Разговор между PUCHER и Toshkuuu

13 Коментари

1. Мерси!
  2. А иначе ако имаш в предвид боса Fury след него ммм той беше след The End веднага.Да има още 1/4 .Ти си ги избил всичките вече от Cobra Unit .
  3. Subsistance си е същата игра като стори, но вкарва няколко ъпгрейда.Един от които е камерата .(На ps2 беше така не знам ти на какво я играеш) Другия ъп Мултито.И третото беше, че имаш Metal Gear и Metal Gear 2 (тоест игрите за NES) Във диска и можеш да си ги играеш.Имаше също и секрет театър с алтернативни анимации които ги няма в оригиналната.

Иначе с историята няма различия, както и в mgs 2 subsistance там имаше допълнителни модове и челинджи.
  4. xD
    Много е добра snake eater!! Нищо общо с втората част. Сега съм до огнения бос. Остава ли още много до края?(дано)
    А, и щях да те питам Subsistence къде се намества в историята...
  5. Здравей, ако следваш исторяита Snake Eater e първата игра и лично на мен ми е фаворит.

А МГС 2 е трета в като история .Та да ще разбереш всичко ако почнеш с 3 (Снейк Иитър)

Игрите са (MGS Snake Eater, MGS Portable OPS, MGS Peace Walk, MGS V, MGS1, MGS2, MGS4)

Това им е подредбата като Стори.
  6. Здрасти!
    Мисля да дам още един шанс на MGS и да те попитам : Коя игра да почна - 2 или snake eater? Ще разбера ли нещо от историята, ако почна третата част?
    Мерси!
  7. Пратих ти покана
  8. Ако имаш възможност се вържи към psn + ако не попитай някой дали има безплатен абонамент за месец или някви дни да ти даде...Всеки месец има безплатни игри и то доста яки :)
  9. ами какво да кажа... освен, че не съм и сънувал да я притежавам, особено пък спеш едишъна... надявам се да потвърди очакванията ми!
  10. Играта ми е една от най-най-любимите заедно с Ico и Okami !Та много приятни часове ще имаш с нея :)!
  11. благодаря, но не мисля, че е от диска. ако беше от него нямаше да буутва играта. ама тя и така си е плейабъл!
  12. Шадола ако ти е надраскан диска може да прави проблеми.Ако видимо е надраскан го занеси в някой магазин на пулсар оправят ги срещу 6 лева (полиране се казва).

Също работят и с еконт но се оскъпява ...Аз съм ползвал процедурата за едни стари MGS дискове и съм много доволен! Принципно върви супер гладко !

Успех!
  13. Братле за PS2-то това че е с Пич няма да ти пречи а мисля, че подобрява работата на конзолата.
Показани потребителски коментари 1 до 13 от 13