Разговор между PUCHER и vankoterziev

14 Коментари

1. Да, станала е работата :). Аз за момента разцъквам на Вита. :)
  2. Ванков приятелчета ли сме в PSN? Видях поканата и я приех но ми изписа, че имам максимален брой приятели и не съм сигурен дали те е добавило.
  3. Живи и здрави цялото семейство :) ! Много се усмихнах докато четях за зъбчето :D
  4. Случайно попаднах на това издание в нета ..Не е мое но иначе е УниКаЛНо !
  5. E ся го прочетох и не съм сигурен кво съм искал да кажа :D Колос на безсмислието съм аз !
  6. Мии просто реших около хайпа за тройката да взема да изиграя поредицата и намерих на супер цена 4-те игри ...И така :) ...Вече съм на Ревелатион :d
  7. Ти как си се зарибил на тема Assassin... :) Браво
  8. Мхм ...Ще я видя днес ще я започна ...От както съм почнал играта ми текат лигите по фигурките и днес не се сдържах и поръчах една ...Ezio the mentor от Revelation ...

Не можах да се сдържа!
  9. E па ти си го гледаш всеки ден :D пак е нещо :) :)
  10. И аз така , ама трябва да ти кажа,че тогава ти пуснах коментара,ама на моята стена , и логично не си видял!
  11. Ххааха гледам и не мога да зацепа за кво става дума :D аз го преодолях филма :D...
  12. Пфу,чак сега разбирам , че тук се пуска отговор за коментар на стената ....:swoon:

Та, тогава исках да кажа следното "Абсолютно си прав , sound ефектите никакви ги нямаше.Аз също очаквах много повече от звука,нооо карай. :-) "

По добре късно от колкото никога :lol:
  13. Кво да ти кажа ...3Д имаше но на мен най много ми се искаше боя с мечовете да дрънчи да фърчат искри ...Да ме заболи чак от тоя бой ...А нищо точно там нямаше никакви ефекти.Филма си е супер но и преди беше супер ...Не ме е яд но втори път не бих отишъл да го гледам...
Показани потребителски коментари 1 до 14 от 14