но сравнително късно видях откъде мога да добавям още неща, които да са ми подръка. Днес ще разуча как да убивам рибите, че не става докато съм във водата с ножа и трябва да намеря някой кошер, който да гръмна за да ми даде трофей. Така и така съм изиграл много - освен да я превъртя и после пак да пробвам, само че без да пускат алармите този път. Хем и ще посъбера повече трофейчета, а и току-виж минало много време и се видим, че да ми помогнеш ако случайно се доближа до платина ;)
  4. Мартинес ти в момента си в началото на Виртуозната мисия :) Няма да ти спойлвам но преди да се иправиш срещу босове ще си получил приспиващ пистолет и ще ти стане ясно :).С него умират много по бързо защото стамината им спада 3-пъти по бързо от кръвта ...Та и доста по ефектно е да вземеш камуфлажите :) има много яки !

За алармите е сериозно там...Трябва да минеш една местност по 10-15 пъти за да може да измислиш начин да не те видят ...Но и все пак нали си ЗМИЯ и мисията ти е не да влизаш в конфликт с войниците а да спасиш Соколов ...Та избягвай да ги стреляш и да тичаш като луд ...Върви малко по малко, крии се в тревата ..Така ще усетиш духа на играта най добре.
  5. Абе Пъчи, почти нищо не разбрах :D Може би защото още съм в началото и се замотах в блатата да събирам жаби, гъби и змии (и те дават трофеи)...Този пистолет или ще го получа по късно или при мен се казва EZ Gun, не както ти казваш М22, но и без това не съм стигнал до тези босове, за които ми спомена (нямах представа, че 100% се правят с чужди камуфлажи и, че изобщо мога да ги взимам-мислех, че трябва с тези стоковите)...Както и да е - абсурд да изкарам платина на това нещо, дори и да ми помагаш явно съм много зле - директно ги убивам, вместо да ги приспивам и почти винаги пускат и алармата - като Унгарски кон съм :D Ако запецна някъде ще ти драсна, кофти, че аз почти не влизам тука а ти в скайп, но все ще се намерим :)
  6. Marto драсни ми ква е цената и дали ще можеш ти да ми ги вземеш.Аз ще ти пратя пари по карта ако цената ми е по джоба.Моля драсни ми :)
  7. http://www.gamesoul.it/2012/05/23/fe...t-fighter-con/

Събирай Пъчка - излиза на 18.09 ;) Дано да го пуснат и в България , че аз малко по рано смятам да се прибирам ...
  8. На мен много рядко ми влиза в употреба но постоянно ползвам МП3-то когато ми се наложи ...Та реших да купя една и с скромните 15 лева които дадох за нея дано държи :D.
  9. Моята е на Самсунг - 40 кинта дадох уж да си взема хубава и на 2рата година умря - нещо не ще да се пълни до дупка . Дано Сонито те издържи по дълго ;)
  10. Мии аз си вотвам постоянно :) всеки ден максимума използвам :П
  11. Мерси Пъчи ;) Абе как ми даваш толкоз бързо 2 плюса - аз цъкам и на други , ама за теб все ми забранява ?!

12. Мартинес с малко закъснение и все пак от сърце!

Да си бял и червен като мартеничка !
  13. Мартинес драсни някое лично ко стаа - мо стаа !
  14. Честито Марто тогава :) баси кефа бих казал аз....Цяла нощ съм играл дарк соулс а сутрнинта бях на ски и съм много много много зле !
  15. Приятелю - познай кой се сдоби с ReplayCard за GameStop !!! Част от офертите този месец - 3 статуетки,фигурки или куклички на цената на 2 (абс.всички които са им налични барабар с нашите Sackboy-ци) , 20%отстъпка при закупуване на игри 2ра ръка , 10% по добро плащане при изкупуване на такива , 30 евро за контролер+игра за Вий (нови-имам взето същото пак на оферта за 45 хаха),10 евро за джойстик и мемори карта за Пс2 (оригинални) , 69 евро - 2ра употреба Вий с 1 г. гаранция+нова игра ... Има и много други ИВАНЕЕЕ - ще откача , 2ро детство карам направо , най-хубавото е , че всеки месец сменят далаверите ;)
Показани потребителски коментари 1 до 15 от 19
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна